2.7/5 - (4 امتیاز)

خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق از بحث‌های داغ بین کاربران توییتر مخصوصا کاربران ایرانی است. ممکن است شما ناخواسته قوانین توییتر را زیر پا بگذارید و خلاف قوانین این اپلیکیشن عمل نمایید و این موضوع منجر به ساسپند شدن اکانت توییتر یا تعلیق شدن اکانت توییتر شما شود. همچنین بعضا دیده می شود که پلتفرم توییتر به دلیل تحریم ها حساب های کاربری رسمی و غیر رسمی ایرانیان را به کررات مسدود نموده است.

این موارد عموما باعث ایجاد مشکل برای اکانت شما می شود که حل و فصل آنها می تواند چالش برانگیز و زمانبر باشد. تیم حرفه ای وب سایت ایرانی فالو در این مقاله قصد دارد دلایل ساسپند شدن اکانت توییتر را بررسی کرده و راهکارهای لازم برای اینکه چگونه اکانت توییتر را از حالت تعلیق خارج کنیم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق

در صورتی که به دلیل قانون شکنی در اپلیکیشن توییتر و یا دلایل دیگر حساب کاربری توییرتان به حالت تعلیق درآید یا اینکه به حالت ساسپند برده شود می توانید با ارتباط با پشتیبانی این شبکه ی اجتماعی، مشکل ساسپند شدن اکانت توییتر خود را حل نمایید.

ساسپند شدن اکانت توییتر و خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق

شاید فکر کنید که دیگر نتوانید حساب کاربری توییترتان را با هزاران دنبال کننده بازیابی نمایید و از حالت تعلیق و یا مسدود شدن خارج نمایید. در صورتی که شما می توانید اقداماتی انجام دهید و حساب کاربری توییتر خود را از حالت تعلیق خارج نمایید.

زمان تعلیق شدن اکانت توییتر شما، بسته نوع تخلف شما مدت زمان تعلیق توییتر بین 12 ساعت تا 7 روز متغییر می باشد. در ادامه با سایت ایرانی فالو همراه باشید تا مراحل لازم جهت خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق و یا  رفع ساسپند شدن را به شما کاربران عزیز آموزش دهیم.

برای بیشتر دیده شدن و افزایش تعامل در توییتر از خدمات توییتر ایرانی فالو استفاده کنید:

مراحل خارج نمودن حساب توییتر از حالت تعلیق

جهت رفع تعلیق شدن اکانت توییتر خود مراحلی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را گام به گام انجام دهید:

  1. ابتدا به آدرس https://help.twitter.com مراجعه نمایید.
  2. سپس با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مرتبط با حساب کاربری توییترتان که مسدود شده است وارد شوید.
  3. اگر وارد حساب کاربری توییتر نشده اید بر روی گزینه ی log in ضربه بزنید و پس از وارد شدن به حساب کاربری توییتر خود به آدرس https://help.twitter.com وارد شوید.
  4. سپس در صفحه ی جدید کادرهای مربوطه را تکمیل نمایید. که کادر twitter username مربوط می شود به شناسه و کادر your email مربوط می شود به ایمیل و کادر بعدی phone number مربوط می شود به شماره تماس که این اطلاعات مربوط به اطلاعات حساب کاربری توییترتان می باشد.
  5. در کادر مربوط به where are you experiencing this issue ? گزینه ی my desktop web browser را انتخاب نمایید.

مراحل رفع مشکل تعلیق شدن اکانت توییتر را با سایت ایرانی فالو گام به گام پیش ببرید

  • در ادامه مراحل قبلی در کادر مربوط به my desktop web browser مشکلی که برای شما رخ داده است را باید بنویسید. به توییتر گزارش دهید و از توییتر بخواهید تا مشکل شما را حل نماید و تجدید نظر کند. این درخواست باید در عین حال رسمی و کمی هم صمیمانه باشد. ادامه ی مراحل را به کمک ما پیش بروید.
  • این درخواست را با سلام شروع نمایید سپس درخواست خود را این گونه گزارش دهید که مشکلی برای حساب کاربری توییترتان رخ داده است و شما قصد تان زیر پا گذاشتن قوانین اپلیکیشن توییتر نبوده است. نمی خواستید که قوانین این اپلیکیشن را نقض نمایید.
  • درخواست نمایید که حساب کاربری من با اطلاعات درج شده به اشتباه ساسپند شده است. تقاضا نمایید تا حساب کاربری شما را از حالت تعلیق و یا مسدودی خارج شود. سپس گزینه ی من ربات نیستم را فعال نمایید.
  • سپس در انتهای صفحه بر روی گزینه ی submit ضربه بزنید.

اگر مراحل خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق را به درستی پشت سر گذاشته باشید باید پس از چند ساعت ایمیلی از سمت توییتر دریافت کرده باشید. سپس به بخش ایمیل های دریافتی خود مراجعه نمایید. ایمیلی که از سمت توییتر دریافت نموده اید را باز کنید.

سپس بر روی گزینه ی reply کلیک کرده و تایید کنید که این حساب کاربری توییتر مختص شما است و قوانین این اپلیکیشن را نقض نکرده اید. حتی قصد نقض نمودن قوانین توییتر را نیز ندا شته اید و تقاضا دارید حساب کاربری توییتر شما از حالت تعلیق و یا از حالت مسدودی خارج شود.

اطلاع از ساسپند شدن اکانت توییتر

مهم نیست علت محدودیت و ساسپند شدن اکانت توییتر شما چه باشد. توییتر همیشه از طریق پیام و ایمیل به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. تا شما اقدامات لازم را برای رفع تعلیق حساب کاربری خود انجام دهید.

اگر ایمیلی از سمت توییتر برای شما جهت رفع تعلیقی و یا رفع مسدودی ارسال نشد و ایمیلی دریافت نکردید حتما قسمت اسپم یا هرزنامه، پوشه های ایمیل ناخواسته را چک نمایید. حال پس از انجام مراحل بالا می توانید پس از گذشت چند روز مجددا شناسه و رمز حساب کاربری توییتر خود را وارد نمایید تا وارد حساب کاربری توییتر خود با همان اطلاعات، تعداد دنبال کننده و محتوای سابق شوید.

اگر حساب کاربری توییتر شما به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است با تغییر رمز عبور خود می توانید این مشکل را حل کنید. از طریق تلفن همراه خود وارد اپلیکیشن یا آدرس https://twitter.com توییتر شوید. اگر حساب شما مسدود شده باشد باید پیامی را مشاهده کنید. با جواب دادن به درخواست های توییتر که اکثرا شماره تلفن یا آدرس ایمیل شما می باشد می توانید حساب خود را باز پس بگیرید.

بنابراین همیشه به خاطر داشته باشید به منظور پیشگیری از این مشکلات احتمالی هنگام عضویت و ثبت نام در اپلیکیشن توییتر حتما یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن ثبت کنید که جهت بازگردانی حساب کاربریتان بسیار موثر و کاربردی می باشد.

یکی دیگر از اقداماتی که منجر به رفع تعلیق و خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق می شود این است که توییت های نقض کننده قوانین توییتر را از حسابتان حذف کنید.

اشتراک در
اطلاع از
17 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها