ترفندهای مخفی اینستاگرام

فهرست مطالب

5/5 - (1 امتیاز)

ترفندهای مخفی اینستاگرام همواره می تواند باعث صرفه جویی در وقت و بهبود کیفیت پیج شما شود. اپلیکیشن اینستاگرام همانند سایر شبکه های اجتماعی پرطرفدار دائما در حال به روز رسانی و ارائه خدمات جدید و کاربردی می باشد که برای بسیاری از این قابلیت ها و خدمات حتی خبری منتشر نمی شود. بنابراین اگر شما حتی کاربر حرفه ای اینستاگرام هم باشید از بعضی از قابلیت های جدید و ترفندهای مخفی اینستاگرام ممکن است غافل شده باشید.

آموزش ترفندهای مخفی اینستاگرام

در این مقاله به بسیاری از جدیدترین قابلیت ها و ترفندهای مخفی اینستاگرام خواهیم پرداخت. که هر کاربر اینستاگرام با پیروی از این ترفندهای مخفی و جذاب به یک کاربر در سطح حرفهای تبدیل خواهد شد.

ریچ اینستاگرام - ترفندهای مخفی اینستاگرام

چگونه متن های استوری خود را رنگین کمانی کنیم

برای ایجاد متن رنگین کمانی در استوری ها ، ابتدا باید متن مورد نظر را تایپ نمایید. سپس کلیه متن را انتخاب نمایید و انگشت خود را بر روی اولین رنگ در سمت راست که رنگ بنفش می باشد قرار دهید ونگه دارید تا علامت شیب تغییرات ( گرادیان ) نمایان شود. سپس انگشت دیگر خود را در ابتدای نوشته خود قرار دهید و همزمان هر دو انگشت را با هم به یک سمت بکشید تا متن شما دارای رنگ بندی مختلف شود و به شکل رنگین کمان درآید. اگر هم می خواهید هر کلمه یا بخش از متن شما یک رنگ باشد که این امر بسیار آسان می باشد و تک تک کلمات را انتخاب نمایید و رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.

تمامی پست هایی که لایک کرده اید را یک جا مشاهده کنید

گاهی ممکن است شما از یک پست خوشتان بیاید و آن را لایک کنید اما بعدا مجدد تصمیم به مشاهده آن پست بکنید که پیدا کردن آن کار بسیار مشکلی می باشد. چرا که باید به خاطر بیاورید از کدام پیج این پست به اشتراک گذاشته شده است. به خصوص اگر پست مورد نظر را ذخیره یا بوک مارک نکرده باشید.

برای این که تمامی پست هایی را که لایک کرده اید مشاهده نمایید و پست مورد نظر خود را بیابید می توانید به روش زیر این کار را انجام دهید.

کسانی که مالک گوشی های iOS می باشند ابتدا باید وارد پروفایل شخصی خود شوید. سپس علامت همبرگری شکل گوشه راست بالای صفحه را انتخاب نمایید. در پنجره باز شده اولین گزینه که Setting می باشد را انتخاب نمایید. در پنجره باز شده دیگر گزینه Account را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده در انتهای صفحه گزینه Posts You`ve Liked را یافته و انتخاب نمایید. در صفحه باز شده به ترتیب تمامی پست هایی که لایک نموده اید برای شما نمایش داده خواهد شد.

برای مالکین گوشی اندروید برای ورود به این صفحه، لازم است ابتدا وارد اکانت شخصی خود شوید. بر روی آیکون سه خط موازی در گوشه بالای صفحه کلیک کنید. در پنجره باز شده گزینه تنظیمات یا Setting را انتخاب نمایید. سپس روی گزینه حساب یا Account کلیک کرده و در صفحه باز شده گزینه پست هایی که پسندید یا Posts You`ve Liked را انتخاب نمایید تا به راحتی پست مورد نظر خود را بیابید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها