حساب کاربری

آموزش جامع خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق

آموزش جامع خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق 😇 

 آموزش جامع خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق ، حال برای شما سوال است که حالت تعلیق چیست ؟ وقتی شما قوانین توییتر را زیر پا بگذارید و خلاف قوانین این اپلیکیشن عمل کنید اکانت شما بسته می شود.

به مسدود شدن و یا بسته شدن اکانت شما در توییتر تعلیق گفته می شود. همچنین اپلکیشن توییتر به دلیل تحریم ها حساب های کاربری رسمی و غیر رسمی ایرانیان را مسدود می کند.

ما در این مقاله قصد داریم که آموزش جامع خارج کردن اکانت توییتر از حالت تعلیق و راهکارهای لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

سرویس های پیشنهادی👇

view twitter

خرید ویو توییتر

ویو توییتر

برای خرید ویو توییتر کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
likeicon2

خرید لایک توییتر

لایک توییتر

برای خرید لایک توییتر کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
follow icon1

خرید فالوور توییتر

ویو توییتر

برای خرید فالوور توییتر کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

بازگردانی حساب کاربری توییتر

باز گردانی حساب کاربری توییتر ، شما در صورتی که به هر دلیلی در این اپلیکیشن قانون شکنی کنید حساب کاربری توییتر تان به حالت تعلیق درآید و یا اینکه مسدود شود می توانید با ارتباط با پشتیبانی آن شبکه، مشکل مسدودی حساب کاربری توییتر خود را حل نمایید.

زمانی که حساب کاربری توییتر شما به حالت تعلیق و یا حالت مسدودی در می آید برای شما بسیار ناراحت کننده است و شاید فکر کنید که دیگر نتوانید حساب کاربربری توییتر تان را با هزاران دنبال کننده بازیابی کنید و از حالت تعلیق و یا مسدودی خارج نمایید در صورتی که شما می توانید اقداماتی انجام دهید و حساب کاربری توییتر خود را از حالت تعلیق خارج نمایید.

در ادامه با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا مراحل لازم جهت بازگردانی حساب کاربری توییتر را از حالت تعلیق و یا حالت مسدودی را  به شما کاربران عزیز آموزش دهیم.

بازگردانی حساب کاربری توییتر

مراحل خارج نمودن حساب کاربری توییتر از حالت تعلیق :

جهت بازیابی حساب کاربری در توییتر خود مراحلی که در ادامه ذکر خواهیم کرد را گام به گام انجام دهید :

ابتدا به آدرس http://support.tweeter .com  مراجعه نمایید .

سپس با حساب کاربری توییترتان که مسدود شده است وارد این آدرس شوید حال اگر تا به حال وارد حساب کاربری توییتر نشده اید بر روی گزینه ی log in  ضربه بزنید و پس از وارد شدن به حساب کاربری توییتر خود به آدرس سایتی که در بالا ذکر نموده ایم وارد شوید .

سپس در صفحه ی جدید کادرهای مربوطه را تکمیل نمایید که کادر tweeter username مربوط می شود به اسم اکانت شما و کادر  your email مربوط می شود به آدرس ایمیل شما و کادر بعدی phone number مربوط می شود به شماره تماس که این اطلاعات مربوط به حساب کاربری توییترتان می باشد .

و در کادر مربوط به where are you experiencing this issue ? گزینه ی my desktop web browser را انتخاب نمایید.

سپس در کادر مربوط به my desktop web browser  مشکلی که برای شما رخ داده است را باید بنویسید و به توییتر گزارش دهید و از توییتر بخواهید تا مشکل شما را حل نماید این درخواست باید در عین حال که رسمی است کمی هم صمیمانه باشد.

این درخواست را با سلام شروع نمایید سپس درخواست خود را این گونه گزارش دهید که مشکلی برای حساب کاربری توییترتان رخ داده است و شما قصد زیر پا گذاشتن قوانین اپلیکیشن توییتر را نداشته اید.

و همچنین بنویسید که نمی خواستید قوانین این اپلیکیشن را نقض نمایید و سپس درخواست نمایید که حساب کاربری من با فلان اطلاعات به اشتباه ساسپند شده است و تقاضا دارید تا حساب کاربری شما را از حالت تعلیق و یا مسدودی خارج نماید و سپس گزینه ی من ربات نیستم را فعال نمایید  .

و در انتهای صفحه بر روی گزینه ی submit ضربه بزنید .

مراحل خارج نمودن حساب کاربری توییتر از حالت تعلیق

چگونگی تایید و باز کردن ایمیل توییتر؟ 

اگر مراحل قبلی را به درستی پشت سر  گذاشته باشید باید پس از چند ساعت ایمیلی از سمت توییتر دریافت کرده باشید  .

در این مرحله ابتدا به بخش صندق ایمیل های دریافتی خود مراجعه نمایید و ایمیلی که از سمت توییتر دریافت نموده اید را باز کنید.

سپس بر روی گزینه ی reply کلیک نمایید و تایید نمایید که این حساب کاربری توییتر مختص شما است و قوانین این اپلیکیشن را نقض نکرده اید و حتی قصد نقض نمودن قوانین توییتر را نیز نداشته اید و تقاضا دارید اکانت توییتر شما را از حالت تعلیق خارج نمایید .

اگر ایمیلی از سمت توییتر برای شما جهت رفع تعلیقی و یا رفع مسدودی ارسال نشد و ایمیل دریافت نکردید حتما قسمت اسپم ایمیلتان را چک نمایید .

حال پس از انجام مراحل بالا می توانید پس از گذشت چند روز مجددا شناسه و رمز حساب کاربری توییتر خود را وارد نمایید تا وارد حساب کاربری توییتر خود با همان اطلاعات و محتوای سابق و تعداد دنبال کننده  شوید.

چگونگی تایید و باز کردن ایمیل توییتر؟

برچسب‌ها: بدون برچسب

10 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند