خرید منشن پروفایل اینستاگرام

خرید منشن ارزان

هر 10 عدد: 2,250 تومان

خرید منشن (لیست انتخابی)

خرید منشن (لیست انتخابی)

هر 10 عدد: 1,800 تومان

خرید رای نظرسنجی اینستاگرام

خرید رای نظرسنجی اینستاگرام

هر 100 عدد: 27,000 تومان

خرید دایرکت انبوه اینستاگرام

خرید دایرکت انبوه اینستاگرام

هر 10 عدد: 2,700 تومان

استوری کوییز اینستاگرام

استوری کوییز اینستاگرام

هر 100 عدد: 27,000 تومان

خرید لایک کامنت اینستاگرام

خرید لایک کامنت اینستاگرام

هر 100 عدد: 5,850 تومان

مزایای بی شمار خرید منشن اینستاگرام

خرید منشن اینستاگرام و تگ کردن افراد، بدون تردید با دو اصطلاحا تگ کردن و منشن کردن در اینستاگرام یا Tag & Mention آشنایی دارید. این دو ویژگی در واقع دو نمونه از کاربردی‌ترین و جالب‌ترین ویژگی‌های اینستاگرام محسوب می‌شوند. اما نکته اینجاست که چگونه می توانید صد ها یا هزاران نفر را فوری در پست خود منشن کنید؟

شما با استفاده از قابلیت منشن اینستاگرام این امکان را دارید که در هر کامنت به یک یا چند کاربر در اشاره کنید. فروشگاه ایرانی فالو به شما کمک میکند تا با خرید منشن ارزان اینستاگرام با کیفیت مناسب به سرعت به هدفتان نزدیک شوید.

خرید منشن اینستا به عنوان محصول کلیدی فروشگاه ایرانی فالو با فرمول خاص و انحصاری به شما کمک خواهد کرد تا به سرعت هزاران نفر را در پست‌های خود منشن کنید.

سریع ترین روش افزایش رای نظر سنجی اینستاگرام

علاوه بر خرید منشن ارزان، افزایش رای نظر سنجی اینستاگرام نیز یکی از قابلیت های جذاب ایرانی فالو است. شما می توانید برای افزایش تعامل با مخاطبان تان از نظرسنجی اینستاگرام بهره ببرید و به کسب درآمد بیشتری در این شبکه اجتماعی برسید.

فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو، به طور کامل درباره نحوه رای دادن در استوری اینستاگرام به شما کمک میکند تا با خرید رای نظر سنجی اینستاگرام محبوبیت خود را به کاربرانتان اثبات کنید.

افزایش رای استوری اینستاگرام ، خرید رای استوری ، رای story ، نظرسنجی استوری اینستاگرام ، رای استوری اینستاگرام ، برنده شدن در مسابقه استوری همگی از محصولات فروشگاه ایرانی فالو است .

استفاده از قابلیت خرید لایک کامنت در اینستاگرام

 با قابلیت خرید لایک کامنت شما می توانید با افزودن بی نهایت لایک به کامنت خود ، کامنت خود را بین هزاران نفر در یک پست محبوب تر کنید.

خرید لایک کامنت به آن معناست که نیازی نیست تا کاربران پس از مطالعه کامنت ثبت شده در زیر یک پست که  توسط افراد دیگر قادر به نمایش هستنند بخوانند و لایک کنند. می توانید در عرض چند ثانیه هزاران لایک دریافت کنید. 

حال این قابلیت به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده است و از آن به عنوان یک قابلیت مهم و کاربردی در رابطه با ایجاد تعامل و بالا رفتن پیج میتوان استفاده کرد. برای بسیاری از کاربران که قادر به جذب مخاطب و زمان کافی برای برقراری تعامل ندارند برا استفاده از این قابلیت با سرعت بالا میتوانند با پرداخت هزینه به سایت های مانند فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو انجام دهند.

استفاده از قابلیت محصول دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام یکی از سرویس های اینستاگرام بوده، که چند سال پیش تاسیس شد. در واقع با بالا رفتن تعداد کاربران در اینستاگرام و برای امنیت بیشتر کاربران این شبکه اجتماعی این سرویس ایجاد گردید. بعضی از اپلیکیشن هایی که برای اینستاگرام منتشر شده بود، نیز باعث ایجاد نا امنی در اینستاگرام می شد.

با استفاده از دایرکت اینستاگرام می توان به طور کاملا مستقیم با افراد مختلف ارتباط برقرار کرد. با این قابلیت عکس، متن، ویدیو به راحتی به کاربران مختلف ارسال می گردد. کسانی که در اینستاگرام فالوور شما هستند، توانایی ارسال دایرکت به شما را داشته و همچنین شما به فالوور های حساب خود توانایی ارسال دایرکت را دارید.

قابلیت خرید دایرکت انبوه اینستاگرام

با خرید دایرکت انبوه اینستاگرام میتوانید هدفمند به دایرکت مردم پیام ارسال کنید تمامی دایرکت های ارسالی از سیستم اکانت های ساخته شده ما ارسال میشوند. حتی به لیست پیج های دلخواه خود نیز میتوانید دایرکت ارسال کنید. که برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایرانی فالو تماس بگیرید.

طبق قوانین اینستاگرام، کاربرانی که دایرکت شما را دریافت میکنند، اگر شما را Report یا Block کنند و یا بدون دیدن پیام تان، آن  را Delete کنند، برای شما امتیاز منفی محسوب نمیشود. چون با اکانت‌های فروشگاه ایرانی فالو انجام می گردد و این اطمینان را می دهیم که هرگز حساب کاربریتان آسیب نبیند.

امتیاز کاربران