چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم؟

چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم؟ همیشه استیکر به محتوای شما جذابیت می بخشد. افرادی که در زمینه اینستاگرام فعالیت میکنند برای تولید محتوا و همین طور جذابیت محتوا همیشه این نکته را متذکر میشوند.

استفاده از استیکر به غیر از افزایش جذابیت به محتوا باعث افزایش تعامل بین شما و مخاطبانتان نیز میشود. یکی از مزیت های استفاده از استیکر افزایش تعامل بیشن شما و مخاطبتان میباشد. از این رو تیم ایرانی لایک برای راهنمایی و آموزش بیشتر به کمک شما آمده است تا بتوانید تعامل بیشتری با مخاطب خود داشته باشید.

چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم

در حال حاضر اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی موجود به شمار می‌رود که روز به روز در حال جذب کاربران بیشتر و همچنین افزایش قابلیت‌هایش  می باشد . به موجب آخرین به روز رسانی که اپلیکیشن اینستاگرام ارائه کرده است ، امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز را فراهم آورده است. این آپشن مربوط به امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در پست‌های به اشتذاک گذاشته شده ی استوریز می‌ باشد .

حال کاربران می‌توانند استیکرها و اموجی‌های خاصی را به پست های اشتراک گذاشته شده ی مورد نظر خود در استوریز اینستاگرام اضافه نمایند. .

قابلیت استوری اینستاگرام در بین کاربران این شبکه ی اجتماعی جذاب با استقبال زیادی همراه شده است اما ممکن است برای کاربران زیادی این اتفاق بیافتد که با توجه به بروز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام خود قابلیت های جدید استوری برای آنها فعال نشود و این موضوع برای آنها ناخوشایند باشد  و ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا استیکرهای جدید استوری هنوز برای اپلیکیشن تان فعال نشده اند؟ اما این مسئله به راحتی با راهکارهایی ساده قابل حل است، برای رفع این مشکل راه کارهایی به شما عزیزان ارائه می دهیم :

 • قبل از هرکاری مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام خود را با آخرین نسخه ی بروز رسانی ارائه شده آپدیت کرده اید.
 •  برای اینکه اطمینان بیشتری حاصل نمایید  یک مرتبه از حساب کاربری اینستاگرام خود خارج شوید و دوباره وارد شوید
 • و یا  اینکه اپلیکیشن اینستاگرام خود را به طور کامل یکبار ببندید و دوباره اپلیکیشن را باز نمایید .
 • اگر با انجام و اجرای مراحل روش اول بازهم استیکرهای جدید استوری هنوز برای شما فعال نشده اند می توانید وارد اپلیکیشن
 • اینستاگرام خود شوید سپس به صفحه پروفایل اینستاگرام خود بروید و دکمه ی سه نقطه ی گوشه ی سمت راست بالا را لمس نمایید
 • و وارد بخش تنظیمات Setting  اینستاگرام خود شوید. سپس از این قسمت با انتخاب گزینه ی Report a Problem  مشکل خود را به اینستاگرام اعلام نمایید و منتظر پاسخ از طرف اینستاگرام بمانید.
 • اگر با انجام و اجرای مراحل گذشته هنوز هم استیکرهای جدید استوری برای شما فعال نشدند با انجام راهکارهای ارائه شده در روش
 • سوم به احتمال زیاد استیکرهای جدید استوری برای شما فعال خواهند شد.برای این کار ابتدا یک اکانت اینستاگرام جدید بسازید یعنی
 • با یک اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی هوشمند خود صاحب دو عدد اکانت کاربری شوید برای این کار نیز کافی است
 • وارد بخش تنظیمات اینستاگرام خود شوید و با انتخاب گزینه ی Add acount  اکانت جدید در اپلیکیشن اینستاگرام خود ایجاد نمایید
 • حال اپلیکیشن اینستاگرام شما دارای دو اکانت کاربری می باشد و یا به اصطلاح شما دارای دو پیج جدا از هم دراپلیکیشن اینستاگرام هستید . در حساب کاربری جدید خود وارد بخش استوری شوید و با انتخاب یک عکس جدید به عنوان استوری، وارد بخش استیکر ها شوید مشاهده
 • می کنید که استیکرهای جدید برای اکانتی که تازه ساخته اید قابل استفاده هستند. استیکر مورد نظرتان را انتخاب کرده و یک استوری در حساب کاربری جدید خود منتشر نمایید.

پس از به اشتراک گذاشته شدن استوری خود، اینترنت گوشی خود رو به طور کامل خاموش کنید سپس وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید. سپس بر روی عکس پروفایل در پایین صفحه اینستاگرام خود ضربه بزنید تا وارد صفحه ی پروفایل شوید سپس در بالای صفحه بر روی فلش کوچکی که در کنار نام کاربری است ضربه بزنید و از صفحه ای که نمایش داده می شود اکانت قبلی خود را انتخاب نمایید و وارد حساب کاربری سابق خود شوید .

سپس وارد بخش استوری شوید و با انتخاب عکس مورد نظر خود به بخش استیکرها بروید. در این بخش سه نقطه در بالا میبینید. به نقطه اول از سمت چپ بروید، در اینجا استیکری که قبلا برای شما فعال نبود در حال حاضر به شما نمایش داده می شود وبرای شما اضافه شده است و میتوانید از آن استفاده نمایید.

در این روش هر بار برای افزودن استیکر جدید باید این مراحل را به جز ساخت اکانت که یک مرتبه بیشتر نیاز نیست، تکرار کنید و استیکری مورد نظر خود را برای صفحه ی اینستاگرام خود فعال نمایید.

آموزش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اپلیکیشن اینستاگرام :

افزودن استیکر و اموجی در استوریز اپلیکیشن اینستاگرام به آسانی امکان پذیر است. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده است

که چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم  در ادامه با سایت ایرانی فالوو همرا ه باشید ، مراحل مورد نیاز برای برطرف کردن سوالات

شما کاربران عزیز را به شما آموزش می دهد :

 • ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و با لمس آیکون شبیه به خانه موجود در منوی زیرین و سمت چپ اپلیکیشن اینستاگرام وارد لیست پست‌ های به اشتراک گذاشته شده توسط فالویینگ‌ های خود شوید.
 • حال از قسمت گوشه ی سمت چپ بالای صفحه گزینه Your Story را لمس کنید تا بتوانید یک استوری جدید برای اکانت خود ایجاد نمایید و به اشتراک بگذارید.
 • در این مرحله با استفاده از دوربین گوشی، عکس مورد نظر خود را ثبت نمایید . حال با لمس یک آیکون مربع مانند در بخش فوقانی و سمت راست صفحه نمایش داده می‌شود که مربوط به بخش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اپلیکیشن اینستاگرام می باشد می‌توانید استیکرها و اموجی‌های مورد نظر خود را از لیست ارائه شده انتخاب و به عکس انتخابی خود اضافه نمایید.
 • در انتها پس از افزودن استیکر و اموجی‌ مورد نظر و انتخابی خود فقط کافی است آیکون فلش موجود را لمس کرده و سایر مراحل پیشین را به منظور به اشتراک‌ گذاشتن پست انتخابی خود در استوریز اپلیکیشن اینستاگرام طی نمایید.

با انجام و اجرای مراحل فوق قادر به استفاده از قابلیت و آپشن اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اپلیکیشن اینستاگرام خواهید بود.

در حال حاضر استیکرهای کمی به منظور به کار گرفتن در استوری اینستاگرام ارائه شده‌ اند اما تنوع اموجی‌ های ارائه شده بیشتر است.

با تشکر از شما کاربران شبکه های مجازی به ویژه کاربران شبکه ی اجتماعی جذاب اینستاگرام که تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید.

سعی کنید از اضافه کردن استیکر در پیج خود استفاده کنید،این کار باعث افزایش تعامل بین شما و مخاطبان شما میباشد و به رشد شما در اینستاگرام کمک بسیار شایانی میکند .

افزایش تعامل و رشد گزینه بسیار مهمی در پیج میباشد که نمیتوان آن را نادیده گرفت.

1.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها