۵ راه برای کسب درآمد با حساب توییتر خود!

برای کسب درآمد از طریق توییتر نیازی به داشتن وبلاگ ندارید . روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق شبکه اجتماعی درآمد کسب کنید بدون اینکه بخواهید محصولات یا خدمات خود را بفروشید .

توییتر یک بستر قدرتمند برای خود است ، نه فقط یک کانال برای بازاریابی یک سایت دیگر . شما می توانید یک حساب توییتر در اطراف یک مکان سودآور ایجاد کنید – به عنوان مثال کسب درآمد آنلاین ، تحصیلات آنلاین یا مادری – و تعداد زیادی از پیروان علاقه مند به آن مکان را جمع کنید . سپس می توانید به محتوای جالب از سراسر وب پیوند دهید، و به دنبال کنندگان خود چیزی ارزشمند ارائه دهید بدون اینکه مجبور شوید خودتان محتوا ایجاد کنید .

5 راه برای کسب درآمد با حساب توییتر خود را شناسایی کنید 😍 کسب درآمد دلاری و انواع آن!!!

همان روشی که در وبلاگ انجام می دهید : فروش تبلیغات ، پیوندهای حامی مالی و بازاریابی وابسته . در اینجا چند برنامه وجود دارد که می تواند به شما کمک کند

از طریق Twitter درآمد کسب کنید :

نکته : برای کسب درآمد در توییتر ، شما همچنین به یک روش کارآمد برای انتشار ، برنامه ریزی ، نظارت ، گوش دادن ، نظر دادن و غیره نیاز دارید . جف از Agorapulse استفاده می کند تا همه اینها را در زمان کمتری به حداکثر برساند .

شماره ۱ توییت‌هایی با حمایت مالی Sponsored Tweets یک سرویس تبلیغاتی شناخته شده برای توییتر است که به شما امکان می دهد قیمت تبلیغات خود را در توییت خود تنظیم کنید .

چگونگی کسب درآمد دلاری از توییتر؟

5 راه برای کسب درآمد با حساب توییتر خود، شما از توییتر می توانید تبلیغاتی را که توییت می کنید از لیست تبلیغات موجود که به طور منظم به روز می شوند ، انتخاب کنید . برای ثبت نام در این سرویس باید حداقل ۵۰ دنبال کننده ، ۱۰۰ توییت و یک حساب کاربری حداقل ۶۰ روزه داشته باشید.

شماره ۲ MyLikes MyLkes یک بستر تبلیغاتی گسترده است که می تواند در توییتر ، Tumblr ، YouTube و وبلاگ شما استفاده شود . شما می توانید از بین هزاران تبلیغات تبلیغات را انتخاب کنید و زمان توئیت شدن تبلیغات را از حساب خود تعیین می کنید .

برای هر کلیک می توانید ۰.۴۲ دلار درآمد کسب کنید و می توانید هفته ای یک بار پرداخت کنید با سایت ایرانی فالوو همراه باشید . شماره ۳ تبلیغات Ad.ly سرویس تبلیغاتی دیگری است که به شما امکان می دهد تبلیغات خود را در توییت های خود ارسال کنید . با این حال ، شما به ازای هر کلیک پرداخت نمی کنید .

راه های کسب درامد دلاری از توییتر

در عوض ، شما نمایه ای از علایق خود ایجاد می کنید ، سپس تبلیغ کنندگان می توانند حساب شما را برای تبلیغ یک کمپین انتخاب کنند . شما موافقت می کنید که تعداد مشخصی توییت را در یک برنامه مشخص ارسال کنید و مبلغی یکجا پرداخت کنید .

شماره ۴ Rev Twt Rev Twt یک سرویس تبلیغاتی مستقر در توییتر است و یک بستر پرداخت به ازای هر کلیک است . هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد و اعتبار بالاتری داشته باشید ، دسترسی بیشتری به فعالیت های پردرآمد نیز خواهید داشت . پرداخت زمانی از طریق پی پال انجام می شود که به ۲۰ دلار درآمد برسید .

شماره ۵ Twittad پلت فرم Twittad ادعا می کند که یکی از اولین شبکه های توئیت حمایت مالی است . شما می توانید هزینه هر کلیک خود را تنظیم کنید اما باید منتظر بمانید تا تبلیغ کنندگان پیشنهاد شما را بپذیرند . همچنین باید جایگاه خود را شناسایی کنید تا تبلیغ کنندگان بتوانند محصولات خود را به طور مناسب با شما مطابقت دهند .

پرداخت از طریق پی پال زمانی انجام می شود که به درآمد ۳۰ دلار رسیده باشید .

روش های کسب درآمد دلاری از توییتر؟

5 راه برای کسب درآمد با حساب توییتر و روش های بسیار دیگری وجود دارد که می توانید با حساب توییتر خود درآمد کسب کنید ، از جمله فروش تبلیغات بنر در صفحه نمایه خود ، تعیین نرخ خود و فروش مستقیم توییت های تبلیغاتی با هزینه مستقیم ، ارسال هزینه پیام شخصی برای دنبال کنندگان خود یا هزینه دسترسی به خصوصی خود لیست دنبال کنندگان.

این خدمات تبلیغاتی همچنین می توانند به شما کمک کنند تا از طریق تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک درآمد کسب کنید ، که اگر افراد زیادی را دنبال کنید به خصوص سودآور خواهد بود .

تو چطور ؟ آیا با هر یک از این بسترهای تبلیغاتی تجربه ای دارید ؟ آیا با هر یک موفق بودید ؟

از تجربیات خود در نظرات بگویید ! منتظر شنیدن داستانهای خود باشید نکته :

اگر خیلی مشغول هستید ، همیشه می توانید یک متخصص توییتر یا یک فریلنسر را در Fiverr استخدام کنید .

۵ راه برای کسب درآمد با حساب توییتر خود!

Crowdsource

Crowdsourcing شیوه درخواست ایده ها و مشارکت های یک گروه یا جامعه بزرگ است.

سالهاست که یک عزیز بازاریابی است ، مخصوصاً وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی می شود .

با استفاده از توییتر ، تأمین منابع گسترده یک روش موثر برای جذب کمک از طرفداران شما (جدید و قدیمی) به منظور تأمین بودجه کسب و کار یا ایده شما است. این به ویژه در موارد مشابه با Kickstarter بسیار مفید است .

  1. تأمین منابع انبوه می تواند به شما مقدار زیادی پول یا حداقل سرمایه برساند ، اما فقط در صورت انجام صحیح آن . قبل از اقدام به شروع اولین پروژه خود ، در مورد بسیاری از مطالعات موردی موفقیت آمیز مطالعه کنید .
  2. فروش محصولات : به نظر می رسد این کار بی فایده ای است ،
  3. اما برخی از مشاغل در حقیقت فراموش می کنند که در صورت عدم مشاهده فراخوان برای اقدام ، افراد چیزی نخرند.
  4. اکنون ، وقتی صحبت از نحوه فروش محصولات در توییتر می شود ، مکالمه کمی قدیمی تر می شود .

 موثرترین استراتژی های استفاده از تبلیغات و تخفیف برای افزایش درآمد چیست ؟

  • برخی از مشاغل در “معاملات روزانه” و سایر روشهای اساسی بازاریابی که به خوبی با توییتر سازگار است، موفقیت بسیاری کسب کرده اند . فقط مطمئن شوید که با فروش سرسام آور خوراک توییتر خود را بیش از حد تحمیل نمی کنید .
  • سرویس مربوط به توییتر خود را تولید کنید . مخاطبان شما در توییتر هستند ، این بدان معناست که شما از قبل می دانید آنها در اوقات فراغت چه استفاده می کنند . با ایجاد یک محصول توییتر که آنها می خواهند از این مزیت استفاده کنید . به عنوان مثال ، بسیاری از کاربران توییتر تمایل دارند از برنامه ای استفاده کنند که به آنها امکان ایجاد هشتگ به صورت خودکار و براساس محبوبیت را می دهد .
  • چیزی شبیه به این ممکن است از قبل وجود داشته باشد ، اما شما می توانید محصولی بهتر بسازید که پیروان شما به آن علاقه داشته باشند .
  • متناوباً ، می توانید از وب سایت هایی مانند Fiverr برای پرداخت هزینه حضور در توییتر خود از افراد استفاده کنید . من خودم این کار را کرده ام و به دیگران کمک کرده ام تا با قیمت های پایین  ۵ دلار برای هر ۱۰۰ دنبال کننده ، دنبال کنندگان توییتر (واقعی) در Twitter ایجاد کنند .
  • از توییت های تبلیغاتی استفاده کنید آیا می دانید در واقع می توانید بابت توییت های خود از مشاغل دریافت کنید ؟ در SponsoredTweets ، می توانید اسپانسرهایی را پیدا کنید که با پرداخت هزینه ای که ترتیب می دهید ، به شما پول بدهند تا درباره محصولاتشان توییت بزنید .

فقط مطمئن شوید که آنچه را که در کنار شما قرار دارد ، تماشا می کنید .

5 راه کسب درآمد با حساب توییتر خود را شناسایی کنید

با این حال ، برای کسب درآمد از طریق توییتر نیازی به داشتن وبلاگ ندارید . روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق شبکه اجتماعی درآمد کسب کنید بدون اینکه بخواهید محصولات یا خدمات خود را بفروشید .

توییتر یک بستر قدرتمند برای خود است ، نه فقط یک کانال برای بازاریابی یک سایت دیگر . شما می توانید یک حساب توییتر در اطراف یک مکان سودآور ایجاد کنید – به عنوان مثال کسب درآمد آنلاین ، تحصیلات آنلاین یا مادری – و تعداد زیادی از پیروان علاقه مند به آن مکان را جمع کنید . سپس می توانید به محتوای جالب از سراسر وب پیوند دهید ، و به دنبال کنندگان خود چیزی ارزشمند ارائه دهید بدون اینکه مجبور شوید خودتان محتوا ایجاد کنید .

امتیاز کاربران
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها