اینستاگرام

چگونه تم اینستاگرام را مشکی کنیم ؟

چگونه تم اینستاگرام را مشکی کنیم ؟

چگونه تم اینستاگرام را مشکی کنیم ؟ اپلیکیشن اینستاگرام یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های موجود در حال حاضر می باشد که ماهیانه، بیش از ۶۰۰ میلیون نفر از مردم جهان در آن پست های خود را در قالب عکس ها و فیلم های خود را با افراد دیگر در سرتاسر دنیا به اشتراک می گذارند .

و شبانه روز در حال تعامل و ارتباط با دنبال کنندگان و سایر کاربران این شبکه ی مجازی جذاب هستند و زمان زیادی را در این اپلیکیشن سپری می نمایند و گاها برای اکثر کاربران اپلیکیشن اینستاگرام این اپلیکیشن به نوعی جزئی از کار و زندگی  آنها است و بیشترین تایم خود را در این اپلیکیشن سپری می کنند و درحال فعالیت و کسب درآمد بالا در سطح بین المللی از این اپلیکیشن رایگان و بی نظیر هستند و به دلیل استفاده ی زیاد از این اپلیکیشن و نگاه کردن مدام به صفحه یگوشی تلفن و یا کامپیوتر باعث اذیت شدن چشم ها و خستگی زود چشم ها شود برای رفع این مشکل اکثر کاربران به دنبال این هستند تا تم گوشی خود را مشکی نمایند تا چشم هایشان کم تر اذیت شود زیرا شب ها که به گوشی خود در تاریکی خیره می شوید.

سرویس های پیشنهادی 👇

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

برای خرید ویو اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

برای خرید کامنت اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید فالور اینستاگرام

خرید فالور اینستاگرام

برای خرید فالور اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

فعال کردن حالت دارک مد اینستاگرام

حالت دارک مد باعث می شود تا چشم شما کمتر آسیب ببیند و از چشم شما محافظت می نماید.

و هم چنین شارژ تلفن همراه خود نیز دیرتر تمام شود زیرا حات تم دارک مد باعث کاهش مصرف شارژ باتری گوشی می شود.

و از مصرف بیش از حد باتری جلوگیری می کند ولی گروهی از کاربران چشم هایشان با این تم آشنایی ندارد و نمی توانند حالت دارک مد را تحمل کنند و چشم هایشان زود خسته می شود و می خواهند همان حالت سفید یا Night را فعال نمایند.

که در ادامه توضیح می دهیم چگونگی فعال سازی تم سیاه به کمک آیکون تنظیمات خود گوشی هم برای گوشی های اندورید و هم برای گوشی آیفون .

فعال کردن حالت دارک مد اینستاگرام

فعال کردن روی نسخه IOS :

برای فعال سازی تم سفید برای گوشی های اپل ابتدا به تنظیمات settings گوشی تلفن همراه خود مراجعه نمایید.

سپس از بین گزینه ها ، گزینه ی  display & brightness را انتخاب نمایید.

سپس وارد صفحه ای جدید می شوید سپس در صفحه ی display & brightness دو گزینه به نام night وdark وجود دارد که شما باید گزینه ی Night را فعال سازید تا تم سیاه اینستاگرام برای شما فعال شود.

فعال کردن روی نسخه IOS

فعال کردن روی نسخه ی اندروید :

برای فعال سازی تم سفید برای گوشی های اندروید ابتدا به تنظیمات settings  گوشی تلفن هوشمند خود مراجعه نمایید ،سپس گزینه ی  Display  را انتخاب کنید، حال روی منوی کشویی Advanced در پایین صفحه ضربه بزنید و گزینه Device theme را انتخاب کنید می توانیم از سرچ تنظیمات گوشی Device theme را هم جست و جو کنید سپس منویNIGHT  را انتخاب کنید تا تم سیاه اینستاگرام برای شما فعال شود.

کاربران عزیز نیز همچنین می توانند با دانلود نرم افزار جی بی اینستاگرام امکانات مختلفی را برای فضای اپلیکیشن اینستاگرام خود نیز ایجاد نمایند.

به کمک این نرم افزار تم اینستاگرام خود را تغییر دهید برای بهره بردن از قابلیت های این نرم افزار ابتدا نرم افزار جی بی اینستاگرام را دانلود کنید.

سپس برنامه را بر روی گوشی خود نصب و راه اندازی نمایید پس از راه اندازی اپلیکیشن جی بی اینستاگرام ، اپلیکیشن جی بی اینستاگرام را باز نمایید، سپس به تنظیمات اپلیکیشن جی بی اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی تلفن خود مراجعه نمایید در صفحه ی تنظیمات گزینه ی More  را از آیکون محدوده ی  Themes ، انتخاب نمایید.

سپس در صفحه ی جدید گزینه ی Load  را انتخاب نمایید سپس تم مورد نظر را انتخاب نمایید و پیغام ظاهر شده را با انتخاب گزینه ی OK تایید نمایید .

فعال کردن روی نسخه ی اندروید

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند