خرید فالوور بدون ریزش توییتر

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

فالوور با ضمانت توییتر

قیمت

هر 100 عدد: 22500 تومان

زمان شروع سفارش

زمان شروع و تکمیل سفارش 1 الی 6 ساعت پس از ثبت سفارش

ضمانت

این سرویس دارای 15روز ضمانت جبران ریزش می باشد

کیفیت سرویس

با خرید فالوور واقعی توییتر ، فالوور های کاملا با کیفیت با اکانت های دارای پروفایل شما را فالو خواهند کرد و این سرویس دارای گارانتی می باشد.
(لطفا در بخش لینک شما فقط لینک کامل اکانت توییتر قرار دهید)

نمونه درج لینک یا آیدی

https://twitter.com/iranifollowteam

5/5 - (1 امتیاز)

خرید فالوور بدون ریزش توییتر با ضمانت از فروشگاه ایرانی فالو

همان طور که می دانید شبکه اجتماعی توییتر، بر پایه محتوای متنی که همه در قالب توییت هستند بنا شده است. شبکه اجتماعی توییتر یک پلتفرم بسیار محبوب در بین کاربران است. می توان گفت هم از محتوای متنی و هم محتوای تصویری تشکیل شده است که محتوای تصویری آن بسیار کم تر از محتوای متنی آن می باشد. فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو تمامی محصولات و خدمات توییتر را به کاربران ارائه می دهد. از این رو بر روی کیفیت محصولات خود تمرکز کرده و رضایت مشتری برای تیم ایرانی فالو در اولویت می باشد.

شبکه اجتماعی توییتر که روزانه با استقبال میلیون ها کاربر رو به رو می شود و جزء یکی از پلتفرم های رسمی به حساب می آید. تیم و فروشگاه ایرانی فالو کیفیت محصولات و خدمات خود را همیشه برای مشتریان در اولویت قرار داده است. لازم به ذکر می باشد که نه تنها بر روی محصولات این شبکه اجتماعی توییتر تمرکز کرده بلکه موضوعات ذکر شده تمامی محصولات و خدمات فروشگاه ایرانی فالو را در بر می گیرد.

بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی در مورد کیفیت خرید محصول فالوور توییتر و یا ریزش آن نگرانی دارند. قبل از خرید، سوالات متدوالی را در این باره از همکاران و پشتیبانان تیم ایرانی فالو می پرسند. حال ما اینجاییم تا به این دغدغه و نگرانی شما در مورد کیفیت این محصول و ریزش آن پاسخ دهیم.

فالوور با ضمانت توییتر

میزان ریزش و ضمانت فالوور بدون ریزش توییتر

باید گفت که جای هیچ نگرانی در مورد کیفیت فالوور توییتر  بدون ریزش نداشته باشید، این محصول بسیار با کیفیت می باشد. پس از خرید به پیج توییتر شما هیچ آسیبی نمی رساند. بسیاری از کاربران که قصد خرید تعداد زیادی از فالوور با ضمانت توییتر را دارند. نگران این مورد هستند که شاید با بن شدن و یا ریپورت شدن اکانت توییتر خود رو به رو شوند، در رابطه با این موضوع باید گفت که جای هیچ نگرانی نیست.

مدت زمان اجرای فالوور با ضمانت توییتر چه قدر می باشد؟

می توان گفت اکثر محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو تحویل فوری و آنی دارد. مشتریان پس از خرید بلا فاصله محصول مد نظر خود را بر روی اکانت و یا محتوای پست های خود در قالب ویدیو و عکس دریافت خواهند کرد. از جمله در رابطه با محصول فالوور با ضمانت توییتر و تمامی محصولات دیگر توییتر نیز همین مورد صدق می کند. شما پس از خرید فوری و آنی محصولات خود را دریافت خواهید کرد. مگر در مواردی که استثنا وجود دارد که برخی از مشتریان که سفارشات بسیاری با تعداد بالا دارند. ممکن است سفارش آن ها به دلیل تعداد انبوه در طی 24 تا 48 ساعت زمان ببرد تا به صورت کامل تکمیل شود .

برای مثال کاربری که 5000 عدد فالوور توییتر خریداری کرده است، آن را به صورت یک جا دریافت نخواهد کرد. چرا که ربات های هوشمند این پلتفرم به سرعت افزایش فالوور شک خواهند کرد. ممکن است پیج شما در خطر ریپورت شدن و یا بن شدن قرار گیرد. تیم و فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو برای پیشگیری از این اتفاق در صورت تعداد بالای سفارشات به صورت کامل طبیعی و نرمال افزایش فالوور را برای شما انجام می دهد.

در یک روز چند عدد فالوور می توانیم خریداری کنیم؟

قبل از هر توضیحی باید گفت که در وب سایت فروشگاهی ایرانی فالو در هر صفحه از محصول یک جدول توضیحات درج شده است که تمامی جزئیات آن محصول را به شما نمایش داده است.

تنها با مطالعه آن می توانید از جزئیات خرید خود آگاه شوید، مشخصاتی از جمله: تعداد دریافت روزانه، نمونه درج لینک در جدول، مدت زمان اجرا و ضمانت داشتن محصول مد نظر یا نداشتن آن، تمامی مشخصات برای همه ی محصولات ایرانی فالو درج شده است. اکثر محصولات در فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو برای دریافت با تعداد انبوه در طول روز محدودیتی وجود ندارد. مشتریان می توانند به تعداد دلخواه برای پیج و محتوا های خود محصولات خریداری کنند.

آیا فالوور با ضمانت توییتر واقعی می باشد؟

در جواب به این سوال باید گفت که فالوور با ضمانت توییتر واقعی می باشد. تمامی فالوور هایی که بر روی محتوای متنی و ویدیو خود دریافت خواهید کرد. پس از خرید، کاربران حقیقی و واقعی می باشند. واقعی بودن این محصول برای کاربرانی که در پی رشد و ارتقا صفحه خود هستند بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. در صورت غیر واقعی و فیک بودن محصولاتی که خریداری می کنید. ممکن است نتیجه دلخواه را دریافت نکنید یا در صورت خرید تعداد بالا که در مورد آن در بالا توضیح دادیم اکانت شما و همچنین محتوا های شما با مشکل مواجه شود.

پیشنهاد تیم ایرانی فالو به شما این است که قبل از خرید هر محصولی از کیفیت و واقعی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

مزیت خرید فالوور با ضمانت توییتر

یکی از مزیت های بارز خرید فالوور توییتر از فروشگاه ایرانی فالو 30 روز پشتیبانی رایگان و جبران ریزش می باشد که معدود خدماتی در سایت های دیگر به این شکل هستند. همان طور که در بالا شرح دادیم شما پس از خرید فالوور با ضمانت توییتر حتی با مواجه شدن یک عدد ریزش می توانید به همکاران ما از طریق پشتیبانی وب سایت در ارتباط باشید تا برای سفارش شما جبران ریزش ثبت شود.

شاید این سوال برای شما پیش آید که این جبران ریزش بستگی به این دارد که چه تعداد فالوور خریداری کرده باشیم یا خیر؟ در جواب این سوال باید گفت که خیر، ضمانت جبران ریزش برای خرید فالوور بدون ریزش توییتر شما هیچ محدودیتی ندارد و ارتباطی به این موضوع ندارد که چند عدد خرید کرده باشید.

 

اشتراک در
اطلاع از
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید