سابسکرایب واقعی یوتیوب - 100% واقعی و فعال یوتیوب

سابسکرایب واقعی و فعال یوتیوب

هر 100 عدد: 160,000 تومان

خرید سابسکرایب یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب

هر 100 عدد: 72,000 تومان

خرید لایک یوتیوب

لایک یوتیوب

هر 100 عدد: 6,200 تومان

خرید کامنت یوتیوب

کامنت یوتیوب

هر 1 عدد: 360 تومان

خرید بازدید یوتیوب

خرید ویو یوتیوب

هر 100 عدد: 6,300 تومان

خرید واچ تایم یوتیوب

افزایش واچ تایم یوتیوب

هر 100 عدد: 54,000 تومان

امروزه یوتیوب یک شبکه اجتماعی محبوب در بین شبکه های اجتماعی دیگر شده است و کاربران زیادی در سراسر دنیا هر روزه در این شبکه اجتماعی ثبت نام می کنند. که هدف بسیاری از این کاربران یکی است و از یوتیوب به عنوان شغل و منبع درآمدشان استفاده می کنند و یا می خواهند به تازگی فعالیتشان را در این پلتفرم شروع کنند و برای خودشان کسب درآمد دلاری داشته باشند اما همه ما می دانیم که کسب درآمد دلاری از این شبکه اجتماعی اصلا ساده نیست و نیازمند فعالیت روزمره بسیار زیادی و تولید محتوای یونیک و منظم است.

خرید سرویس های یوتیوب ایرانی فالو

علاوه بر اینها برای کسب درآمد دلاری از یوتیوب باید قوانین این شبکه ی اجتماعی را رعایت کرد و تا انجام نشدن تمامی قوانین یوتیوب به ما اجازه مانیتایز کردن نمی دهد. که از جمله این قوانین می توان به داشتن 1000 ساعت سابسکرایب و 4000 ساعت واچ تایم اشاره کرد.

البته که قوانین دیگری نیز وجود دارد مثلا حساسیت های یوتیوب نسبت به شخص حقیقی بودن کاربر و انتشار محتوای مناسبی که تمامی قوانین یوتیوب درونش اعمال شده باشد که این قوانین شامل عدم انتشار محتوای غیر اخلاقی ، عدم انتشار محتوای سیاسی و یا عدم انتشار محتوای بزرگسالان است.

یوتیوب

خرید سابسکرایب بدون ریزش برای پلتفرم یوتیوب

همانطور که گفته شد شبکه ی اجتماعی یوتیوب قوانین بسیار زیادی دارد و یکی از قوانین بسیار مهم برای مانیتایز کردن در این پلتفرم داشتن 1000 عدد سابسکرایب است که جذب سابسکرایب یوتیوب کاری دشوار و زمان بر است و نیازمند فعالیت مداوم و بسیار بالای روزانه است و این تعداد سابسکرایب را حتما باید در یک سال به دست آورد که این کار را سخت تر کرده است.

 از این رو کاربران زیادی بعد از مدتی فعالیت و کم کم جلو رفتن و خیلی کم نتیجه دیدن خسته می شوند و عقب می کشند و یا از سایت های نا معتبر خرید سابسکرایب فیک انجام می دهند که این سابسکرایب های فیک باعث از بین رفتن کانال یوتیوب آن ها و ربات شناخته شدن از طرف یوتیوب می شود و یوتیوب ممکن است حساب کاربری این افراد را برای مدتی ببندد و یا هرگز دیگر به آن ها اجازه فعالیت ندهد و در این مواقع این کاربران هم زمانشان را از دست داده اند و هم پولشان را در مسیر خرید سرویس های فیک و بی ارزش از دست داده اند.

 ولی ما در وبسایت فروشگاهی ایرانی فالو این اطمینان را به کاربرانمان می دهیم که تمامی خدمات طبیعی و فعال بوده و سابسکرایب ها به صورت کاملا نرمال و طبیعی در مدت زمان مشخص به اکانت یوتیوب شما فرستاده می شوند و به دلیل طبیعی و فعال بودن سابسکرایب ها یوتیوب شما را به عنوان یک شخص حقیقی شناسایی می کند و به شما اجازه فعالیت و تولید محتوا در این پلتفرم را می دهد و در نتیجه هر زمان که خواستید و قوانین یوتیوب را به طور کامل رعایت کردید می توانید عمل مانیتایز کردن را انجام دهید.

چطور واچ تایم ویدیوها را افزایش دهیم

یکی دیگر از قوانین مهم یوتیوب داشتن 4000 ساعت واچ تایم یوتیوب است که این یعنی مقدار ساعت تماشای ویدیو های شما در یک سال باید بالای 4000 ساعت باشد و این نیز یکی از قوانین سخت یوتیوب است که کاربران یوتیوب باید مرتب ویدیو به انتشار بگذارند و همانطور که گفته شد انتشار و تولید محتوا در این پلتفرم اصلا ساده نیست و باید قوانین سخت یوتیوب را رعایت کرد. 

که تعداد این قوانین روز به روز بیشتر می شود و باید همیشه ترس و نگرانی گرفتن کپی رایت از یوتیوب را داشت از این رو کاربران این شبکه ی اجتماعی محبوب از این قوانین خسته می شوند و دیگر به فعالیت خود ادامه نمی دهند.

واچ تایم

ولی ما در فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو تمامی خدمات یوتیوب را با بهترین قیمت و کیفیت برای کاربران عزیز یوتیوبمان قرار دادیم و آن ها به راحتی با خرید از وبسایت ایرانی فالو می توانند با انتشار ویدیو های کمتر و خرید واتچ تایم کاملا طبیعی ساعت تماشای ویدیوهای خود را بالا برده که این کار باعث ورود آن ها به صفحه اکسپلور یوتیوب می شود که موجب جذب سابسکرایب های بیشتر به کانال یوتیوبشان می شود و اعتماد کاربران بیشتری را به خود جذب می کنند و به عنوان یک یوتیوبر معروف شناخته می شوند.

در ضمن ما این امکان را به کاربران خود می دهیم که با داشتن پشتیبانی 24 ساعته آنلاین از طریق چت آنلاین سایت سوالاتشان را از تیم ایرانی فالو بپرسند و یا اطلاعات مربوط به سفارششان را پیگیری کنند همچنین در زمان مانیتایز کردن این اطمینان را می دهیم که  یوتیوب بعد از بررسی کانال یوتیوب این کاربران به راحتی امکان مانیتایز کردن را می دهد و شما از این لحظه به درآمد جذاب و بی انتهای دلاری می رسید

4.4/5 - (30 امتیاز)