1.5/5 - (2 امتیاز)

چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم؟ همیشه استیکر به محتوای شما جذابیت می بخشد. افرادی که در زمینه اینستاگرام فعالیت می کنند برای تولید محتوا و همین طور جذابیت محتوا همیشه این نکته را متذکر می شوند.

استفاده از استیکر به غیر از افزایش جذابیت به محتوا باعث افزایش تعامل بین شما و مخاطبانتان نیز می شود. یکی از مزیت های استفاده از استیکر افزایش تعامل بین شما و مخاطبتان می باشد. از این رو تیم ایرانی فالو برای راهنمایی و آموزش بیشتر به کمک شما آمده است تا بتوانید تعامل بیشتری با مخاطب خود داشته باشید.

چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم

وقتی یک عکس یا ویدیو را در استوری خود به اشتراک می گذارید، می توانید با ضربه زدن در بالای صفحه در سمت راست، برچسب اضافه کنید. از آنجا می توانید یک برچسب را انتخاب کنید.

 • Add Yours : درخواستی بنویسید تا دیگران داستان‌های خود را درباره هر موضوعی که می‌خواهید به اشتراک بگذارند. جهت تعویض درخواست‌های پیشنهادی از پیش تعیین شده اینستاگرام در پایین صفحه بر روی علامت ضربه بزنید. با هر ضربه یک درخواست جدید را مشاهده خواهید کرد. پس از انتخاب درخواست مورد نظر خود روی انجام شد یا Done در بالا سمت راست ضربه بزنید. هنگام مشاهده استوری خود، روی استیکر ضربه بزنید تا داستان‌هایی از سایر افرادی که به درخواست شما اضافه کرده‌ اند را ببینید. در iPhone یا Android در بالا ضربه بزنید تا گزینه‌های بیشتری برای مدیریت استیکر خود مانند خاموش کردن اعلان‌ها یا پنهان کردن نام کاربری خود از Started by credit مشاهده کنید.
 • AVATAR: قابلیت جدید اضافه شده به استوری اینستاگرام می باشد که می توانید اموجی مشابه به خود را مطابق سلیقه خود درست کنید و در استوری های خود استفاده نمایید.
 • Hashtag#: هشتگی را که می خواهید در استوری خود قرار دهید وارد کنید. هر کسی که می‌تواند استوری شما را ببیند، می‌تواند روی آن ضربه بزند تا صفحه آن هشتگ را مشاهده کند.
 • Mention@: نام کاربری حسابی را که می خواهید ذکر کنید وارد کنید. نام کاربری آنها با یک زیر خط در استوری شما ظاهر می شود. هر کسی که می‌تواند استوری شما را ببیند می‌تواند روی آن ضربه بزند تا به نمایه آن کاربر برود.
 • Captions زیرنویس ها
 • Countdown شمارش معکوس
 • Current time or weather زمان فعلی یا آب و هوا
 • Gif
 • Donation
 • Link
 • Location
 • Music
 • Poll sticker or emoji slider برچسب نظرسنجی یا اسلایدر شکلک
 • Questions سوالات
 • Quiz امتحان
 • Selfie

به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم

نحوه اضافه کردن استیکر به اینستا

در حال حاضر اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی موجود به شمار می‌رود که روز به روز در حال جذب کاربران بیشتر و همچنین افزایش قابلیت‌هایش می باشد. به موجب آخرین به روز رسانی که اپلیکیشن اینستاگرام ارائه کرده است، امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در استوری را فراهم آورده است. این آپشن مربوط به امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در پست‌های به اشتراک گذاشته شده استوری می‌ باشد .

حال کاربران می‌توانند استیکرها و اموجی‌های خاصی را به پست های اشتراک گذاشته شده ی مورد نظر خود در استوری اینستاگرام اضافه نمایند.

اما ممکن است برای کاربران زیادی این اتفاق بیافتد که با توجه به بروز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام خود قابلیت های جدید استوری برای آنها فعال نشود و این موضوع برای آنها ناخوشایند باشد. این ویژگی ممکن است در ژاپن و برای کشورهای واقع در اروپا در دسترس نباشد.

اگر استیکرهای خاصی را در اینستاگرام نمی‌بینید، با مراجعه به اپ استور یا فروشگاه Google Play مطمئن شوید که برنامه شما به آخرین نسخه به ‌روزرسانی شده است. به خاطر داشته باشید که همه استیکرها برای همه در دسترس نیستند.

ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا استیکرهای جدید استوری هنوز برای اپلیکیشن تان فعال نشده اند؟ اما این مسئله به راحتی با راهکارهایی ساده قابل حل است.

برای رفع این مشکل راه کارهایی به شما عزیزان ارائه می دهیم :

 • قبل از هرکاری مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام خود را با آخرین نسخه بروز رسانی ارائه شده آپدیت کرده اید.
 •  برای اینکه اطمینان بیشتری حاصل نمایید، یک مرتبه از حساب کاربری اینستاگرام خود خارج شوید و دوباره وارد شوید.
 • یا  اینکه اپلیکیشن اینستاگرام خود را به طور کامل یکبار ببندید و دوباره اپلیکیشن را باز نمایید .
 • اگر با انجام و اجرای مراحل روش اول بازهم استیکرهای جدید استوری هنوز برای شما فعال نشده اند، می توانید وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید سپس به صفحه پروفایل اینستاگرام خود بروید و دکمه ی سه نقطه ی گوشه ی سمت راست بالا را لمس نمایید.

وارد بخش تنظیمات Settings اینستاگرام خود شوید. سپس از این قسمت با انتخاب گزینه Report a Problemمشکل خود را به اینستاگرام اعلام نمایید و منتظر پاسخ از طرف اینستاگرام بمانید.

 • اگر با انجام و اجرای مراحل گذشته هنوز هم استیکرهای جدید استوری برای شما فعال نشدند با انجام راهکارهای ارائه شده در روش سوم به احتمال زیاد استیکرهای جدید استوری برای شما فعال خواهند شد. برای این کار ابتدا یک اکانت اینستاگرام جدید بسازید یعنی با یک اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی هوشمند خود صاحب دو عدد اکانت کاربری شوید برای این کار نیز کافی است وارد بخش تنظیمات اینستاگرام خود شوید و با انتخاب گزینهAdd Account اکانت جدید در اپلیکیشن اینستاگرام خود ایجاد نمایید.
 • حال اپلیکیشن اینستاگرام شما دارای دو اکانت کاربری می باشد و یا به اصطلاح شما دارای دو پیج جدا از هم دراپلیکیشن اینستاگرام هستید. در حساب کاربری جدید خود وارد بخش استوری شوید و با انتخاب یک عکس جدید به عنوان استوری، وارد بخش استیکرها شوید مشاهده می کنید که استیکرهای جدید برای اکانتی که تازه ساخته اید قابل استفاده هستند. استیکر مورد نظرتان را انتخاب کرده و یک استوری در حساب کاربری جدید خود منتشر نمایید.

پس از به اشتراک گذاشته شدن استوری خود، اینترنت گوشی خود را به طور کامل خاموش کنید. سپس وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید. بر روی عکس پروفایل در پایین صفحه اینستاگرام خود ضربه بزنید تا وارد صفحه ی پروفایل شوید سپس در بالای صفحه بر روی فلش کوچکی که در کنار نام کاربری است ضربه بزنید و از صفحه ای که نمایش داده می شود اکانت قبلی خود را انتخاب نمایید و وارد حساب کاربری سابق خود شوید.

سپس وارد بخش استوری شوید و با انتخاب عکس مورد نظر خود به بخش استیکرها بروید. در این بخش سه نقطه در بالا می بینید. به نقطه اول از سمت چپ بروید، در اینجا استیکری که قبلا برای شما فعال نبود در حال حاضر به شما نمایش داده می شود وبرای شما اضافه شده است و می توانید از آن استفاده نمایید.

در این روش هر بار برای افزودن استیکر جدید باید این مراحل را به جز ساخت اکانت که یک مرتبه بیشتر نیاز نیست، تکرار کنید و استیکر مورد نظر خود را برای صفحه اینستاگرام خود فعال نمایید.

اضافه کردن استیکر به استوری

آموزش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوری اپلیکیشن اینستاگرام :

افزودن استیکر و اموجی در استوری اپلیکیشن اینستاگرام به آسانی امکان پذیر است. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده است که چگونه به اینستاگرام استیکر اضافه کنیم ؟ در ادامه با سایت ایرانی فالو همرا ه باشید، مراحل مورد نیاز برای بر طرف کردن سوالات شما کاربران عزیز را به شما آموزش می دهد :

 • ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و با لمس آیکون شبیه به خانه موجود در منوی زیرین و سمت چپ اپلیکیشن اینستاگرام وارد لیست پست‌ های به اشتراک گذاشته شده توسط فالویینگ‌ های خود شوید.
 • حال از قسمت گوشه ی سمت چپ بالای صفحه گزینه Your Story را لمس کنید تا بتوانید یک استوری جدید برای اکانت خود ایجاد نمایید و به اشتراک بگذارید.
 • در این مرحله با استفاده از دوربین گوشی، عکس مورد نظر خود را ثبت نمایید. حال با لمس یک آیکون مربع مانند در بخش فوقانی و سمت راست صفحه نمایش داده می‌شود که مربوط به بخش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوری اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. می‌توانید استیکرها و اموجی‌های مورد نظر خود را از لیست ارائه شده انتخاب و به عکس انتخابی خود اضافه نمایید.
 • در انتها پس از افزودن استیکر و اموجی‌ مورد نظر خود فقط کافی است آیکون فلش موجود را لمس کرده و سایر مراحل پیشین را به منظور به اشتراک‌ گذاشتن پست انتخابی خود در استوری اپلیکیشن اینستاگرام طی نمایید.

با انجام و اجرای مراحل فوق قادر به استفاده از قابلیت و آپشن اضافه کردن استیکر و اموجی در استوری اپلیکیشن اینستاگرام خواهید بود.

با تشکر از شما کاربران شبکه های مجازی به ویژه کاربران شبکه ی اجتماعی جذاب اینستاگرام که تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید.

سعی کنید از اضافه کردن استیکر در پیج خود استفاده کنید، این کار باعث افزایش تعامل بین شما و مخاطبان شما می باشد و به رشد شما در اینستاگرام کمک بسیار شایانی می کند .

افزایش تعامل و رشد گزینه بسیار مهمی در پیج می باشد که نمی توان آن را نادیده گرفت.

اگر مدتی است که از اینستاگرام استفاده می کنید، حتماً با استیکرهای GIF آشنا شده اید. آن‌ها ویدیوها یا تصاویر سرگرم ‌کننده ‌ای هستند که می‌توانید از آن‌ها به ‌عنوان همپوشانی برای قرار دادن روی استوری‌ های اینستاگرام خود استفاده کنید.

آنها به شما اجازه می دهند، شخصیت و علاقه به پست های خود اضافه کنید و آنها را جذاب تر می کنند!

راه اصلی برای یافتن استیکرهای GIF در اینستاگرام، جستجوی آنها از طریق منوی استیکر در استوری اینستاگرام است. برای پیدا کردن آنها، نماد استیکر را انتخاب کنید. البته، می‌توانید مسیر آسان را طی کنید و از استیکرهای GIF ساخته شده توسط برندهای دیگر و خود اینستاگرام استفاده کنید و این گزینه کاملاً معتبری است، به خصوص اگر زمان زیادی ندارید.

وقتی استیکرهای GIF خود را اضافه می کنید، می توانید کمی استراتژیک تر در مورد برند و محتوای خود باشید. حتی می توانید استیکرهای خود را خودتان بسازید و به جامعه خود ارزش بیافزایید که به طور بالقوه می تواند از آنها نیز استفاده کند.

یکی از نمونه های برندی که این کار را به خوبی انجام می دهد Target است. آنها همیشه استیکرهای جدید و جذابی را اضافه می کنند که طرفداران و مشتریان آنها دوست دارند از آنها برای ابراز علاقه خود در استوری های اینستاگرام استفاده کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها