چگونه در توییتر مخاطبین را پیدا کنیم؟

وقتی مخاطبین خود را در حساب خود بارگذاری می کنید ، می توانیم به شما کمک کنیم افرادی را که ممکن است در توییتر بشناسید پیدا کنید . سپس می توانید مخاطبینی را که به افراد دیگر اجازه داده اند با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود آنها را پیدا کنند ، پیدا کرده و آنها را دنبال کنید .

با سایت ایرانی فالوو درباره ی نحوه ی استفاده ی ما از مخاطبین بارگذاری شده شما برای ارائه پیشنهادات حساب و سایر روشهای یافتن افراد برای دنبال کردن در توییتر بیشتر بدانید .

نحوه بارگذاری و مدیریت مخاطبین

چگونه می توان مخاطبین خود را در Twitter پیدا کرد تا با افرادی که می شناسید ارتباط برقرار کنید. با همگام سازی مخاطبین تلفن می توانید مخاطبین خود را در توییتر پیدا کنید. یافتن مخاطبین خود در توییتر برای ارتباط با افرادی که از قبل می شناسید اما هنوز آنها را در سیستم عامل دنبال نمی کنید آسان است .

از آنجا که افراد با استفاده از ایمیل یا شماره تلفن در توییتر ثبت نام می کنند ، هنگامی که مخاطبین تلفن خود را همگام سازی می کنید ، Twitter به راحتی می تواند حساب دوستان خود را پیدا کند تا بتوانید آنها را دنبال کنید .

اگر به تازگی یک حساب Twitter ایجاد کرده اید ، یا مدتی است که یک حساب کاربری دارید ،اما خبرمایه شما کمی از بین رفته است ، ممکن است بخواهید مخاطبین را از تلفن خود بارگذاری کنید تا بتوانید افراد بیشتری را که می شناسید برای دنبال کردن پیدا کنید .

وقتی حساب Twitter خود را باز می کنید ، یک شماره تلفن ، یک ایمیل یا هر دو را وارد می کنید . آنهایی که به حساب شما متصل هستند – برای هر کس دیگری که یک حساب داشته باشد همین امر است . بنابراین ، هنگامی که مخاطبین خود را همگام سازی می کنید ، Twitter به شما کمک می کند تا دوستان خود را پیدا کنید ، هر حساب مرتبط با ایمیل یا شماره های موجود در تلفن خود را به شما نشان می دهد .

هنگامی که توییتر مخاطبین شما را بارگذاری می کند ، به شما پیشنهاد می دهد افرادیرا که می شناسید دنبال کنید .

برای بارگذاری مخاطبین در توییتر

با تنظیم ، تنظیمات حریم خصوصی که به دیگران امکان می دهد شما را از طریق آدرس ایمیل یا شماره تلفن تان پیدا کنند ، می توانید اینکه Twitter از دفترچه آدرس شما برای پیشنهاد حساب شما به دیگران استفاده کند ، کنترل کنید .

در منو ، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید ، سپس روی تنظیمات و حریم خصوصی ضربه بزنید . سپس روی حریم خصوصی و ایمنی ضربه بزنید. در بخش قابلیت کشف و مخاطب ، روی قابلیت کشف و مخاطب ضربه بزنید . روی همگام سازی مخاطبین دفترچه آدرس ضربه بزنید .

وقتی مخاطبین خود را همگام سازی می کنید ، مخاطبین دفترچه آدرس دستگاه شما به طور مداوم در Twitter بارگذاری می شوند . حساب مخاطبین دفترچه آدرس شما که قبلاً در توییتر هستند نشان داده خواهد شد .

برای جلوگیری از همگام سازی مخاطبین ، در توییتر برای iOS یا برنامه Android :

با تنظیم ، تنظیمات مخاطب همگام سازی آدرس ، می توانید بارگذاری مخاطبین خود را به طور مداوم در Twitter متوقف کنید .

استفاده از Twitter برای iOS :

در منوی بالا ، روی نماد نمایه خود ضربه بزنید . روی تنظیمات و حریم خصوصی ضربه بزنید ، سپس روی حریم خصوصی و ایمنی ضربه بزنید .

در بخش قابلیت کشف و مخاطب ، روی قابلیت کشف و مخاطب ضربه بزنید .

در کنار همگام سازی مخاطبین ، نوار لغزنده را بکشید تا خاموش شود و یا غیرفعال شود .

استفاده از Twitter برای Android :

در منوی بالا ، نماد منوی پیمایش یا نماد نمایه خود را مشاهده خواهید کرد . روی هر نمادی که دارید ضربه بزنید .

روی تنظیمات و حریم خصوصی ضربه بزنید ، سپس روی حریم خصوصی و ایمنی ضربه بزنید .

در بخش قابلیت کشف و مخاطب ، روی قابلیت کشف و مخاطب ضربه بزنید .

در کنار مخاطبین آدرس همگام سازی ، علامت کادر را برای خاموش کردن بردارید تا غیر فعال شود .

توجه: وقتی تنظیمات مخاطبین دفترچه همگام سازی را در یک دستگاه مشخص خاموش کنید ،

این همگام سازی مخاطبین با Twitter فقط از آن دستگاه متوقف می شود .

اگر می خواهید همگام سازی مخاطبین خود را از دستگاه های دیگر متوقف کنید ،

باید تنظیمات خود را در آن دستگاه ها تنظیم کنید یا همه مخاطبین را از توییتر حذف کنید .

توییتر به ذخیره و استفاده از مخاطبینی که قبلاً بارگذاری کرده اید ادامه خواهد داد ،

مگر اینکه همه مخاطبین را حذف کنید .

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها