آموزش جامع خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق

ممکن است شما قوانین اپلیکیشن توییتر را زیر پا بگذارید و خلاف قوانین این اپلیکیشن قانون مند عمل نمایید و این موضوع منجر به مسدود شدن و یا به تعلیق درآمدن حساب کاربری توییتر تان شود. وهمچنین اپلکیشن توییتر به دلیل تحریم ها حساب های کاربری رسمی و غیر رسمی ایرانیان را مسدود نموده است ما در این مقاله قصد داریم که در صورت به تعلیق درآمدن حساب کاربری توییتر شما راهکارهای لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق

در صورتی که به دلیل قانون شکنی در اپلیکیشن توییتر و یا دلایل دیگر حساب کاربری توییر تان به حالت تعلیق درآید و یا اینکه مسدود شود می توانید با ارتباط با پشتیبانی این شبکه ی اجتماعی ، مشکل مسدودی حساب کاربری توییتر خود و یا حالت تعلیق حساب کاربری توییتر خود را حل نمایید زمانی که حساب کاربری توییتر شما به حالت تعلیق و یا حالت مسدودی در می آید برای شما بسیار ناراحت کننده است.

شاید فکر کنید که دیگر نتوانید حساب کاربربری توییتر تان را با هزاران دنبال کننده بازیابی نمایید و از حالت تعلیق و یا مسدودی خارج نمایید در صورتی که شما می توانید اقداماتی انجام دهید. و حساب کاربری توییتر خود را از حالت تعلیق خارج نمایید با سایت ایرانی فالوو همراه باشید .

در ادامه با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا مراحل لازم جهت خارج کردن حساب کاربری توییتر خود را از حالت تعلیق و یا حالت مسدودی را به شما کاربران عزیز آموزش دهیم .

مراحل خارج نمودن حساب کاربری توییتر از حالت تعلیق

جهت بازیابی حساب کاربری توییتر خود مراحلی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را گام به گام انجام دهید :

  1. ابتدا به آدرس http://support.tweeter .com مراجعه نمایید .
  2. سپس با حساب کاربری توییترتان که مسدود شده است وارد این آدرس شوید.
  3. حال اگر تا به حال وارد حساب کاربریتوییتر نشده اید بر روی گزینه ی log in ضربه بزنید و پس از وارد شدن به حساب کاربری توییتر خود به آدرس سایتیکه در بالا ذکر نموده ایم وارد شوید .
  4. سپس در صفحه ی جدید کادرهای مربوطه را تکمیل نمایید. که کادر tweeter username مربوط می شود به شناسه و کادر your email مربوط می شود به ایمیل و کادر بعدی phone number مربوط می شود به شماره تماس که این اطلاعات مربوط می شود به اطلاعات حساب کاربری توییترتان می باشد .
  5. و در کادر مربوط به where are you experiencing this issue ? گزینه ی my desktop web browser را انتخاب نمایید.

مراحل را گام به گام با سایت ایرانی فالوو پیش بروید

  • سپس در کادر مربوط به my desktop web browser مشکلی که برای شما رخ داده است را باید بنویسید. و به توییتر گزارش دهید و از توییتر بخواهید تا مشکل شما را حل نماید این درخواست باید در عین حال که رسمی است کمی هم صمیمانه باشد ادامه ی مراحل را به کمک سایت ایرانی فالوو پیش بروید .
  • این درخواست را با سلام شروع نمایید سپس درخواست خود را این گونه گزارش دهید که مشکلی برای حساب کاربری توییتر تان رخ داده است و شما قصد تان ززیر پا گذاشتن قوانین اپلیکیشن توییتر نبوده است ونمی خواستید که قوانین این اپلیکیشن را نقض نمایید و درخواست نمایید که حساب کاربری من با فلان اطلاعات به اشتباه ساسپند شده است و تقاضا دارید تا حساب کاربری شما را از حالت تعلیق و یا مسدودی خارج نماید و سپس گزینه ی من ربات نیستم را فعال نمایید .
  • سپس در انتهای صفحه بر روی گزینه ی submit ضربه بزنید .

اگر مراحل قبل را به درستی پشت سر گذاشته باشید باید پس از چند ساعت ایمیلی از سمت توییتر دریافت کرده باشید . سپس به بخش ایمیل های دریافتی خود مراجعه نمایید و ایمیلی که از سمت توییتر دریافت نموده اید را باز نمایید سپس بر روی گزینه ی reply کلیک نمایید و تایید نمایید که این حساب کاربری توییتر مختص شما است و قوانین این اپلیکیشن را نقض نکرده اید و حتی قصد نقض نمودن قوانین توییتر را نیز ندا شته اید و تقاضا دارید کاربری توییتر شما را از حالت تعلیق و یا حساب کاربری توییتر خود را از حالت مسدودی خارج نمایید .

اگر ایمیلی از سمت توییتر برای شما جهت رفع تعلیقی و یا رفع مسدودی ارسال نشد و ایمیل دریافت نکردید حتما قسمت اسپم را چک نمایید . حال پس از انجام مراحل بالا می توانید پس از گدشت چند روز مجددا شناسه و رمز حساب کاربری توییتر خود را وارد نمایید تا وارد حساب کاربری توییتر خود با همان اطلاعات و محتوای سابق و تعداد دنبال کننده شوید .

2.7/5 - (4 امتیاز)
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
7 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها