چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم؟

روندها (terands )  در Twitter برای برنامه iOS ، و Twitter برای برنامه Android و twitter.com در دسترس هستند . در برنامه های تلفن همراه Twitter ، می توانید Trends را در بخش Trends در برگه Explore پیدا کنید هنگامی که از طریق رایانه رومیزی یا لپ تاپ وارد twitter.com می شوید ، Trends در بسیاری از مکان ها ذکر شده است ، از جمله جدول زمانی صفحه اصلی ، اعلان ها ، نتایج جستجو و صفحات نمایه ، با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا به شما کاربران عزیز شبکه ی اجتماعی توییتر آموزش دهیم که چگونه ترندهای جهانی را ببنید .

روندها (terands ) چگونه تعیین می شوند ؟

روندها ( terands ) توسط الگوریتمی تعیین می شوند و به طور پیش فرض بر اساس افرادی که دنبال می کنید ، علایق و موقعیت مکانی شما تنظیم می شوند . این الگوریتم به جای موضوعاتی که مدتی یا به صورت روزمره محبوب بوده اند ، موضوعاتی را که اکنون محبوب هستند شناسایی می کند تا به شما کمک کند داغترین موضوعات بحث در Twitter را کشف کنید .

شما می توانید با انتخاب یک مکان خاص Trends در twitter.com ، iOS یا Android ، ترندهایی را انتخاب کنید که متناسب با شما نیستند . روندهای  ( terands )موقعیت مکانی موضوعات محبوب را در بین افراد در یک مکان خاص جغرافیایی مشخص می کند .

توجه: تعداد توییت هایی که به Trends مربوط می شوند فقط یکی از عواملی است که الگوریتم هنگام رتبه بندی و تعیین روندها به آنها توجه می کند .

از نظر الگوریتمی ، Trends و هشتگ ها در صورت مرتبط بودن با یک موضوع با هم دسته بندی می شوند . به عنوان مثال ، #MondayMotivation و #MotivationMonday هر دو ممکن است توسط #MondayMotivation نشان داده شوند .

علامت # به چه معناست ؟

ممکن است متوجه شوید که برخی از روندها قبل از کلمه یا عبارت دارای علامت # هستند . این هشتگ نام دارد و به طور خاص در توییت ها وجود دارد تا آنها را در رابطه با یک موضوع مشخص کند تا افراد بتوانند مکالمه را در جستجوی دنبال کنند .

آیا رویدادهای جهانی و محلی را در Trends خود مشاهده خواهم کرد ؟

بله ، با ورود به سیستم حساب خود در twitter.com ، iOS یا Android ، Trends براساس موقعیت مکانی و افرادی که دنبال می کنید برای شما تنظیم می شود . رویدادهای خبری و گفتگوی جهانی و محلی بسیاری وجود خواهد داشت که صرف نظر از شخصی سازی شما در روندهای شما ظاهر می شوند .

آیا می توانم Trends را برای یک مکان خاص ببینم ؟

بله ، شما می توانید Trends را برای یک مکان خاص در twitter.com ، iOS یا Android مشاهده کنید .

مشاهده روندها از طریق twitter.com

برای مشاهده Trends برای یک مکان خاص ، روی تغییر در کادر Trends خود کلیک کنید . می توانید بر اساس موقعیت مکانی و افرادی که دنبال می کنید ، روندهای Trends متناسب را حفظ کنید یا می توانید برای انتخاب مکان نزدیک یا جستجوی مکان ، تغییر را انتخاب کنید . تنظیمات روند Trends خود را از طریق Twitter برای iOS تنظیم کنید :

  • در منوی بالا ، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید .
  • روی تنظیمات و حریم خصوصی ضربه بزنید ، سپس روی تنظیمات برگزیده محتوا ضربه بزنید .
  • در بخش کاوش ، روی «روندها Trends » ضربه بزنید .
  • برای فعال کردن و دریافت روندهای شخصی Trends ، نوار لغزنده کنار Trends را بکشید .
  • وقتی ویژگی غیرفعال است ، می توانید با ضربه زدن روی تغییر مکان ، مکان خود را تغییر دهید .
  • در کادر جستجو ، مکان مورد نظر Trends خود را تایپ کنید یا از لیست انتخاب کنید .

تنظیمات Trends خود را از طریق Twitter برای Android انجام دهید

در منوی بالا ، نماد منوی پیمایش یا نماد نمایه خود را مشاهده خواهید کرد . روی هر نمادی که دارید ضربه بزنید و تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید . روی تنظیمات برگزیده محتوا ضربه بزنید . در بخش کاوش ، روی «روندها» ضربه بزنید .

برای فعال کردن و دریافت روندهای شخصی ، نوار لغزنده کنار Trends را بکشید . وقتی ویژگی غیرفعال است ، می توانید با ضربه زدن روی تغییر مکان ، مکان خود را تغییر دهید . در کادر جستجو ، مکان مورد نظر Trends خود را تایپ کنید یا از لیست انتخاب کنید .

امتیاز کاربران
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها