twitter

آموزش حذف اکانت توییتر!

آموزش حذف اکانت توییتر

آموزش حذف اکانت توییتر ، حذف اکانت توییتر از گذشته تا به امروز یکی از چالش های بزرگ کاربران این شبکه اجتماعی است.

سایت ایرانی فالو در خصوص خدمات آموزشی که به شما ارائه میدهد در قالب شبکه های اجتماعی به شما نیز آموزش حذف اکانت توییتر و ترفند های کار با این اپلیکیشن را میدهد.

از این رو ما اینجاییم تا شما را برای حذف اکانت توییتر راهنمایی کنیم ، با ما همراه باشید.

سرویس های پیشنهادی 👇

follow icon 3

خرید فالور توییتر

خرید فالور توییتر

برای خرید فالور توییتر روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید لایک توییتر

خرید لایک توییتر

برای خرید لایک توییتر روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
retweet icon1

خرید ریتوییت توییتر

خرید ریتوییت توییتر

برای خرید ریتوییت توییتر روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

چگونه اکانت توییتر خود را حذف کنیم؟   

چگونه اکانت توییتر خود را حذف کنیم؟ بعد از توضیحاتی که داده شد این سوال پیش می آید که آیا حذف اکانت توییتر ممکن است و چگونه باید این کار را انجام دهیم ما اینجاییم تا به شما آموزش دهیم پگونه این کار را انجام دهید. 

در حال حاضر اپلیکیشن توییتر یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که در دنیا به عنوان رتبه ی یک شبکه های اجتماعی برای دنبال نمودن اخبار داغ روز شناخته شده است .

ممکن است کاربران اپلیکیشن توییتر به دلایل مختلفی تصمیم بگیریند تا اکانت کاربری توییتر خود را حذف ، دی اکتیو و یا غیر فعال کنند.

کاربران اپلیکیشن توییتر قادر خواهند بود تا حساب کاربری توییتر خود را برای مدت سی روز غیر فعال نمایند اما این قابلیت در کشور ما به دلیل تحریم و  فیلتر بودن اپلیکیشن توییتر بدون داشتن ابزار تغییر IP امکان پذیر نمی باشد.

پیش از آن که مراحل و روش های حذف و یا غیر فعال نمودن حساب کاربری توییتر را آموزش دهیم می خواهیم شما را با حذف و یا غیر فعال نمودن حساب کاربری توییتر آشنا کنیم با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا بهترین روش ها و راهکارها را جهت  آموزش حذف اکانت توییتر ،حذف دائم ، حذف موقت ، یا دی اکتیو و یا غیرفعال نمودن حساب توییتر آموزش دهیم.

چگونه اکانت خود را حذف کنیم؟

حذف و یا غیر فعال کردن اکانت توییتر 

پیش از هر چیزی ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد شما حذف حساب کاربری توییتر است و یا غیر فعال نمودن حساب کاربری توییتر است، زیرا این دو موضوع کاملا با یکدیگر متفاوت هستند.

زیرا زمانی که شما قصد غیر فعال نمودن حساب کاربری توییتر را دارید تمام اطلاعات حساب کاربری شما همان گونه که در حال حاضر هستند برای شما تا زمانی که حساب کاربری توییتر خود را فعال نمایید حفظ می شوند و پس از فعال نمودن حساب کاربری توییتر خود اطلاعات حساب کاربری شما عینا مثل سابق با همان شکل ظاهری برای شما نمایش داده می شود .

البته ناگفته نماند که شما فقط می توانید حساب کاربری توییتر خود را فقط برای مدت سی روز غیر فعال نگه دارید و پس از سی روز اگر اقدام به فعال نمودن حساب کاربری توییتر خود نکنید اکانت توییتر شما به صورت خودکار از طرف توییتر کاملا حذف خواهد شد .

پس در نتیجه اگر قصدتان غیر فعال نمودن حساب کاربری توییترتان برای مدتی کوتاه است نیاز است تا قبل از سی روز نسبت به فعال نمودن حساب کاربری توییتر خود اقدام نمایید .

اگر پس از گذشت سی روز شما حساب کاربری توییتر خود را فعال نکنید و حساب کاربری توییترتان حذف شود دیگر نمی توانید از نام کاربری و آدرس ایمیلی که در زمان ثبت نام حساب کاربری توییتر ثبت نموده اید برای ایجاد اکانت جدید توییتر خود استفاده نمایید .

حذف و یا غیر فعال کردن اکانت توییتر

نکات حذف دائم اکانت توییتر

اما اگر تصمیم بر این دارید که حساب کاربری توییتر خود را برای همیشه حذف کنید این نکته را فراموش نکنید که پس از حذف دائم اکانت توییتر خود دیگر قادر به بازگردانی آن نخواهید بود.

 تمام اطلاعات حساب کاربری توییتر خود را برای همیشه از دست خواهید داد و دیگر از نام کاربری و آدرس ایمیلی که در زمان ایجاد حساب کاربری توییتر ثبت نموده اید برای ایجاد اکانت جدید توییتر نمی توانید استفاده کنید.

 در نظر داشته باشید که تمام اطلاعات قبلی اکانت شما برای همیشه غیر قابل استفاده و حذف می شوند.

به این نکته توجه نمایید که اگر قصد دارید تا فقط نام کاربری یا آدرس ایمیل حساب کاربری توییتر خود را تغییر دهید، نیازی به حذف حساب توییتر نیست و می توانید از طریق تنظیمات در حساب کاربری توییتر خود این تغییرات را به آسانی انجام دهید.

توییتر همچنین خاطرنشان کرده است که اگرچه غیرفعال کردن حساب تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد، اما ممکن است برخی از محتوا از حساب شما هنوز برای چند روز در وب سایت قابل مشاهده باشد.

اگر قصد دارید تا حساب کاربری توییتر خود را حذف کامل نمایید و بعد حساب کاربری جدیدی با همان نام کاربری و آدرس ایمیل قبل ایجاد نمایید، نیاز است تا قبل از حذف اکانت توییتر، آدرس ایمیل و نام کاربری توییتر خود را تغییر دهید.

نکات حذف دائم اکانت توییتر

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند