ویو ریل - Reel Views

ویو ریل – Reel Views

هر 100 عدد: 2,500 تومان


ثبت سفارش

لایک ریل - Reel Like

لایک ریل – Reel Like

هر 100 عدد: 2,500 تومان


ثبت سفارش

کامنت ریل - Reel Comment

کامنت ریل – Reel Comment

هر 1عدد: 450 تومان


ثبت سفارش

سیو ریل - Reel Save

سیو ریل – Reel Save

هر 100 عدد: 900 تومان


ثبت سفارش

خرید ریل اینستاگرام

ریل اینستاگرام یعنی چی؟ اینستاگرام بهترین مکان برای ساخت ویدیو های کوتاه می باشد. نکته اصلی دیده شدن محتوا به اشتراک گذاری آن در ساعات اولیه انتشار محتوا می باشد.

در این قابلیت جدید نیز مانند هر محتوای دیگری داشتن تعامل و به اشتراک گذاری بسیار مهم می باشد.همان طور که می دانید همچنان پس از گذشت چندین ماه برای بسیاری از کاربران این قابلیت فعال نشده است و یا کاربران مشکل دیده نشدن محتوا های خود را دارند.

اگر اینستاگرامر ها میخواهند با این روند کنار بیایند و محبوبیت خود را با دریافت ویو ریلز حفظ کنند باید از این امکان جدید استفاده کنند و به آن توجه کنند. اینستاگرام ریلز یک فرصت جدید در این پلتفرم و یک امکان برای دیده شدن بهتر نیز می باشد.

ریلز ممکن است ویژگی جدیدی باشد، اما کاربران آنقدر آن را دوست داشته اند که همه جا در اینستاگرام شروع به پر شدن از ویدیو های کوتاه می کند. به همین دلیل خرید ویو ریلز یک حرکت هوشمندانه است.اگر شما هم مشکل دیده نشدن ویدیو های کوتاه خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم با خریدن ویو،لایک،کامنت برای ریلز شانس دیده شدن و به اکسپلور رفتن ویدیو های خود را هزاران برابر کنید.

معرفی قابلیت های آن و دریافت ویو

استوری های این پلتفرم تفاوت زیادی با ریلز دارد،ریلز یک نوع محتوای پست مانند می باشد به مدت 15 ثانیه می باشد.ریلز می تواند در قسمت اکسپلور و استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشته شود.

روش های رایگان دریافت ویو ریلز اینستاگرام

برای استفاده از این قابلیت کافی است استوری خود را باز کنید و ویدیو بگیرید. با وجود اینکه ویدیو های شما ممکن است بازدید کمی دریافت کند ،با وجود وقتی که برای تهیه ویدیو گذاشتید به نتیجه دلخواه دست پیدا نکنید اما بازدهی پیج شما را هزاران برابر بیشتر میکند.

پس از گرفتن ویدیو ریلز میتوانید داخل استوری موزیک مورد علاقه خود را روی ویدیو از پلی لیست موزیک های خود آپلود کنید.

امکان این قابلیت جدید در اینستاگرام چیست؟

ساخت ویدیو 30 ثانیه ای، ادیت ویدیو ساخته شده توسط ریلز، افزودن آهنگ بر روی ویدیو و تراز بندی بر روی ویدیو، یکی دیگر از ویژگی های بارز این قابلیت این می باشد که امکان رفتن به اکسپلور را دارد در حالی که استوری اینستاگرام از همچین قابلیتی بر خوردار نیست و محدود می باشد.

ما میتوانیم این قابلیت را هم به صورت ویدیو و هم به صورت استوری منتشر کنیم که در استوری اینستاگرام با محدودیت مواجه می شویم و امکان ساخت 15 ثانیه بیشتر را نداریم.

اگر از صدای اورجینال خود در هنگام ضبط ویدیو استفاده کنید،این صدا به اسم شما ثبت می شود و بقیه می توانند از آن استفاده کنند. ویدیو هایی که با این قابلیت منتشر می شوند بسیار جالب و سر گرم کننده از دید کاربر هستند به همین دلیل است که بازدید های ده برابری دریافت می کنند.

ویژگی امکان تغییر سرعت یکی از پر کاربرد ترین ویژگی ها هم در تیک تاک و هم در اینستاگرام می باشد. اولین و مهم ترین تفاوتی که در استوری و ریلز وجود دارد نحوه به اشتراک گذاری آن می باشد. ریلز شباهت زیادی نیز به آی جی تی وی اینستاگرام دارد.