خرید ریچ اینستاگرام

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

ریچ اینستاگرام

قیمت

هر 100 عدد: 3,500 تومان

نمونه درج لینک یا آیدی

http://www.instagram.com/gqwskfuh

زمان شروع سفارش

فوری و آنی

سرعت تحویل به کاربر

100000 در روز

ضمانت

ندارد

کیفیت

بسیار عالی

توضیحات

این محصول باعث افزایش ریچ بر روی پست و پیج شما می شود

1/5 - (1 امتیاز)

خرید ریچ اینستاگرام با مناسب ترین قیمت

خرید ریچ اینستاگرام یکی از ضروری ترین گزینه ها برای دیده شدن پست شما و رفتن به اکسپلور می باشد. از جمله سوال های متداول که تقریبا برای هر کاربر وجود دارد می توان گفت که ریچ چیست و چه کاربردی دارد؟ به زبان ساده می توان گفت که ریچ تعداد کل افرادی است که محتوای شما را می بینند.  ریچ تعداد افراد منحصر به فردی است که محتوای شما را مشاهده می کنند.برای مثال اگر یکی از فالوور های شما 5 دفعه پست شما را مشاهده کرده باشد ، این تعداد دفعات یک بار از سمت آن کاربر برای محاسبه ریچ به حساب می آید.این به معنی می باشد که برای افزایش ریچ با چالش مواجه خواهید شد.

چگونه با خرید ریچ به اکسپلور می رویم؟

همان طور که در بالا به آن اشاره شد ریچ تعداد دفعاتی است که محتوای شما دیده می شود،هر چه تعداد فالوور ها و کاربرانی که پست شما را مشاهده کنند افزایش یابد ، با توجه به الگوریتم اینستاگرام ، ربات این شبکه اجتماعی محتوای شما را به باقی فالوور ها نمایش می دهد.این امر باعث می شود که در ساعات اولیه انتشار پست در هر دقیقه پست شما را افراد زیادی مشاهده کنند.اگر پست شما از سمت فالوور ها و کاربران پسندیده شده باشد ، ریچ شما نیز همچنان رو به افزایش است.

در نهایت پست شما به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا می کند.یکی از نکته هایی که باید به آن توجه داشت این است که ریچ رابطه مستقیمی با دیده شدن و به اکسپلور رفتن پست های شما دارد.فروشگاه اینترنتی ایرانی فالو بستری را برای شما فراهم کرده است که می توانید با پایین ترین هزینه برای پست خود خرید ریچ انجام دهید . هر کاربر هر مقدار دلخواهی را که نیاز دارد می تواند تهیه کند.

خرید ریچ اینستاگرام

نکات طلایی خرید ریچ اینستاگرام

قبل از خرید محصول ریچ باید به نکته هایی که به آن ها اشاره می کنیم دقت کنید.با توجه به طراحی ربات و الگوریتم اینستاگرام که به گونه ای طراحی شده است در ساعات اولیه پست اگر مورد استقبال فالوور ها قرار گیرد ، آن را به دیگر فالوور ها و کاربران نمایش می دهد و وارد اکسپلور اینستاگرام می کند.شما هم باید در خرید این محصول باید بلا فاصله پس از آپلود محتوای پیج خود لینک آن را کپی کرده و این محصول را خریداری کنید تا در نهایت بتوانید نتیجه دلخواه را از خرید ریچ اینستاگرام دریافت کنید.

نکته دیگری که باید ذکر شود این است که شاید با خرید ریچ اینستاگرام به تنهایی نتوانید نتیجه دلخواه را به دست آورید و یا پست شما را مدت زمان طولانی در اکسپلور اینستاگرام نمایش ندهد.برای بر طرف کردن این چالش ، همکاران ایرانی فالو در کنار خرید ریچ اینستاگرام، خرید سیو اینستاگرام، خرید ایمپرشن اینستاگرام را توصیه می کنند. تمامی سرویس های عنوان شده قیمتی بسیار اندک و نتیجه ای بسیار شگفت انگیز دارد. حتی می توانید برای اینکه تمامی محصولات و سرویس های ذکر شده را یک جا دریافت کنید ، از خرید پکیج اکسپلور اینستاگرام خریداری کنید.

خرید ریچ ارزان و مدت زمان تحویل آن

خرید ریچ اینستاگرام مانند بیش از 90 درصد محصولات و سرویس های ایرانی فالو با تحویل فوری می باشد . حداکثر یک ساعت پس از خرید به مشتری تحویل داده می شود ، ریچ اینستاگرام نیز به همین صورت است . پس از خرید ریچ اینستاگرام با تحویل فوری این سرویس به محتوای پستی شما اعمال می شود.

سبد خرید