خرید کامنت تیک آبی ایرانی فالو برای کامنت پست های پیج خود ،اعتبار صفحه اینستاگرام و همچنین محتوای پس خود را چندین برابر کنید. شما پس از خرید کامنت تیک آبی فروشگاه ایرانی فالو از افراد مشهور از جمله سلبریتی ها ،بازیگران و …به صورت تصادفی کامنت دریافت میکنید که باعث چندین برابری رشد و ارتقا اعتبار پیج شما می گردد.

دریافت کامنت تیک آبی از افراد مشهور

خرید کامنت تیک آبی اینستاگرام از وب سایت فروشگاهی ایرانی فالو این تضمین را به شما میدهد که از افراد مشهور از جمله بازیگران،سلبریتی ها افراد خواننده کامنت دربافت کنید و اعتبار پست خود را تا هزاران برابر افزایش دهید.

بسیاری از کاربران ایرانی اینستاگرام برای افزایش اعتبار پست خود و بازدهی بیشتر،دیده شدن از سمت اکسپلور اینستاگرام و دیگر کاربران این محصول ایرانی فالو را خریداری می کنند.بسیاری از بلاگر ها و کاربران فعالی که امروزه در اینستاگرام ایران معروف شده اند با خرید فالوور تیک آبی و خرید کامنت تیک آبی توانسته اند اعتبار پیج خود را چندین برابر کرده ، به هزاران و یا میلیون ها فالوور دست یافته اند.

خرید کامنت تیک آبی اینستاگرام

مزایای بی شمار خرید تیک آبی

خرید کامنت تیک آبی برای تمامی کاربران اینستاگرام فعال می باشد و محدودیتی در خرید برای کابران وجود ندارد.

شما با خرید محصول کامنت تیک آبی بازدهی پست های خود را حداقل 2 برابر بیشتر از حالت عادی می کنید و همچنین شانس به اکسپلور رفتن خود را چندین برابر میکنید.

از این رو ویو،لایک،کامنت بیشتری نیز نسبت به قبل دریافت میکنید و همان طور که میدانید از سمت کاربران اکسپلور دیده می شوید.

ثبت سفارش خرید کامنت توسط افراد تیک آبی

پس از خرید این محصول،از آن جایی که این محصول نسبت به بقیه محصولات متفاوت تر است،زمان اجرای آن نیز همچنین متفاوت است.اگر تجربه خرید از فروشگاه ایرانی فالو را داشته باشید میدانید که در 90 درصد مواقع سفارش شما با تحویل فوری و آنی صورت میگیرد .

اما باید گفت که در برخی از این محصولات به این شکل نیست و نسبت به متفاوت بودن آن محصول زمان اجرا کمی بیشتر از حد معمول صورت میگیرد.

زمان اجرای سفارش تیک آبی اینستاگرام حداقل 2 ساعت و حداکثر 48 ساعت می باشد.

اهمیت دریافت کامنت از افراد دارای تیک آبی

شاید براتون خیلی مهم باشد که پیج شما توسط افراد معروف و معتبر دیده و شناخته بشه!

يعنی کامنت توسط افراد دارای تیک آبی دارند !!!!

ایرانی فالو این امکان رو براتون فراهم کرده.

لایک کردن  پست توسط افراد و پیج های معروف که دارای تیک آبی هستند آرزوی خیلی از افراد می باشد.

وقتی پیج ها و افراد مشهور که دارای تیک آبی هستند پست شما رو لایک میکنند و یا حتی  پیج شما رو میبینند، پبج شما اعتبار زیادی به دست میاره!

برای مثال:ممکنه شما نقاش باشین و بخواین چهره ی یه آدم معروف رو نقاشی کنید،حالا فرقی نمیکنه خواننده،بازیگر، سلبریتی های اینستاگرام و..

هدف شما اینکه کارتون دیده بشه توسط پیجی که تیک آبی داره و عکس یا ویدیو شما توسط پیج تیک آبی دار لایک بشه یا حتی کامنت با تیک آبی بگیرید!

ایرانی فالو  خدماتی را در خصوص کامنت توسط افراد دارای تیک آبی به شما میدهد که شما  نیازی به اطلاعات شخصی  برای کامنت پیج هایی که دارای تیک آبی هستند نخواهید داشت.

کلیک کنید👇

محصولات پیشنهادی

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند