3.3/5 - (3 امتیاز)

خرید ویو اینستاگرام برای پست، استوری، اکسپلور، لایو و ….

مطالب آموزشی شبکه های اجتماعی

هر 100 عدد

ویو پست اکسپلور
4500 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
66

هر 100 عدد

بازدید لایو اینستاگرام
54000 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
44

هر 100 عدد

ویو ویدیو
9000 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
122

هر 1 عدد

ویو استوری
1800 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
33

هر 100 عدد

ایمپرشن اینستاگرام
900 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
133

هر 100 عدد

بازدید پروفایل
1800 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن

خرید ویو با کیفیت طلایی و قیمت استثنایی

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ایرانی فالو 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت مشتریان عزیز می باشد

خدمات هدفمند

تمام سرویس های طبق نیاز و خواست شما عزیزان بهینه سازی شده است.

بسیار امن و آسان

با خیالی آسوده سفارشات خود را از طریق درگاه های رسمی و معتبر بانکی ثبت کنید

ضمانت ریزش

خدمات ما دارای جبران ریزش ، تضمین کیفیت و قیمت و می باشند .

سوالات متداول خرید ویو

جهت به دست آوردن لینک کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

به این معنی است در خدماتی که عنوان ضمانت یا گارانتی در آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

سفارشات حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان شامل تخفیف می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

زمان انجام سفارشات از سمت سرور کاملا بستگی به حجم سفارش و شلوغی سرور ها دارد. سرویس های مختلف سرعت های تحویل متفاوت دارند که در جدول توضیحات هر سرویس درج شده است.

سرویس ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام را از فروشگاه ایرانی فالو که بزرگ ترین و بهترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام می باشد انجام دهید. چرا که فروشگاه ایرانی فالو یکی از با سابقه ترین ها در زمینه ارائه خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. این فروشگاه یکی از کامل ترین سایت های ارائه دهنده خدمات جانبی اینستاگرام می باشد. شما می توانید به راحتی و با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت انواع ویو اینستاگرام را از فروشگاه ایرانی فالو تهیه و مورد استفاده قرار دهید. فروشگاه ایرانی فالو بالغ بر چند نوع ویو اینستاگرام را با کاربردهای متفاوت در اختیار کاربران خود قرار داده است تا به هر شیوه ای بتوانید رنک و جایگاه پیج خود را بالا ببرید.

همان طور که می دانید هوش مصنوعی پلتفرم اینستاگرام پیشرفت بسیار زیادی کرده است به همین دلیل باید در خرید ویو ارگانیک، طبیعی، واقعی و با کیفیت دقت بسیار زیادی داشته باشید. در صورتی که محصولات خریداری شده از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند و در این امر دقت کافی نداشته باشید ممکن است پیج شما مسدود شود. بنابراین علاوه بر این که پیشرفت نخواهید کرد بلکه ممکن است برای مدت طولانی پیج خود را از دست دهید و از رقبا عقب بیافتید.

برترین ویوهای اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو در حال حاضر شامل محصولات ویو اکسپلور ، خرید بازدید لایو اینستاگرام ، خرید ویو ویدیو ، ویو استوری ، خرید ایمپرشن اینستاگرام و بازدید پروفایل می باشد.ویو لایو اینستاگرام یکی از انواع ویو اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو می باشد. نکته مهم قبل از خرید این محصول این است که حتما نیم ساعت قبل از اجرای لایو خود بسته ویو اکسپلور اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو را خریداری نمایید. قیمت هر 100 عدد ویو لایو اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو 31500 تومان می باشد.

ویو ویدیو اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو نیز یکی دیگر از محصولات مفید و کاربردی می باشد. با خرید ویو ویدیو اینستاگرام می توانید به صورت همزمان اینتراکشن و پروفایل ویزیت نیز دریافت نمایید. قیمت هر 100 عدد ویو ویدیو فروشگاه ایرانی فالو حدودا 100 تومان می باشد.ویو استوری اینستاگرام نیز یکی دیگر از سرویس های ویو اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو می باشد. با استفاده از این سرویس می توانید آمار بازدید تمام استوری های خود را افزایش دهید. تمامی اکانت هایی که استوری شما را بازدید می کنند واقعی می باشند. قیمت هر 100 عدد ویو استوری فروشگاه ایرانی فالو حدودا 400 تومان می باشد.

ایمپرشن اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو نیز یکی دیگر از انواع ویوهای اینستاگرام می باشد. این محصول قابل خریداری برای پروفایل اینستاگرام و پست های شما می باشد. قیمت هر 100 عدد ایمپرشن اینستاگرام حدود 400 تومان می باشد. شما می توانید روزانه تا 100 هزار عدد ایمپرشن از فروشگاه ایرانی فالو دریافت نمایید.زمانی که پروفایل یا پست شما از ایمپرشن بالایی برخوردار باشد نشان دهنده این است که پروفایل یا پست شما مورد پسند کاربران بوده است. بنابراین جایگاه بهتری در الگوریتم اینستاگرام خواهید یافت.

اگر قصد دارید پروفایل شما از آمار بازدید بالایی برخوردار شود می توانید از سرویس بازدید پروفایل اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو خریداری کنید. علاوه بر آن به صورت همزمان با هر بازدید از پروفایلتان به دلیل واقعی بودن اکانت ها ایمپرشن و Discover دریافت خواهید کرد.قیمت هر 100 عدد بازدید پروفایل اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو 450 تومان می باشد.

یکی از پر طرفدارترین انواع ویو اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو، ویو اکسپلور اینستاگرام می باشد. چرا که با استفاده از این سرویس می توانید علاوه بر ویو پست خود موجب افزایش اینتراکشن، مشاهده تمام اسلایدهای پست و پروفایل ویزیت خود شوید. قیمت هر 100 عدد ویو اکسپلور اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو 270 تومان می باشد که شما می توانید روزانه تا سقف پنج میلیون عدد ویو اکسپلور را با کمترین قیمت دریافت نمایید. تمامی ویوهای انجام شده از لحاظ کیفیت بسیار بالا می باشند به گونه ای که هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه آن نخواهد شد.

این سرویس به گونه ای می باشد که پست شما وارد صفحه اکسپلور اینستاگرام شده و تا تعداد سفارش ثبت شده شما ویو دریافت خواهید کرد و چه بسا بیشتر. مازادی که پست شما در صفحه اکسپلور باشد ممکن است توسط تعداد بسیار زیادی کاربر مشاهده شود. این امر بسیار در رشد پیج شما تاثیر گذار می باشد. بنابراین بیش از پیش موجب دیده شدن برند و حرفه خود شوید هر چه بیشتر دیده شوید شانس موفقیت شما نیز بیشتر خواهد شد.

خرید ویو اینستاگرام یکی از راه های رشد پیج شما تعداد ویوی پیج یا همون پروفایل شما می باشد یعنی برای دیده شدن در اینستاگرام باید روزانه فالوور هایی که از پیج شما دیدن میکنند تعداد بالایی داشته باشند. یکی از راه های دریافت تیک آبی از اینستاگرام بالا بودن ویو اینستاگرام پیج یا همان پروفایل شماست. زمانی که ربات اینستاگرام تشخیص می دهد این پیج مورد پسند و حمایت فالوور ها قرار گرفته است اعتبار زیادی به آن پیج می بخشد. 

دیده شدن پروفایل به شما نشان می دهد که محتوای پیج چه مقدار مورد اهمیت فالوور قرار گرفته است. ایرانی فالو خدماتی را در این زمینه به شما ارائه می دهد که خیلی راحت و بدون نیاز به هیچ زحمتی ویو پیج شما بالا می رود.