چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم که ربات نیستیم؟

در حال حاضر کاربران زیادی در حال استفاده از اپلیکیشن پرکاربرد اینستاگرام می باشند و بسیاری از کاربران در حال فعالیت و کسب و کار در این اپلیکیشن پرکاربرد هستند و از این اپلیکیشن درآمد کسب می نمایند و به دلیل گسترش کار و فعالیت و ارائه ی خدمات خود زمان زیادی را در این اپلیکیشن سپری می نمایند و به نوعی این اپلیکیشن جزئی از زندگی و کار آنها محسوب می شود.

اجازه ی دسترسی به اپلیکیشن و حساب کاربری را به کاربر نخواهد داد و کاربران این اپلیکیشن قانون مند بدانند که هیچ قانو شکنی از چشم این اپلیکیشن قانون مند پنهان نخواهد ماند. زیرا اپلیکیشن اینستاگرام به گونه ای برنامه ریزی و طراحی شده است که هر لحظه در حال نگهبانی و محافظت از این اپلیکیشن درمقابل اسپم و ربات می باشد تا آنها را شناسایی نماید .

محدود نمودن کاربران مزاحم و کاربرانی که از راه های غیر قانونی به دنبال جذب و افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود هستند یکی از راهکارهای افزایش امنیت اپلیکیشن اینستاگرام می باشد .

دلایلی که رعایت نکردن آنها منجر به وقوع شادوبن می شود

 1. فالو کردن پشت سرهم و سریع بیش از حد کاربران : زمانی که شما سریعا و پشت سر هم و مدام تعداد زیادی کاربر را فالوو نمایید این امر خود منجر به شادوبن اینستاگرام می شود و اگر شما بیش از ۷۵۰۰ کاربر را فالوو نمایید اپلیکیشن اینستاگرام به شما پیغامی تحت عنوان اینکه تعدادی از فالووینگ های خود را آنفالوو نمایید، می دهد .
 1. آنفالوو کردن سریع و پشت سر هم بیش از حد کاربران :  اگر شما در زمان کوتاهی خیلی سریع و پشت سر هم اقدام به آنفالوو کردن فالوور های پیج خود نمایید این امر نیز خود منجر به شادوبن اینستاگرام می شود .
 1. استفاده از ربات برای رشد پیج : ممکن است کاربران برای رشد سریع پیج خود ار ربات ها کمک بگیرند و این امر خود نیز منجر به شادوبن اینستاگرام می شود .
 1. استفاده از هشتگ های نامرتبط :  در صورتی که زیر پست به اشتراک گذاشته شده از هشتگ های پرکاربرد و یا از تعداد زیادی هشتگ نامرتبط با موضوع پست وهمچنین محتوا و فعالیت پیج خود استفاده نمایید از نظر اینستاگرام این اقدام غیر قانونی می باشد و این امر نیز خود منجر به شادوبن اینستاگرام می شود .
 1. ریپورت اکانت شما توسط سایر کاربران اپلیکیشن اینستاگرام : اگر یپیجی چندین مرتبه توسط سایر کاربران اپلیکیشن اینستاگرام ریپورت شو این امر نیز خود منجر به شادوبن اینستاگرام می شود و یا ممکن است توسط اینستاگرام غیر فعال شود .
 1. ارسال بیش از حد پیام در یک زمان در قسمت دایرکت برای کاربران : ارسال بیش از ۱۵ پیام در قسمت دایرکت اپلیکیشن اینستاگرام  در یک زمان ، این امر نیز خود منجر به شادوبن اینستاگرام می شود .
 1. اتصال به اپلیکیشن اینستاگرام با آی پی های مختلف : اگر شما در طول شبانه روز با آی پی های متفاوت وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید این   اپلیکیشن احتمال می دهد حساب کاربری شما دچار مشکل شده است. این امر نیز خود منجر به شادوبن اینستاگرام می شود زیرا این کار از نظر این اپلیکیشن قانون مند اینستاگرام غیر قانونی است.
 1. استفاده از اپلیکیشن های ارسال پست خودکار، ارسال تعداد انبوهی کامنت، منشن : ارسال تعداد زیادی پست، کامنت، دایرکت و منشن در یک بازه زمانی کوتاه این امر نیز خود منجر به شادوبن

اینستاگرام می شود .

این اعمال ممکن است منجر به رشد سریع فالوورهای پیج اینستاگرام شما شود، اما این اپلیکیشن تا حدودی برای شما محدودیت ایجاد می کند و  باعث ایجاد شادوبن در اینستاگرام می شود.

Shadowban  اینستاگرام میزان تعامل و ارتباط شما را با تعداد زیادی کاربر اینستاگرام محدود می کند .

در صورت بروز مشکل شادوبن چگونه این مشکل را حل نماییم

کاربرانی که با اقدامات متفاوت دچار مشکل شادوبن اینستاگرام شده اند اصولا درگیر تعدادی سوال می شوند که آیا می شود

مشکا شادوبن اینستاگرام را حل نمود ؟

و یا اینکه چگونه از شادوبن اینستاگرام خارج شویم ؟ و … جای نگرانی نیست در ادامه سایت ایرانی فالوو  با ارائه راهکار هایی

شما را از این مشکل رها می کند و حساب کاربری شما را به حالت عادی باز می گرداند :

 • اگر از ربات ها یا سرویس های خودکار استفاده می نمایید سریعا آنها را متوقف نمایید .
 • از هشتگ هایی  ممنوع و پرکاربرد و ترند که ارتباطی با محتوای پیج و پست به اشتراک گذاشته شده ی شما ندارد است استفاده نکنید.
 • اگر تعداد زیادی هشتگ زیر پست های خود به اشتراک گذاشتید  مدتی در زمینه آن هشتگ ها  فعالیتی انجام ندهید تا از شادوبن اینستاگرام خارج شوید.
 • حداقل دو روز از  فعالیت در اپلیکیشن اینستاگرام خودداری نمایید.
 •  از دیگر روش های خروج از شادوبن اینستاگرام این است که تمام شرایط و مقررات اینستاگرام را مطالعه کنید.
 • سالم ترین روش برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام تولید محتوای باکیفیت ، درست و قوی و معتبر با رعایت قوانین اپلیکیشن اینستاگرام است. که از شادوبن اینستاگرام جلوگیری می کند.
 • تبدیل حساب کاربری از حالت تجاری به شخصی اگر حساب کاربری تان بیزنسی و یا تجاری است بهتر است برای حل مشکل شادوبن اینستاگرام  به طور موقت حساب کاربری تان را به حالت شخصی تبدیل کنید.
 • از دیگر روش های حل مشکل شادوبن اینستاگرام تماس با پشتیبانی این اپلیکشن است.
 • پس از انجام مراحل بالا می توانید از طریق help اینستاگرام شادوبن شدن اکانت خود را به اینستاگرام گزارش دهید.

جمع بندی به اینستاگرام ثابت کنیم که ربات نیستیم

همانطور که در مقاله گفتیم شادوبن اینستاگرام  محدودیتی است که از طریق اپلیکیشن قانون مند اینستاگرام روی برخی حساب های کاربری که با روش ها و راهکارهای غیر مجاز و غیر قانونی به دنبال افزایش فالوور و لایک و کامنت هستند اعمال می شود و از دیده شدن پست های به اشتراک گذاشته شده ی پیج در صفحه ی اکسپلور اپلیکیشن  اینستاگرام جلوگیری می کند.

بروز مشکل شادوبن اینستاگرام در مدت کوتاهی حل می شود و می توانید مشکل شادوبن شدن را حل نمایید و برای  حل مشکل شادوبن اینستاگرام برای مدتی باید فعالیت و کارهایی که منجر به شادوبن اینستاگرام می شوند را به هیچ وجه انجام ندهید .

و از ربات ها و اپلیکیشن هایی که برای افزایش لایک و کامنت و فالوور استفاده می نمایید باید استفاده نکنید و فعالیت آنها را متوقف نمایید و شروع به فعالیت مفید در پیج خود نمایید و پست هایی با محتوای مفید و با کیفیت را به اشتراک بگذارید و درهر پستی که به اشتراک می گذارید از هشتگ های پرکاربرد و ترند و بی ارتباط با محتوای پست به اشتراک گذاشته شده استفاده نکنید .

شادوبن اینستاگرام

در نتیجه متوجه شدید که Shadowban   شادوبن اینستاگرام محدودیتی است که توسط اپلیکیشن قانون مند اینستاگرام بر روی برخی از حساب های کاربری و یا اکانت ها  اعمال می شود .

شادوبن اینستاگرام منجر می شود تا مدتی از نمایش پست ها در صفحه ی اکسپلور اپلیکیشن اینستاگرام جلوگیری می کند در نتیجه کاربرانی که توسط هشتگ ها پست ها را دنبال می کنند دیگر به پست ها دسترسی نخواهند داشت. در این مقاله سعی نمودیم تمام روش های حل مشکل شادوبن در اپلیکیشن اینستاگرام را به شما کاربران عزیز اپلیکیشن اینستاگرام آموزش دهیم .

2.1/5 - (18 امتیاز)
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
17 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها