امتیاز کاربران
معنی کلمه میوت در توییتر و میوت کردن در توییتر چیست ؟در هنگام بی صدا کردن شخصی در توییتر اتفاق می افتد و نحوه انجام این کار . اگر دیگر نمی خواهید توییت های او را ببینید ، می توانید در توییتر وی را نادیده بگیرید . وقتی شخصی را در توییتر بی صدا می کنید، توییت های وی دیگر در خبرمایه شما نشان داده نمی شوند ، اما به شما اطلاع داده نمی شود که او را بی صدا و یا عمل میوت کردن در توییتر را انجام داده اید.

میوت در توییتر

وقتی می خواهید تماس خود را با توییت های شخص خاصی به حداقل برسانید ، اما می توانید رابطه دوستانه ای با شخص برقرار کنید ، می توانید شخصی را نادیده بگیرید . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلمه ی میوت کردن در توییتر با سایت ایرانی فالوو همراه باشید . آیا شما یک نفر آزار دهنده را دنبال می کنید که توییت های او فقط جدول زمانی شما را وصل می کند؟ شاید آنها بیش از حد توییت کرده و بازتوییت کنند ، یا شاید همه توییت های آنها درباره موضوعی باشد که تحمل آن را ندارید . مواقعی پیش می آید که می خواهید شخصی را در توییتر دنبال نکنید اما نمی خواهید ظاهراً شخص را آزار دهید و او از این موضوع مطلع شود . شاید این فرد دوست صمیمی یا عضوی از خانواده باشد – شما می خواهید با او در ارتباط باشید و ببینید چه چیزی برای گفتن دارد ، اما نه همه وقت . به علاوه ، اگر شخصی را مسدود کنید ، به هیچ وجه نمی توانید در توییتر با او تعامل داشته باشید . اگر نمی توانید این فرد را فالو کرده یا مسدود کنید ، می توانید از عمل میوت کردن در توییتر استفاده کنید تا دیگر مجبور به تحمل توفان های توئیتی روزانه فرد نباشید .

میوت کردن در توییتر چیست ؟

حال این سوال پیش می اید که میوت کردن در توییتر چیست ؟ شما وقتی شخصی را در توییتر بی صدا می کنید یعنی عمل میوتر کردن در توییتر را انجام داده اید ، دیگر توییت های وی در فید توییتر شما نمایش داده نمی شود و از طریق تعامل کاربر ، اعلاناتی در توییت های خود دریافت نمی کنید . شما هنوز در بین دنبال کنندگان آنها ظاهر می شوید و آنها هنوز هم می توانند از طریق روش های دیگر مانند پیام رسانی مستقیم با شما در سایت ارتباط برقرار کنند ، اما شما دیگر توییت های آنها را در فید خود مشاهده نخواهید کرد . یکی دیگر از امتیازات ویژگی بی صدا این است که شخصی که بی صدا کرده اید هرگز از انجام این کار مطلع نخواهد شد ، بنابراین مجبور نخواهید شد با مکالمات ناخوشایند چرا من را بی صدا کردید را بشنوید . این راه حل عالی است اگر می خواهید بدون متوجه شدن شخص ، دیدن توییت های کسی را متوقف کنید .

 چگونه می توان شخصی را در توییتر نادیده گرفت

  1. به صفحه حساب توییتر شخصی که می خواهید او را نادیده بگیرید بروید .
  2. دکمه سه نقطه را کلیک کنید یا ضربه بزنید .
  • در تلفن همراه ، در گوشه بالا سمت راست صفحه است .
  • در دسک تاپ ، دو دکمه در سمت چپ دکمه follow قرار دارد .
  • روی سه نقطه کلیک کنید .
  1. ” بی صدا ” را از پایین لیست انتخاب کنید .

دلایلی برای بی صدا کردن و یا میوت کردن در توییتر

معنی میوت کردن در توییتر ؟ و یا عملکرد بی صدا جدید توییتر در نیمه راه بین عدم دنبال کردن و مسدود کردن قرار دارد و کاربردهای خود را خواهد داشت . با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا با دلایل بی صدا کردن توییتر بیشتر آشنا شوید . توییتر در حال ارائه ویژگی است که به کاربران امکان می دهد بدون لغو دنبال کردن کاربران ، سایر کاربران را نادیده بگیرند ، مسیری بین مسدود کردن و برداشتن دنباله .  اما دکمه قطع صدا چه کاربردی دارد ؟ چرا فقط دنبال کردن فالو یا مسدود کردن شخصی نیست ؟ در مورد اینکه آیا عملکرد رسمی بی صدا کردن توییتر که برای مدتی در برنامه های شخص ثالث توییتر مانند Tweetbot برای آیفون و Mac موجود است ، در واقع مفید است ، بحث هایی وجود دارد . در حالی که مسدود کردن یا به سادگی لغو دنبال کردن ، برای بیشتر افراد هنگام برخورد با سواستفاده یا افرادی که نمی خواهند در جدول زمانی خود ببینند ، مفیدتر است ، برخی از سناریوهایی که بی صدا کردن بهترین راه برای انجام آن است . نادیده گرفتن به شما امکان می دهد موارد ذکر شده یا پاسخهای @ را از کاربران دریافت کنید ، و در صورت فعال بودن این ویژگی ، آنها به دستگاه شما منتقل نخواهند شد . این به شما امکان می دهد بدون اینکه به او هشدار دهید که آنها را بی صدا کرده اید و توییت های عادی آنها را نمی بینید ، به طور موثر یک کاربر را از جریان توییتر خود حذف کنید . در اینجا نمونه هایی از مواردی وجود دارد که خاموش کردن بهترین سیاست است . پیروی از افراد می تواند نشانه احترام ، دوستی یا حتی عشق باشد ، اما شما همیشه نمی خواهید ذره ذره یا شعارهای فریادی برخی افراد را که در جریان توییتر خود بیرون می کشند بخوانید . قطع صدا افراد و میوت کردن در توییتر ، تا زمانی که مراقب باشید ، باید خوب کار کند . فقط مطمئن شوید که جریان های آنها را هر چند وقت یک بار بررسی کنید ، در صورتی که آنها چیزی گفته اند که باید به آنها پاسخ دهید و این توهم را که هر کلمه آنها را می خوانید ادامه دهید . برخی از افراد در توییتر ناشناخته و خطرناک هستند . آنها نوعی از افراد هستند که می توانند هر کاری انجام دهند ، مانند حمله شخصی ، و شما نمی توانید بگویید که آنها در برابر لغو دنبال کردن یا حتی مسدود شدن واکنش نشان می دهند . قطع صدا می تواند بهترین استراتژی باشد ، زیرا آن شخص می بیند که شما هنوز او را دنبال می کنید در حالی که نیازی به گوش دادن به توییت های او نیست ، بنابراین از دشمن سازی با آنها اجتناب می کنید . کسانی را که در توییتر دنبال می کنید می توانند به نوعی نماد وضعیت باشند . مانند کتابهایی که میخرید تا در قفسه کتابهایتان خوب به نظر برسد اما هرگز آنها را نخواندید ، پیروی از گروهی از کاربران در حالت بی صدا و میوت کردن در توییتر می تواند حضور آنلاین شما را بیش از آنچه که هست واقعی نشان دهد . با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا بیشتر درباره میوت کردن در توییتر توضیح دهیم .

همکاران کار میوت کردن در توییتر فعلی بی صدا می شوند :

میوت کردن در توییتر در بعضی از مشاغل تقریباً الزام به پیروی از همکاران خود وجود دارد . کسل کننده ها را بی صدا کنید و فقط امیدوارم که آنها چیزی نگویند زیرا ممکن است کار شما را تحت تأثیر قرار دهد . احتمالاً ارزش دارد گاهی اوقات ، در هر صورت ، جریان های آنها را بررسی کنید . بدون مسدود کردن ، شخصی را که در retweets ظاهر می شود متوقف کنید : وقتی شخصی را دنبال نمی کنید ، توییت های او معمولاً در جریان توییتر شما نشان داده نمی شود . اما اگر کاربری که دنبال می کنید کسی را که می خواهید از او اجتناب کنید بازتوییت کند ، توییت او در جریان با دقت مدیریت شده شما منفجر می شود . نادیده گرفتن آن کاربران برای همیشه باعث بازتوییت مجدد آنها در جریان شما خواهد شد و آنها هرگز نمی دانند .

” بی صدا کردن محاکمه ” به عنوان یک پیش ماده در عدم دنبال کردن دنباله کار

برای برخی ، انتخاب دنبال کردن شخصی یک تصمیم بزرگ است . آیا جریان شما بدون آنها وضعیت بهتری خواهد داشت یا اینکه در کل تجربه توییتر شما را غنی می کنند ؟ قطع صدا از شخصی که در مرز قرار دارد ، به شما نشان می دهد که جریان توییتر شما بدون آنها قبل از رفتن و لغو دنبال کردن ، چگونه به نظر می رسد . به راحتی می توانید آنها را لغو دنبال کنید ، اما اگر نظر خود را تغییر دهید و بخواهید دوباره آنها را دنبال کنید ، آنها از طرف شما اخطار پیروی جدیدی را دریافت می کنند که خیانت شما را نشان می دهد . بهتر است ابتدا آن را در سکوت امتحان کنید .

برای خرید شماره مجازی ( اروپا ، آسیا ، آمریکا و ...) جهت ثبت نام توییتر و سایر شبکه های اجتماعی به پشتیبانی پیام بدهید .

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها