خرید لایک کامنت

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

لایک کامنت

قیمت

هر 100 عدد: 9000 تومان

نمونه درج لینک یا آیدی

https://www.instagram.com/p/CYQ6qqyo9By/?utm_source=ig_web_copy_link

زمان شروع سفارش

فوری و آنی

سرعت تحویل به کاربر

1000000 عدد در روز

ضمانت

ندارد

کیفیت

بسیار عالی

توضیحات

لایک کامنت اینستاگرام افراد کاملا واقعی کامنت شما را لایک خواهند کرد

امتیاز کاربران

خرید لایک کامنت اینستاگرام در فروشگاه ایرانی فالو، دارای کیفیت بسیار عالی و سرعت تحویل به کاربر تا سقف دویست هزار عدد لایک کامنت در روز می باشد. بنابراین در هنگام ثبت سفارش خود این آزادی عمل را خواهید داشت که تا هر تعداد از سرویس لایک کامنت سفارش داده و استفاده نمایید.

البته توجه نمایید که تعداد مورد نظر شما در بازه حداقل و حداکثر سقف مجاز قرار داشته باشد. با استفاده از لایک کامنت اینستاگرام علاوه بر این که موجب افزایش لایک از طریق بازدید پست تا سقف مورد نیاز خود می شوید، همچنین باعث افزایش ایمپرشن پست شما نیز می گردید.

خرید لایک کامنت اینستاگرام

خرید لایک ارزان کامنت به محض وارد کردن آدرس لینک پست و سقف مورد نیاز لایک کامنت توسط کاربر و پرداخت و نهایی کردن سفارش، به صورت آنی و فوری توسط سرورهای اختصاصی ایرانی فالو اجرا خواهد شد. با خرید لایک از طریق اکسپلور به تعدادی که شما در هنگام ثبت سفارش درج نموده اید، پست شما به صفحه اکسپلور اینستاگرام رفته و افراد پست شما را لایک می کنند و طبیعی است فقط به تعداد ثبت شده لایک از طریق اکسپلور دریافت خواهید کرد. قیمت هر 100 عدد لایک اکسپلور 45000 تومان می باشد.

بهترین سایت خرید لایک برای کامنت اینستاگرام

فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو، یکی از مطمئن و معتبرترین سایت ها برای خرید لایک کامنت اینستاگرام می باشد و تمامی محصولات با کیفیت بسیار بالا به کاربران خود ارائه می دهد و کلیه سرویس های مرتبط به شبکه های اجتماعی گوناگون را تضمین کیفیت و قیمت می دهد.

فروشگاه ایرانی فالو با پشتیبانی آنلاین بیست و چهار ساعته خود در تمامی ساعات شبانه روز به همراه تیم مجرب و حرفه ای خود در خدمت کاربران همیشگی خود می باشد. همچنین با توجه به پرداخت امن اینترنتی که در اختیار کاربران می گذارد موجب اطمینان خاطر کاربران از خرید اینترنتی شده است.

فروشگاه ایرانی فالو همیشه سعی داشته است که بهترین خدمات را با کمترین و مناسب ترین قیمت ممکن در اختیار کاربران خود قرار دهد. بنابراین با خرید لایک کامنت اینستاگرام از فروشگاه ایرانی فالو، علاوه بر کیفیت بسیار بالا و انجام فوری سفارش، کمترین هزینه را پرداخت نمایید.

فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو در کنار شماست تا با ارائه محصولات با کیفیت و ارزان هر چه سریعتر موجب رشد پیج کاری شما شود.

خرید لایک کامنت اینستاگرام

دلایل خرید لایک کامنت اینستاگرام

هنگامی که شما برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود و پیشرفت کاری و فروش اینترنتی محصولات خود یک پیج کاری در اینستاگرام ایجاد می کنید، بعد از این که تعداد فالوور و لایک پست شما به میزان معقولی رسید بهتر است از سرویس های گوناگونی برای جلب توجه مخاطبان به محصولات خود استفاده نمایید. یکی از سرویس های تاثیر گذار بر جلب توجه مخاطبان، محصول خرید لایک کامنت اینستاگرام فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو می باشد. چرا که لایک کامنت اینستاگرام به اندازه تعداد فالوور بالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

لایک کامنت یا نظرات مخاطبان در زیر پست اینستاگرام، نشان دهنده محبوبیت پست مورد نظر و تایید نظر مثبت دیگر کاربران در مورد محصول مورد نظر می باشد. بنابراین با بالا بودن لایک کامنت اینستاگرام توجه دیگر مخاطبان به پست ونظرات ارائه شده در مورد محصول شما بیشتر خواهد شد و در نتیجه احتمال افزایش فروش محصول مورد نظر بسیار بالا خواهد رفت.

تمامی لایک های کامنت اینستاگرام فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو واقعی می باشد. این جمله به این معنا می باشد که تک تک لایک کامنت اینستاگرام خریداری شده از فروشگاه ایرانی لایک، توسط کاربران واقعی و فعال اینستاگرام می باشد که موجب تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان تازه وارد به پیج شما می شود که این مخاطبان را ترغیب به استفاده از محصول مورد نظر می نماید. بنابراین علی رغم خرید محصول شما جزء دنبال کنندگان واقعی و هدف شما خواهد شد.

همچنین وقتی تعداد لایک کامنت شما زیاد باشد اینستاگرام هم به شما کمک خواهد که با ورود پست شما به صفحه اکسپلور به عنوان یک پست محبوب، محصول شما بیشتر دیده شود و موجب جذب فالوور واقعی، افزایش میزان فروش و در نهایت رشد کسب وکار شما می گردد.

مزایای لایک کامنت اینستاگرام

یکی از قابلیت های جدید اپلیکیشن اینستاگرام لایک کامنت اینستاگرام است که در مقابل کامنت گذاشته شده توسط مخاطبان دیگر در زیر پست شما یک آیکون قلب وجود دارد که دیگر کاربران می توانند بعد از مطالعه، نظر شما را لایک کنند. در زیر هر کامنت تعداد لایک ها نمایش داده می شود.

بنابراین قابلیت لایک کامنت اینستاگرام موجب ترغیب شدن مخاطبان به گذاشتن کامنت یا نظر نسبت به پست شما بیشتر از قبل خواهد شد. چرا که قبل از این قابلیت شاید برای مخاطبان گذاشتن نظر و کامنت در زیر پست مورد علاقه شان تفاوت چندانی نداشت. به دلیل این که دیگر مخاطبان نمی توانستند به نظر شما ریکشن نشان دهند. گاهی اوقات شاید کاربران زمان و حوصله کافی برای پاسخ دادن به تمامی نظرات نوشته شده در زیر یک پست را نداشته باشند اما با ایجاد قابلیت لایک کامنت اینستاگرام تنها با لمس آیکون قلبی شکل می توانید نظر خود را اعلام نمایید.

زمانی که در زیر پست به اشتراک گذاشته شده شما کامنت و لایک کامنت زیادی دریافت شود از نظر الگوریتم اینستاگرام پست شما در نظر مخاطبان محبوب تشخیص داده می شود و با انتقال به صفحه اکسپلور به دیگر مخاطبان نیز پیشنهاد داده خواهد شد.

با توجه به تعداد زیاد پیج های اینستاگرامی کسب درآمد، برای پیشی گرفتن از دیگر پیج ها و تبدیل شدن به یکی از پیج های پربازدید با تعداد زیاد فالوور، نیاز به صرف زمان و هزینه بسیار زیادی می باشد. اما با استفاده از سرویس های گوناگون شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه ها، موجب بیشتر دیده شدن پست ها ومحصولات خود شوید.

خرید لایک کامنت اینستاگرام

تاثیر بی نظیر لایک کامنت اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن برند شما

یکی از محصولات بسیار پر کاربرد و مفید برای بیشتر دیده شدن پست شما، محصول لایک کامنت اینستاگرام فروشگاه ایرانی فالو می باشد. در صورتی که پست شما از لایک و کامنت زیادی برخوردار شود نشان دهنده محبوبیت محصول می باشد به خصوص اگر کامنت های زیر پست شما توسط مخاطبان واقعی و فعال اینستاگرام لایک شود.

بنابراین زمانی که شما محصول خرید لایک کامنت اینستاگرام فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو را تهیه و مورد استفاده قرار دهید، موجب می شود دنبال کنندگان شما با دریافت زیاد لایک در پایین کامنت خود، این احساس در ذهنشان ایجاد شود که نظرشان بسیار مورد توجه دیگر کاربران قرار گرفته است و رای اکثر پست های شما نظر و کامنت خواهند گذاشت که بسیار در الگوریتم اینستاگرام تاثیر گذار خواهد بود.

یکی دیگر از راهکارهای مفید برای بیشتر دیده شدن این است که می توانید در زیر پست های سلبریتی ها و یا تاپ پست های صفحه اکسپلور که لایک زیادی دریافت کرده اند یک متن تبلیغاتی در مورد کسب و کار خود بنویسید و با خرید لایک کامنت اینستاگرام برای همین کامنت خاص موجب شوید در معرض توجه میلیون ها کاربر اینستاگرام قرار بگیرید.

شما می توانید برای ارتباط با ادمین ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

 

سبد خرید