توییتر

عضویت در شبکه ی اجتماعی توییتر از طریق اپلیکیشن گوشی توییتر!

عضویت در شبکه ی اجتماعی توییتر از طریق اپلیکیشن گوشی توییتر

عضویت در شبکه ی اجتماعی توییتر از طریق اپلیکیشن گوشی توییتر ، توییتر به جز عضویت در  شبکه ی اجتماعی توییتر توسط وب سایت رسمی توییتر ، کاربران قادر خواهند بود تا نسبت به دانلود شبکه ی اجتماعی توییتر با توجه به سیستم عامل گوشی و نصب این اپلیکشن اقدام نمایند ، سپس برای خود در این اپلیکیشن حساب کاربری ایجاد نمایند .

حال اگر تمایل دارید تا اپلیکیشن توییتر را بر روی گوشی خود نصب نمایید می توانید. توییتر یک شبکه اجتماعی جهانی میباشد،که کاربران بسیار زیادی دارد. همان طور که میدانید توییتر یک شبکه اجتماعی متنی میباشد.

منظور از متنی چیست؟ توییتر یک پلتفرمی است که افراد نظرات خود و نوشته های خود را  در آن به آن به اشتراک میگذارند، و در این اپلیکیشن بیشتر از محتوای نوشتاری استفاده میشود تا ویدیویی یا تصویری.

سرویس های پیشنهادی👇🏼

خرید فالور توییتر

خرید فالوور توییتر

فالوور توییتر

برای خرید فالور توییتر کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
twitter Cm1

خرید کامنت توییتر

کامنت توییتر

برای خرید کامنت توییتر کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
likeIcon1

خرید لایک توییتر

لایک توییتر

برای خرید لایک توییتر کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

 اقدامات لازم را با توجه به مراحلی که در ادامه گام به گام خواهیم گفت انجام دهید :

 • شبکه ی اجتماعی توییتر را با توجه به سیستم عامل گوشی خود دانلود نمایید که برای این منظور ، اگر شما کاربر گوشی با سیستم عامل اندروید هستید اپلیکیشن توییتر را از اپلیکیشن گوگل پلی دانلود نمایید و اگر کاربر گوشی با سیستم عامل آی او س می باشید اپلیکیشن توییتر را از طریق اپلیکیشن اپ استور APP STORE دانلود نمایید .
 • پس از دانلود اپلیکیشن توییتر ، آن را اجرا نمایید و سپس بر روی گزینه ی Get started ضربه بزنید ، به کمک سایت سایت ایرانی فالوو مراحل را دنبال نمایید .
 • در مرحله ی بعد نام خود را در کادر مربوطه وارد نمایید ، سپس بر روی گزینه یNext ضربه بزنید .
 • در مرحله ی بعد نام کشور خود را از بین لیست کشورها انتخاب نمایید ، پس از یافتن نام کشور در کادر مربوطه ، شماره همراه مورد نظر را بدون صفر اول شماره وارد نمایید .
 • پس از وارد نمودن شماره همراه در کادر مربوطه یک کد تایید به شماره تلفن ثبت شده پیامک خواهد شد ، پس از دریافت پیامک ، آن را باز نمایید و کد مورد نظر را در کادر مربوطه وارد نمایید .
 • حال در این مرحله آدرس ایمیل خود را وارد نمایید .
 • سپس نام کاربری دلخواه خود را در کادر مربوطه وارد نمایید ، حال ممکن است نام کاربری انتخابی شما قبلا توسط کاربری دیگر ثبت شده باشد در این صورت باید از نام کاربری دیگری جهت عضویت در اپلیکیشن توییتر استفاده نمایید و یا اینکه از قسمت Suggestion ها یک نام کاربری مناسب انتخاب نمایید .
 • در این مرحله باید یوزر نیم و یا پسورد برای حساب کاربری توییتر خود انتخاب نمایید که این یوزر نیم باید حداقل ۶ کاراکتر داشته باشد .
 • در مرحله بعد تعدادی گزینه در رابطه با علایق شما پیش روی تان قرار خواهد گرفت که نیاز است تا کادر های مربوطه را پر و کامل نمایید .
 • در این مرحله بر روی گزینه ی  “Yes sync contacts” جهت هم گام سازی  مخاطبین تلفن همراهتان در صورتی که عضوی از توییتر باشند، ضربه بزنید .
 • و در صورتی که نسبت به انجام این کار تمایل ندارید ، می توانید بر روی  گزینه  ی “Skip for now”    ضربه بزنید .

 ایرانی فالوو همراه همیشگی شما کاربران عزیز شبکه های مجازی با ما همراه باشید تا مراحل عضویت در اپلیکیشن توییتر را از طریق سایت رسمی توییتر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

اقدامات لازم را با توجه به مراحلی که در ادامه گام به گام خواهیم گفت انجام دهید

عضویت در اپلیکیشن  توییتر از طریق سایت توییتر (Twitter)

جهت  عضویت و ساخت حساب کاربری توییتر باید وارد سایت توییتر به آدرسhttps://twitter.com  مراجعه نمایید .

از طریق وب سایت توییتر قادر خواهید بود تا از  دو طریق نسبت به عضویت و ثبت نام در اپلیکیشن توییتر اقدام نمایید.

 1.  ۱- با Email ( پست الکترونیکی)
 2.  ۲- با شماره تماس

عضویت در اپلیکیشن توییتر  ( Twitter ) از طریق شماره تماس :

جهت عضویت در اپلیکیشن توییتر  از طریق شماره تماس ابتدا بر روی گزینه ی sign up ضربه بزنید ، سپس وارد صفحه ای جدید خواهید شد که در این صفحه نام و شماره تماس را در کادر های مربوطه وارد نمایید جهت وارد نمودن شماره تماس خود از کد بین المللی ایران +۹۸ بجای صفر استفاده می شود  سپس بر روی گزینه ی next ضربه بزنید .

در مرحله ی بعد  از شما دو اطلاعات میخواهد:

  ۱- قصد دارید تا کاربران دیگر با شماره تماس شما اکانت توییترتان را بیابند        ۲- شخصی سازی تبلیغات

 • در مرحله ی بعد جهت ایجاد اکانت  نام و شماره موبایل خود را در کادر های مربوطه وارد نمایید سپس بر روی گزینه ی sign in  ضربه بزنید .
 • حال باید یک پیامک از طرف سایت توییتر برای شماره موبایل ثبت شده دریافت شود سپس جهت تایید شماره تماس ثبت شده پیامک را باز نمایید و کد را در کادر مربوطه وارد نمایید سپس بر روی گزینه ی next  ضربه بزنید .
 • پس از  تایید شماره تماس برای حساب کا ربری توییتر خود یک رمز عبور و یا پسورد انتخاب و در کادر مربوطه وارد نمایید .
 • سپس جهت جایگذاری عکس پروفایل توییتر ، برای پروفایل توییتر خود یک تصویر انتخاب نمایید  .
 • البته می توانید در صورتی که تمایل به گذاشتن عکس پروفایل ندارید برروی گزینه ی  Skip for now  ضربه بزنید و هر زمان که تمایل داشتید عکس پروفایل خود را انتخاب نمایید .
 • در مرحله بعد نیز قادر خواهید بود تا در رابطه با  خود توضیحاتی بنویسید که  البته می توانید در صورتی که تمایل ندارید
 •  برروی گزینه ی Skip for now   ضربه بزنید و این مرحله را به تعویق بیاندازید .
 • در این مرحله توییتر چند گزینه را جهت شناسایی  نوع علاقه مندی های شما برای تان نمایان می سازد تا هر کدام را به دلخواه انتخاب نمایید .
 • در مرحله بعد توییتر چندین حساب کاربری مشهور را جهت فالوو و دنبال نمودن به شما نشان می دهد که در صورت تمایل می توانید هر یک از حساب های کاربری را فالوو نمایید .
 • حال در این مرحله شما قادر خواهید بود تا اعلانات توییتر ( notifications  )  را فعال نمایید و یا اینکه در صورت تمایل نداشتن از آن ها بگذرید و به تعویق بیاندازید .
 • اینک اکانت توییتر شما ایجا د شده است و در حال حاضر شما عضوی از اپلیکیشن توییتر هستید .

عضویت در اپلیکیشن توییتر از طریق سایت توییتر (Twitter)

عضویت در اپلیکیشن توییتر ( Twitter ) از طریق آدرس ایمیل Email  :

 1. ابتدا اپلیکیشن توییتر نصب شده بر روی گوشی خود را اجرا نمایید ، سپس بر روی در صفحه ی اول در کادر مربوط به Phone or email آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و در کادر مربوط به password رمز عبور و یا پسورد دلخواه خود را که باید حداقل شش کاراکتر باشد را وارد نمایید ، پس از تکمیل نمودن کادر ها بر روی گزینه ی get start ضربه بزنید .
 2. پس از ضربه زدن بر روی گزینه ی get start یک کادر جدید نمایان خواهد شد که مربوط به وارد نمایید سپس بر روی گزینه ی sign up ضربه بزنید .
 3. در مرحله ی بعد وارد صفحه ای جدید خواهید شد که در این صفحه باید شماره تماسی که قصد ثبت نمودن آن را مشخصات حساب کاربری اینستاگرام خود را دارید را در کادر مربوط به phone number وارد نمایید برای ایران از کد +۹۸ بجای صفر استفاده می شود و بعد بر روی گزینه ی next ضربه بزنید حال باید یک کد به شماره تماس ثبت شده در قسمت phone number ارسال شود، پیامک دریافتی را باز نمایید و کد ارسالی از سمت توییتر را در کادر مربوطه وارد نمایید .
 4. البته می توانید با ضربه زدن بر روی گزینه ی skip از این مرحله گذر نمایید .
 5. حال وارد مرحله ای جدید شده اید که در این مرحله باید نام کاربری توییتر خود را انتخاب نمایید و نام کاربری دلخواه خود را باید در کادر مربوط به user name وارد نمایید و بر روی گزینه ی next ضربه بزنید و در غیر اینصورت با ضربه زدن بر روی گزینه ی skip از این مرحله نیز گذر نمایید .
 6. در این مرحله اکانت توییتر شما ایجاد شده است که باید بر روی گزینه ی lets go ضربه برنید .
 7. سپس در مرحله ی بعد توییتر با ارائه ی گزینه هایی سعی دارد تا علایق و سلیقه ی ما را کشف نماید ، گزینه ی مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید و بر روی گزینه ی continue ضربه بزنید .
 8. در این مرحله توییتر از ما می خواهد تا دوستانمان را از طریق آدرس ایمیل email وارد نماییم که می توانید با ضربه زدن بر روی گزینه ی no thanks از این مرحله نیز گذر نمایید .
 9. در مرحله ی بعد توییتر تعدادی از حساب های کاربری مشهور را به شما پیشنهاد می نماید تا هر کدام از آن ها را به انتخاب خود دنبال نمایید اگر تمایل به دنبال کردن داشتید انتخاب نمایید حساب کاربری مورد نظر را در غیر این صورت تیک تمام حساب های کاربری را برداشته و بر روی گزینه ی continue ضربه بزنید .
 10. اکانت توییتر شما با موفقیت ایجاد شد .

عضویت در اپلیکیشن توییتر ( Twitter ) از طریق آدرس ایمیل Email

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.