خرید ریتوییت توییتر

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

ریتوییت توییتر

قیمت

هر 100 عدد: 9000 تومان

نمونه درج لینک یا آیدی

https://twitter.com/ck_tib/status/1478459859158900745

زمان شروع سفارش

حداکثر 4 ساعت پس از خرید

سرعت تحویل به کاربر

100 الی 500 عدد در روز

ضمانت

این سرویس فاقد ضمانت جبران ریزش است

کیفیت

بسیار عالی

توضیحات

افزایش ریتوییت پست و توییت های شما در توییتر

5/5 - (1 امتیاز)

خرید ریتوییت توییتر Twitter Retweets خود را می توانید از فروشگاه ایرانی فالو که معتبرترین و بزرگترین مرجع رسمی ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی به خصوص توییتر می باشد را انجام دهید. فروشگاه ایرانی فالو قابل اعتماد ترین سایت ارائه دهنده خدمات سوشیال مدیا در ایران می باشد.

چرا که علاوه ریتوییت توییتر، تیم ایرانی فالو در زمینه همه خدمات شبکه اجتماعی توییتر در طول سال ها فعالیت خود همیشه با کیفیت ترین محصولات را با نازل ترین قیمت در اختیار کاربران خود قرار داده است. فروشگاه ایرانی فالو از پیشرفته ترین سیستم ها برای خدمت رسانی به کاربران خود استفاده می کند. بنابراین فروشگاه ایرانی فالو از لحاظ سرعت تحویل و کیفیت بی نظیر سرویس های توییتر حرف اول را در میان دیگر سایت ها می زند.

خرید ریتوییت توییتر Twitter Retweets از مرجع رسمی و معتبر

فروشگاه ایرانی فالو جهت پاسخگویی آنلاین و بیست و چهار ساعته به کاربران همیشگی خود کادری مجرب را به کار گرفته است تا در هر زمینه ای بتوانند راهنمایی درست و کاملی را به مشتریان و کاربران خود ارائه دهد. این تیم مجرب از لحظه ثبت سفارش تا نهایی شدن آن همراه و پاسخگوی کاربران فروشگاه ایرانی فالو می باشد.

فروشگاه ایرانی فالو از با سابقه ترین سایت های ارائه دهنده خدمات توییتر مانند لایک توییتر، فالوور توییتر و … می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده از انواع سرویس های توییتر فروشگاه ایرانی فالو برای اعتبار بخشیدن به اکانت توییتر خود استفاده نمایید.

خرید ریتوییت توییتر

سرویس ریتوییت توییتر Twitter Retweets فروشگاه ایرانی فالو با توجه به کیفیت بسیار بالا و واقعی بودن کاربرانی که توییت شما را در پلتفرم توییتر ریتوییت می کنند، به مدت 30 روز از لحاظ جبران ریزش ضمانت می کند. بنابراین با توجه به واقعی و فعال بودن کاربران به منظور طبیعی جلوه دادن سرویس مورد نظر، زمان شروع سفارش ریتوییت توییتر فروشگاه ایرانی فالو 10 ساعت بعد از ثبت سفارش کاربران می باشد.

نکته بسیار مهمی که قبل از ثبت سفارش ریتوییت توییتر باید در نظر داشته باشید و رعایت شود، این است که اکانت توییتر خود را در حالت عمومی یا Public قرار دهید. همچنین اکانت شما دارای محدودیت سنی برای محتوای به اشتراک گذاشته شده نباشد. فروشگاه ایرانی فالو هر 100 عدد ریتوییت توییتر خود را با قیمت باور نکردنی 45000 تومان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شما می توانید با صرف هزینه ای بسیار کم موجب افزایش retweet پست و تویییت های خود در توییتر شوید.

فروشگاه ایرانی فالو این امکان را به کاربران خود داده است تا به تعداد دلخواه خود و بسته به میزان بودجه مورد نظر از سرویس خرید ریتوییت توییتر استفاده نمایند.

مزایای خرید ریتوییت توییتر

خرید ریتوییت توییتر از مزایای بی شماری برای اکانت توییتر شما برخوردار می باشد. ریتوییت (retweet) به معنای بازنشر شدن توییت یا پست شما توسط دیگر کاربران توییتر می باشد، در نتیجه توییت یا پست شما در پروفایل کاربران مجدد منتشر می شود.

ریتوییت یکی از روش هایی است که می توانید بدون نیاز به کپی کردن، پیام دیگر کاربران را به اشتراک بگذارید و به دست مخاطبان بیشتری برسانید. بنابراین با استفاده از این سرویس توییت شما وارد تایملاین سایر کاربران توییتر نیز می شود.

این امر موجب بالا رفتن ایمپرشن توییت شما نیز خواهد شد. همچنین زمانی که ایمپرشن توییت شما افزایش یابد، در نهایت موجب جذب فالوورهای واقعی به اکانت توییتر شما می گردد.

از دیگر فواید خرید ریتوییت توییتر فروشگاه ایرانی فالو این است که می توانید میزان تعامل مخاطبین با اکانت توییتر خود را در الگوریتم توییتر بالا ببرید. این امر موجب می شود در الگوریتم توییتر این گونه به نظر برسد که پست شما دارای محتوای ارزشمندی می باشد که توسط این تعداد کاربر بازنشر یا retweet شده است.

در نتیجه موجب رشد اکانت توییتر شما و بالا رفتن ارزش آن در پلتفرم توییتر می گردد. همچنین زمانی که پست یا توییت شما از تعداد بازنشر بالایی برخوردار باشد موجب جلب توجه دیگر مخاطبان نیز خواهد شد و باعث جذب فالوورهای جدید می شود.

سبد خرید