ریچ اینستاگرام!

اگر از نمایه تجاری اینستاگرام استفاده می کنید ، می توانید Insights اینستاگرام بررسی کنید تا بدانید که پیروان شما تا روز، هفته و ساعت بیشترین فعالیت را دارند.

برای دسترسی به اطلاعات اینستاگرام خود ، بر روی تب پروفایل در برنامه اینستاگرام و سپس نماد نمودار نوار در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. بخشی برای اطلاعات مربوط به فعالیت پیروان شما وجود خواهد داشت و می توانید برای دیدن بینش های دقیق تر روی “مشاهده بیشتر” ضربه بزنید. در اینجا مثالی از آنچه مشاهده خواهید کرد:

کاربر گرامی توجه داشته باشد لینک خود را به صورت صحیح در‌جدول زیر وارد نمایید تا سفارش شما به طور کامل و بدون مشکل انجام شود.
مثال : https://www.instagram.com/p/B910VxfgEIO

در صورت رعایت نکردن حداقل و حداکثر تعداد و یا عدم ورود لینک به طور صحیح ایرانی فالو هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد،چون تمامی موارد به صورت کامل توضیح داده شده است.

کلیک کنید👇

محصولات پیشنهادی

تحقیقات متعددی نشان داده اند که عکس ها بیشتر از فیلم های اینستاگرام درگیر جذابیت کلی (یعنی لایک وکامنت) می شوند. در نگاه اول ، به نظر می رسد که عکس ها برای تعامل بهتر از فیلم ها هستند .

بنابراین می توانید مطمئن شوید که محتوای شما بهترین فرصت ممکن برای دیدن در طی 27 دقیقه روزانه افرادی است که در اینستاگرام می گذرانند.

اما در مواقع عدم اطمینان ، تمایلات از بین می رود و برندها ها نیز باید به همان سختی کار کنند. رقابت زیادی در آنجا وجود دارد.

مهمتر از آن ، الگوریتم اینستاگرام مبتنی بر یادگیری ماشین است ، بنابراین نحوه مرتب سازی پست های شما دائما در حال تحول است.

ما جدیدترین اطلاعاتی در مورد نحوه همکاری با الگوریتم اینستاگرام برای پیشبرد استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما ، و ایجاد روابط با مخاطبان خود دریافت کرده ایم. زیرا ، در پایان روز ، این همه الگوریتم واقعاً می خواهد.

به طور فزاینده ای ، اینستاگرام از مردم می خواهد که وقت خود را در برنامه بگذرانند ، زیرا ما از این برنامه به شکلی معنی دار لذت می بریم .

اگر کاربران در گذشته از انواع خاصی از پست ها استفاده کرده اند ، الگوریتم به احتمال زیاد این نوع پست را در آینده نشان می دهد.

به عنوان مثال: اگر یک کاربر با حساب های تأیید شده یا شغلی بیشتر ارتباط برقرار کند ، احتمال دارد پست هایی را از آن نوع حساب مشاهده کند. اگر آنها فیلم های زیادی را تماشا می کنند ، همین معامله را انجام می دهند.

به عبارت دیگر ، افرادی که با پست هایی مانند شما درگیر هستند ، بیشتر احتمال دارد پست های شما را ببینند. این الگوریتم می خواهد آنچه را که می خواهد به مردم ارائه دهد.

مشخص نیست که آیا الگوریتم اینستاگرام ارزش لایک ها و نظرات را به همان اندازه یا یک بیشتر از دیگری ارزش دارد یا نه. اما از آنجا که اظهار نظر نیاز به تلاش بیشتری از کاربر دارد تا دوست داشته باشد ، ممکن است این الگوریتم نظرات را بیشتر از لایک ارزیابی کند و پستهایی را با نظرات بیشتر بالاتر از پست هایی با لایک بیشتر رتبه بندی کند

سال گذشته اینستاگرام دریافت که زمان تماشای فیلم در اینستاگرام طی یک دوره شش ماهه بیش از 40 درصد افزایش یافته است. با این سرعت رشد می توان تجربه فیلم ها را بسیار عالی دانست تا ببینیم که آیا این میزان درگیری و رسیدن به ارگانیک شما در اینستاگرام افزایش می یابد یا خیر

حال با توضیحات ذکر شده میخواهیم معنی ریچ  اینستاگرام را به شما عزیزان شرح دهیم.

:این کلمه به معنای این است که چه تعداد کاربر پست شما را (Reach) ریچ

دیده اند.

خدماتی که ایرانی فالو در این قسمت به شما ارایه میدهد:

ریچ در اینستاگرام
بالا بردن ریچ اینستاگرام،ریچ،ریچ،اینستاگرام چیست،اینستاگرام ریچ ،ریچ در اینستا چیست،خرید ریچ اینستاگرام،ریچ در،اینستاگرام،ریچ پست اینستاگرام،افزایش ریچ اینستاگرام،ریچ در اینستاگرام یعنی چه،ریچ رایگان اینستاگرام،تفاوت ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام،فرق ریچ با ویو در اینستا