امتیاز کاربران

شرایط عودت وجه

سیاست بازپرداخت و بازگشت

هیچ بازپرداختی به روش پرداخت شما انجام نمی شود. پس از تکمیل سپرده، راهی برای برگرداندن آن وجود ندارد. باید از موجودی خود در سفارشات فقط یک پانل استفاده کنید. شما موافقت می‌کنید که پس از تکمیل پرداخت، به هیچ دلیلی اعتراض یا استرداد وجهی را علیه ما مطرح نخواهید کرد.

شرایط عودت وجه

خط مشی بازپرداخت و بازگشت فالوور

اگر پس از واریز وجه، اعتراض یا بازپرداخت وجهی را علیه ما مطرح کنید، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که تمام سفارشات بعدی را خاتمه دهیم، شما را از سایت خود منع کنیم. ما همچنین این حق را برای خود محفوظ می داریم که هر فالوور یا لایکی را که به حساب اینستاگرام / فیس بوک / توییتر یا دیگر حساب های رسانه اجتماعی شما یا مشتریان شما تحویل داده ایم، از بین ببریم.

سفارش‌های ثبت ‌شده در ایرانی فالو پس از ثبت بازپرداخت یا لغو نمی‌شوند. اگر سفارش قابل تحویل نباشد، اعتبار بازپرداختی به حساب ایرانی فالو خود دریافت خواهید کرد.

سفارش‌های نابجا یا حساب خصوصی واجد شرایط بازپرداخت نیستند. حتماً هر سفارش را قبل از ثبت آن تأیید کنید.

فعالیت های جعلی مانند استفاده از کارت های اعتباری غیرمجاز یا دزدیده شده منجر به فسخ حساب شما می شود. هیچ استثنایی وجود ندارد.

لطفاً از بیش از یک سرور به طور همزمان برای یک صفحه استفاده نکنید. ما نمی توانیم تعداد فالوور / لایک صحیح را در آن صورت به شما بدهیم. ما برای این سفارشات پولی را پس نمی دهیم.

لطفاً سعی کنید از بیش از یک سرور به طور همزمان برای یک صفحه استفاده نکنید، زیرا گاهی اوقات به تأخیر می افتد. ما نمی توانیم تعداد فالوور / لایک صحیح را در آن صورت به شما بدهیم. ما این سفارشات را بازپرداخت نمی کنیم.

سبد خرید