خرید کامنت متن دلخواه اینستاگرام

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

خرید کامنت متن دلخواه اینستاگرام

قیمت

هر 10 عدد: 180 تومان

نمونه درج لینک یا آیدی

https://www.instagram.com/p/CYQ6qqyo9By/?utm_source=ig_web_copy_link

زمان شروع سفارش

فوری و آنی

سرعت تحویل به کاربر

5000 عدد در روز

ضمانت

ندارد

کیفیت

بسیار عالی

توضیحات

توجه داشته باشید که پروفایل افراد کامنت گذار غیر ایرانی می باشد

امتیاز کاربران

خرید کامنت متن دلخواه اینستاگرام ، یکی از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه‌های اجتماعی، در هیچ جایی متوقف نشده است که رشد کند. در عوض، هر روز به طور مداوم بهبود می یابد.

خرید کامنت متن دلخواه اینستاگرام و افزایش اعتبار

با پیشرفت در فناوری گوشی های هوشمند در این دوره، تقریباً هر کس اکنون یک دستگاه هوشمند دارد. با محبوبیت گسترده ابزارهای هوشمند، رقابت میان سیستم عامل های شبکه های اجتماعی افزایش یافته است.

ریلز به عنوان یکی از جدیدترین ورودی ها برای گرم کردن رقابت، جدیدترین ویژگی اینستاگرام است. با استفاده از ریلز، کاربران اینستاگرام اکنون می توانند ویدیوهایی با مدت زمان طولانی به اشتراک بگذارند.

به عنوان یکی از بهترین و سریع ترین راه های محبوب سازی این فیلم ها، باید نظرات ریلز اینستاگرام را بخرید. اینستاگرام این عملکرد داخلی با نام تجاری جدید را که به ریلز معروف است به عنوان راهی برای رقابت با سیستم عامل های ویدیویی مانند YouTube و Vimeo راه اندازی کرده است.

اینستاگرامرها با استفاده از ریلز می توانند ویدیوها را برای مدت زمان طولانی تری به اشتراک بگذارند. قبل از ریلز ، شما فقط می توانستید برای مدت زمان حداکثر یک دقیقه فیلم ارسال کنید.

اگر می خواهید از طریق ریلز در اینستاگرام مشهور شوید، ما بازگشت شما را جلب می کنیم. به عنوان InstaFollowers LIKE ها، بازدیدها و نظرات ریلز را ارائه می دهیم. در این صفحه وب، ما خدمات نظرات ریلز را ارائه می دهیم، بنابراین ما عمدتا بر روی آن تمرکز خواهیم کرد.

اما اگر به لایک یا بازدید نیاز دارید، می توانید به راحتی برگه ها را از منوی بالای وب سایت تغییر دهید. نظرات ریلز در اینستاگرام شناخت نمایه شما را بهبود می بخشد و پست های شما را جذاب تر نشان می دهد.

خرید کامنت IGTV

کامنت ریلز فروشگاه ایرانی فالوو

خدمات با کیفیت را در پیج اینستاگرام شما ارائه می دهد. برای سفارش و خرید کامنت ریلز پیج اینستاگرام خود را از حالت Private خارج کنید. با خرید کامنت ریلز محبوبیت خود را در پیج اینستاگرام خود افزایش دهید.

سبد خرید