2/5 - (6 امتیاز)
توییتر یکی از قدرتمندترین پلتفرم های رسانه اجتماعی موجود این روزها می باشد. هر خبر مهمی از هر سازمان یا صاحب قدرتی در درجه اول از اپلیکیشن توییتر منتشر می شود. بسیاری از افراد برای اطلاع از آنچه در اطرافشان اتفاق می افتد از توییتر استفاده می کنند. هر اپلیکیشن یا برنامه ای که استفاده می کنید دارای دستورالعمل و قوانین از پیش تعیین شده و شرایط استفاده می باشند که کاربران موظف به پیروی از آن ها می باشند. اگر هر یک از شرایط و ضوابط را زیر پا بگذارید که متناقض با استانداردهای توییتر باشد احتمال مسدود یا تعلیق حساب کاربری شما وجود دارد. کاربران اپلیکیشن توییتر ممکن است به دلایل مختلفی حساب کاربری توییترشان مسدود یا ساسپند شود به همین دلیل بازگردانی اکانت ساسپند شده توییتر یکی از چالش های کاربران توییتر است. در صورت ساسپند شدن حساب توییتر یک کاربر معمولی که هر از گاهی برای مطلع شدن از اخبار روز دنیا آنلاین می شود ممکن است زیاد مهم و اذیت کننده نباشد. اما برای افرادی که زندگی آن ها حول آخرین روندهای اینترنت می چرخد مانند ناشران اخبار، سیاستمداران و سلبریتی ها بسیار مهم می باشد. سایت ایرانی فالو علی رغم خدماتی که در خصوص شبکه های اجتماعی به شما ارائه می دهد ، آموزش کامل بازگردانی اکانت ساسپند شده توییتر را نیز مرحله به مرحله به شما عزیزان آموزش خواهد داد. لطفا با ایرانی فالو همراه باشد تا به کمک راهکارهایی که در ادامه توضیح خواهیم داد حساب کاربری خود را از حالت تعلیق و یا ساسپند خارج کنید.

4 روش موثر برای بازیابی اکانت ساسپند شده توییتر

شرایط ساسپند شدن و راهکارهای عمده بصورت زیر میباشند:

۱- زمانی که هیچ یک از دستورالعمل های توییتر را نقض نکرده اید

اگر فکر می کنید که حساب کاربری شما به اشتباه تعلیق شده است می توانید در مورد این موضوع به توییتر شکایت کنید. پشتیبانی توییتر این موضوع را بررسی کرده و درخواست شما را بازنگری می کند. اگر موردی را پیدا نکردند که هیچ قانونی را زیر پا گذاشته باشید ، حساب خود را پس خواهید گرفت. مراحل ثبت درخواست تجدید نظر برای رفع تعلیق حساب توییتر: ابتدا باید به صفحه ورود به سیستم توییتر بروید. نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که توییتر خود را با آن ایجاد کرده اید را وارد نمایید. سپس روی دکمه Next کلیک کنید. به صفحه درخواست تجدید نظر حساب معلق توییتر بروید. فرمی را مشاهده خواهید کرد که باید در آن مشکلی را که با آن مواجه هستید را با جزئیات شرح داده و پر کنید. با این عنوان که حساب شما به اشتباه به حالت تعلیق درآمده است. زیرا شما هیچ یک از خط مشی های توییتر را نقض نکرده اید. سپس در مرحله بعد باید تمام اطلاعاتی که در حساب کاربری معلق شما ثبت شده است مانند نام کامل ، نام کاربری توییتر ، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ( شماره تلفن اختیاری است )

هنگامی که دستورالعمل های توییتر را زیر پا گذاشتید

زمانی که هنگام ورود به حساب کاربری خود با پیامی با عنوان Suspended روبرو شدید باید به آدرس https://help.twitter.com/forms/general بروید. ابتدا باید دستگاهی را که در آن مشکل را با حساب توییتر تجربه می کنید وارد کنید. سپس باید مشکلی را که در حساب کربری خود با آن مواجه هستید را در قسمت شرح مشکل به طور خلاصه ذکر کنید. در قسمت بعدی فرم باید نام ، نام کاربری توییتر ، ایمیل و شماره تلفن خود را که مرتبط به حساب توییترتان است را وارد کنید. پس از ارسال درخواست تجدید نظر ، پیامی مبنی بر دریافت درخواست شما نمایش داده می شود. در عرض چند روز از پشتیبانی پاسخ دریافت خواهید کرد که مراحل لازم برای دنبال کردن جهت بازیابی حساب تعلیق شده دریافت خواهید کرد.

شما وارد حساب کاربری خود شده اید اما نمی توانید به هیچ ویژگی دسترسی داشته باشید

اگر وارد حساب کاربری خود شدید اما نتوانستید کاری از جمله توییت و ریتوییت و ارسال نظر انجام دهید این نیز نوعی تعلیق است که توسط توییتر برای محدود کردن فعالیت های شما اعمال می شود. اصولا به دنبال تلاش شما برای انجام فعالیت در حساب کاربریتان برای شما پیامی نمایش داده می شود که در آن پیام باید روی بیشتر بدانید کلیک کنید. سپس باید گزینه تجدید نظر را انتخاب نمایید و مراحل ذکر شده در بالا را انجام دهید. سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید. ظرف چند ساعت تا چند روز پشتیبانی توییتر از طریق شماره تماس یا ایمیل اطلاعات لازم در مورد اقدامات بعدی را در اختیار شما قرار می دهد.

زمانی که فعالیت مشکوکی در حساب شما شناسایی شود

فعالیت هایی مانند ورود به حساب کاربری خود از طریق یک مکان کاملا جدید به دنبال استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی یا تلاش های متعدد برای ورود می توانند حساب توییتر شما را به حالت تعلیق درآورند یا قفل کنند تا از هر گونه حمله هکری و نقض اطلاعات شخصی شما جلوگیری شود. در صورت فعالیت مشکوک هنگام ورود به حساب کاربری با پیامی روبر می شوید تحت عنوان ” حساب کاربری شما مسدود شده است. به نظر می رسد حساب شما رفتار خودکاری ( مانند ربات ) از خود نشان داده است که قوانین توییتر را نقض می کند. برای باز کردن قفل حساب خود ،روی دکمه زیر کلیک کند و تایید کنید که صاحب حساب شما هستید.” در ادامه روی گزینه Unlock my account که در پیام نمایش داده می شود کلیک کنید. سپس باید شماره تلفن خود را وارد کرده و گزینه Verify را انتخاب نمایید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. پس از آن پیامی از توییتر یا تماسی دریافت خواهید کرد که از طریق آن کد تایید دریافت می کنید. اگر کد تایید را دریافت نکردید نگران نباشید برای چندیدن نوبت تلاش کنید. چرا که ممکن است چند دقیقه طول بکشد. بعد از دریافت کد، آن را در قسمت مورد نظر وارد کرده و دکمه ارسال را انتخاب نمایید. در نهایت باید رمز عبور خود را تغییر دهید تا از هر گونه حمله بعدی محافظت کنید. نکته : اگر نمی خواهید شماره تلفن را بدهید ، می توانید آدرس ایمیلی که حساب توییترتان را با آن ایجاد کرده اید را وارد کنید.

قوانین بازیابی حساب کاربری توییتر

اگر در سن کمتر از ۱۳ سال در توییتر ثبت نام کرده اید ، حساب خود را می توانید بازیابی کنید . توییتر افرادی را که از این سرویس استفاده می کنند را حذف می کند و حتما باید ۱۳ سال به بالا داشته باشید. اگر قبل از ۱۳ سالگی  یک حساب کاربری در توییتر ساخته بودید اکنون سن شما بالا 13 سال است با حذف برخی از داده ها می توانید دوباره به حساب خود دسترسی پیدا کنید. با سایت ایرانی فالو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید. اطلاعاتی که از حساب شما هنگام بازگردانی حذف می شود:
  • توییت هایی که قبل از ۱۳ سالگی ارسال کرده اید .
  • دوستانی که قبل از ۱۳ سالگی فالو کرده اید .
  • پیام هایی که قبل از ۱۳ سالگی ارسال و دریافت کرده اید .
  • جزئیات حساب کاربری غیر از دسته و تاریخ تولد شما .
  • لحظه ها ، لیست ها و مجموعه هایی که ذخیره کرده اید .
توجه : هنگام باز شدن قفل حساب ها ، ممکن است تا ۲۴ ساعت یا بیشتر طول بکشد تا شمارش فالوورها و افراد بعدی به حالت عادی برگردد.  سایر اطلاعات مانند اطلاعات تماس ، تاریخ تولد ، افرادی که دنبال می کنید و افرادی که شما را دنبال می کنند تحت تأثیر قرار نمی گیرند . در صورتی که حساب توییتر شما به طور دائم به حالت تعلیق درآمده باشد دیگر قابل بازیابی نمی باشد. مگر این که ثابت کنید هیچ خط مشی را نقض نکرده اید. نمی توانید حساب توییتر دیگری بسازید. حساب شما از نمای جهانی حذف خواهد شد. هیچ کس نمی تواند از طریق حساب توییتر شما از هیچ نقطه ای از جهان به شما دسترسی داشته باشد.

بازیابی اکانت توییتر حذف شده

قبل از شروع به بازسازی، از شما می خواهیم که صحت اطلاعات تماس خود را تأیید کنید. در ادامه با سایت ایرانی فالو همراه باشید تا مراحل لازم جهت بازیابی حساب کاربری ساسپند شده را به شما عزیزان آموزش دهیم. علاوه بر این، از برخی تنظیمات شخصی سازی و اشتراک داده خودداری کنید. پس از اتمام مراحل ترمیم، می توانید تمام تنظیمات حریم خصوصی و ایمنی خود را مرور کرده و هرگونه تغییر را اعمال کنید . اگر حساب شما واجد شرایط بازیابی است، از شما خواسته می شود که این کار را از طریق حساب توییتر خود شروع کنید. این فرآیند ممکن است تا ۷۲ ساعت طول بکشد و در صورت آماده بودن حساب خود از طریق توییتر و ایمیل به شما اطلاع خواهند داد. سایت ایرانی فالو به شما کمک می کند تا با ارائه ی بهترین راهکارها حساب کاربری خود را از حالت ساسپند خارج نماید. لطفاً توجه داشته باشید که وقتی حساب شما واجد شرایط بازیابی است، ۳۰ روز برای ادامه فرصت دارید. پس از آن دیگر نمی توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید و حساب کاربری خود را برای همیشه از دست خواهید داد و دیگر به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود. این امر می تواند بسیار نا امید کننده باشد ، خصوصاً در زمانی که ارتباطات و تعامل با جامعه بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد . ما مراحل چگونگی باز کردن قفل حساب های تعلیق شده توییتر شما را آماده کرده ایم. ممکن است در ابتدا مشخص نباشد که حساب شما به حالت تعلیق درآمده است، تا زمانی که بخواهید عملی انجام دهید. ممنون که تا اینجا ما را همراهی کردید لطفا نظرات خودتون رو در کامنت برای ما ارسال کنید.

برای خرید شماره مجازی ( اروپا ، آسیا ، آمریکا و ...) جهت ثبت نام توییتر و سایر شبکه های اجتماعی به پشتیبانی پیام بدهید .

اشتراک در
اطلاع از
5 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها