4.5/5 - (2 امتیاز)

فالوور و روم ویزیتور کلاب هاوس

155

هر 100 عدد

بازدید کنندگان کلاب هاوس
112500 تومان
  • مطمئن و آسان
  • بدون نیاز به پسورد
  • پشتیبانی 24 ساعت
  • پرداخت امن
154

هر 100 عدد

فالوور کلاب هاوس
58500 تومان
  • مطمئن و آسان
  • بدون نیاز به پسورد
  • پشتیبانی 24 ساعت
  • پرداخت امن

خدمات کلاب هاوس

پشتیبانی 24 ساعته

با خیالی آسوده سفارشات خود را از طریق درگاه های رسمی و معتبر بانکی ثبت کنید

خدمات هدفمند

تمام سرویس های طبق نیاز و خواست شما عزیزان بهینه سازی شده است.

بسیار امن و آسان

با خیالی آسوده سفارشات خود را از طریق درگاه های رسمی و معتبر بانکی ثبت کنید

ضمانت ریزش

خدمات ما دارای جبران ریزش ، تضمین کیفیت و قیمت و می باشند .

سوالات متداول

جهت به دست آوردن لینک کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

به این معنی است در خدماتی که عنوان ضمانت یا گارانتی در آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش میتوانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

سفارشات حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان شامل تخفیف می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

تعداد ثبت سفارش نا محدود است. اما هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

زمان انجام سفارشات از سمت سرور کاملا بستگی به حجم سفارش و شلوغی سرور ها دارد. سرویس های مختلف سرعت های تحویل متفاوت دارند که در جدول توضیحات هر سرویس درج شده است.

خدمات کلاب هاوس

برای ورود و از استفاده از خدمات کلاب هاوس نیاز به لینک دعوت از سمت دوستان خود دارید. هر کاربری که در این اپلیکیشن ثبت نام می کند از طریق کلاب هاوس دو و یا چندین کد دعوت دریافت می کند. کد دعوت دریافت شده باید، در دسترس افرادی قرار گیرد که قصد ورود به این شبکه اجتماعی را دارند.

کلاب هاوس چیست و خدمات کلاب هاوس چگونه است؟ هنوز هم سوال بسیاری از افراد می باشد که کلاب هاوس چیست و چگونه کار می کند. سایت ایرانی فالو در این مقاله به شما کامل توضیح داده است. پس تا پایان این موضوع با ما همراه باشید.

در اینجا می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که کلاب هاوس چیست؟ چه قابلیت هایی دارد و چگونه کار می کند.

از خدمات کلاب هاوس می توانید به جستجوی اعضا، سرچ کردن کاربران مختلف، مشاهده پروفایل، بررسی نوتیفیکیشن ها، دریافت و ارسال دعوت نامه اشاره کرد. شما در کلاب هاوس، نام روم هایی را مشاهده خواهید کرد که می توانید به راحتی وارد آن شوید. تعداد دنبال کنندگان و فالوور های کلاب هاوس شما، بسته به نوع و چگونگی فعالیت شما در انتخاب خدمات کلاب هاوس دارد.

خدمات کلاب هاوس تا به امروز  فقط بر روی سیستم عامل آیفون قابل اجرا می باشد. Clubhouse با توجه به محدودیت اندروید، با این حال این شبکه اجتماعی با استقبال خیلی زیادی رو به رو شده است. بستری می باشد که شما می توانید به گفتگو و یا چت های Clubhouse تصور کنید آنلاین بقیه افراد گوش کنید. می توان گفت این شبکه اجتماعی یکی از محدود شبکه اجتماعی هایی می باشد که به سرعت رشد کرد و دیده شد و توانست کاربران زیادی فقط در طی چندین ماه به خود جذب کند.

کلاب هاوس بسیار متفاوت تر از سایر شبکه های اجتماعی نظیر – Clubhouse واتساپ، توییتر، یوتیوب، پینترست و .. می باشد، زیرا این شبکه اجتماعی صرفا بر پایه ارتباط صوتی ساخته شده است که طرفداران بسیاری بین کاربران پیدا کرده است.