تیرس

چگونه اینستاگرام اینترنت کم تری مصرف میکند؟

چگونه اینستاگرام اینترنت کمتری مصرف کند؟

حال این سوال که چگونه اینستاگرام اینترنت کمتری مصرف کند؟ برای شما به وجود می آبد ما در فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو به شما چگونه اینستاگرام اینترنت کمتری مصرف کند؟ را اموزش خواهیم داد. با ما همراه باشد در ادامه آموزش چگونه اینستاگرام اینترنت کمتری مصرف کند؟

۱) غیرفعال کردن اعلان اینستاگرام:از قسمت تنظیمات گوشی گزینه notification  را انتخاب نمایید سپس گزینه advanced  را انتخاب کرده و از لیست اپلیکیشن های موجود اینستاگرام را انتخاب کرده سپس در پنجره نمایش داده شده گزینه Allow notification  را غیر فعال کنید. اکنون تمامی اعلان های دریافتی اینستاگرام غیر فعال می شوند.

۲) قطع پخش خودکار فیلم :اپلیکیشن اینستاگرام را باز نمایید و تب پروفایل شخصی را انتخاب نمایید سپس روی دکمه سه خطی بالای صفحه کلیک نمایید سپس گزینه setting را انتخاب نمایید و از منوی بعد گزینه account  را انتخاب نمایید در نهایت گزینه cellular data use را انتخاب کرده و وارد صفحه ی cellular data setting  می شوید که در اینجا می توانید تنظیمات مربوط به کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام را اعمال نمایید در این صفحه با فعال نمودن گزینه data saver  از بارگیری خودکار ویدئو ها خودداری می شود.

۳) تنظیمات تلفن: قسمت تنظیمات گوشی بروید و سپس گزینه data using را انتخاب نمایید سپس از لیست برنامه ها اینستاگرام را انتخاب نمایید در این صفحه میزان مصرف اینترنت سه ماه گذشته اینستاگرام خود را می توانید مشاهده کنید. با فعال نمودن گزینه restrict background data میزان مصرف داده های پس زمینه محدود می شود با فعال نمودن این گزینه پیغامی ظاهر می شود اعلان می کند ممکن است برنامه هایی که به داده های پس زمینه وابسته اند مواقعی که وای فای در دسترس نیست متوقف شوند و برای فعال سازی این گزینه ok را انتخاب می نماییم. افرادی که روزانه فعالیت زیادی در اینستاگرام دارند و از آن جایی که اینستاگرام حجم اینترنت زیادی را مصرف میکند، یکی از دغدغه های بسیار مهم کاربران این روز ها کاهش مصرف اینترنت شده است. تیم ایرانی لایک در آموزش های مخصوص اینستاگرام به شما عزیزان آموزش میدهد که چگونه مصرف نت خود را کاهش دهید. کاهش مصرف اینترنت برای شما کاربرانی که در شبکه اجتماعی های مختلف فعالیت دارید و برایتان قابل اهمیت میباشد میتواند کمک بسیار شایانی به شما کند.کم تر کردن مصرف اینترنت در اپلیکیشن اینستاگرام مزیت های فراوانی برای شما به همراه دارد،شما میتوانید تنظیمات را روی اینستاگرام به صورتی انجام دهید که فقط زمانی که به وای فای متصل هستید در مصرف حجم اینترنت صرفه جویی شود و زمانی که با اینترنت همراه هستید در مصرف صرفه جویی شود. این روش کمک شایانی به شما میکند در استفاده و صرفه جویی از اینترنت همراه.

۴)غیرفعال کردن آپدیت خودکار اینستاگرام در گوگل پلی :

برنامه play store  را باز نمایید سپس دکمه سه خطی بالای صفحه را انتخاب کنید و گزینه  setting را انتخاب کرده سپس در صفحه ی

جدید گزینه auto-update apps را انتخاب نمایید سپس با انتخاب گزینه آخر don’t auto-update apps به صورت کامل آپدیت تمام

برنامه های گوگل پلی غیرفعال می شود.

چگونه اینستاگرام اینترنت کمتری مصرف کند؟

Δ  چگونه اینستاگرام را از بلاک خارج کنیم سایت ایرانی فالوو شما را با سریع ترین راه راهنمایی میکند:

سایت ایرانی فالو به شما کمک می کند که چگونه اینستاگرام خود را از حالت بلاک خارج نمایید منظور ما از بلاک محرومیت شما از لایک کردن و کامنت گذاشتن است . زمانیکه اینستاگرام تشخیص دهد که فعالیت کاربری بیش از حد است و یا باسرعت زیادی مشغول فالوو یا آنفالوو کردن دیگران باشید و…. فعالیت او را معلق می نماید و زمان لایک کردن و کامنت گذاشتن پیغام action blocked ظاهر می شود که بدین معناست که اینستاگرام شما را به دلیل فعالیت غیرمجازتان مجازات نموده.

icons8 clock settings 64 اینستاگرام

راهکارهای سایت ایرانی فالو برای رفع بلاک:

۱)استفاده از اینترنت گوشی :زیرا ممکن است به جای بلاک شما ip شما فیلتر شده باشد.

۲)توقف فعالیت در اینستاگرام برای یک الی دو روز : در این مدت هیچ فعالیتی در اینستاگرام نکنید.

۳)وصل کردن پروفایل خود به دیگر شبکه های اجتماعی : از آنجایی که اینستاگرام شما را  اسپم درنظر گرفته با اتصال

اکانت خود به اکانت شبکه های اجتماعی ،نشان می دهید که شما رباط نیستید برای اینکار روی دکمه

سه خط کلیک کرده و گزینه setting  را انتخاب کرده سپس با انتخاب liked accounts می توانید چنین کاری

را انجام دهید.

۴)حذف اپلیکیشن افزایش لایک و فالوور اینستاگرام : اگر از اپلیکیشن های افزایش لایک و فالوور استفاده می کنید اکنون وقت خداحافظی از آن ها است.

۵)ارسال گزارش به اینستاگرام : با ارسال یک گزارش به شرکت اینستاگرام توضیح دهید که اشتباهی ا ز شما سر نزده برای اینکار روی دکمه سه خط کلیک کرده و گزینه setting  را انتخاب نمایید سپس در بخش option گزینه ی Report a Problem و مشکل خود را شرح دهید و بعد ارسال نمایید.

Δ  چگونه اینستاگرام انگلیسی نصب کنیم ایرانی فالو این آموزش را به شما می دهد:

سایت ایرانی فالو مراحل را گام به گام به شما آموزش می دهدکه چگونه اینستاگرام انگلیسی نصب کنیم:

پس از دانلود اپلیکیشن اینستاگرام ،ایرانی فالو به شما آموزش می هد و ایجاد اکانت کاربری با راهنمایی سایت ایرانی فالو وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به قسمت پروفایل مراجعه نمایید سپس روی آیکون گوشه بالا سمت راست (که شبیه سه خط موازی است )کلیک نمایید از منو باز شده روی گزینه setting کلیک نمایید و در تنظیمات اینستاگرام گزینه accountرا انتخاب نمایید سپس گزینه language را انتخاب نمایید حال می توانید زبان مورد نظر را انتخاب نمایید. ممنون که در آموزش چگونه اینستاگرام اینترنت کمتری مصرف کند؟ با ما همراه بودید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند