خرید رای نظرسنجی اینستاگرام (Poll vote)

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

رای نظرسنجی اینستاگرام

قیمت

هر 100 عدد: 31590 تومان

زمان شروع سفارش

زمان شروع و تکمیل سفارش 1 الی 2 ساعت پس از ثبت سفارش

کیفیت سرویس

برای افزایش رای نظرسنجی اینستاگرام و ایجاد تعامل با مخاطب است.
لطفا توجه فرمایید این سرویس رندوم است و قابلیت انتخاب گزینه خاصی را ندارد.
(لطفا در باکس لینک شما فقط لینک یک استوری قرار دهید)

نمونه درج لینک یا آیدی

https://instagram.com/stories/1287iranifollow

امتیاز کاربران

خرید رای نظرسنجی اینستاگرام از فروشگاه ایرانی فالو که یکی از بهترین تصمیمات کاربردی و مفید برای بالا بردن تعامل پیجتان با کاربران می باشد. فروشگاه ایرانی فالو معتبرترین سایت ارائه دهنده خدمات جانبی شبکه های اجتماعی از جمله خرید رای اینستاگرام می باشد.

خرید رای نظرسنجی اینستاگرام از معتبرترین سایت

فروشگاه ایرانی فالو اولین سایت ارائه دهنده سرویس خرید رای استوری اینستاگرام در ایران می باشد. اگر در چالش و مسابقه های استوری اینستاگرامی نیز شرکت کرده اید به کمک سایت ایرانی فالو می توانید با افزایش رای استوری اینستاگرام، در چالش و مسابقه ها برنده شوید.

فروشگاه ایرانی فالو سفارشات خود را بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک و خودکار توسط سرورهای اختصاصی متعلق به خود اعمال می کند. به محض ثبت نهایی سفارش شما به سرورها ارسال می شود و در بازه زمانی مشخصی سفارش شما انجام خواهد شد.

خرید رای نظرسنجی اینستاگرام

سرویس خرید رای نظر سنجی اینستاگرام یکی از محصولات کاربردی اینستاگرام می باشد که تاثیر به سزایی بر روی رنک پیج اینستاگرام شما می گذارد. برای استفاده از سرویس خرید رای story حتما باید پیج شما در حالت عمومی یا Public باشد. کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که سرویس خرید رای نظر سنجی اینستاگرام مرتبط به رای استوری می باشد و مربوط به کوییز نیست. سرویس مربوط به استوری کوییز اینستاگرام به صورت مجزا توسط فروشگاه ایرانی فالو ارائه می شود.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که هنگام ثبت سفارش اطلاعات درخواستی به درستی درج شود تا سریعتر سرویس مورد نیاز به دست اجرا سپرده شود. در غیر این صورت علی رغم پرداخت وجه سرویس مورد نظر برای شما اعمال نخواهد شد. در صورت بروز مشکلات این چنینی می توانید از طریق تیم پشتیبانی فروشگاه ایرانی فالو که به صورت بیست و چهار ساعته پاسخگوی کاربران خود می باشد سفارش خود را پیگیری کنید.

کاربردهای سرویس خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام

یکی از بهترین کاربردهای استفاده از سرویس خرید رای استوری اینستاگرام بالا بردن رای استوریتان می باشد که دیگران را نیز ترغیب به تعامل می کند. چرا که در صورت مشارکت کم کاربران در استوری های شما، دیگر کاربران فعال نیز دیگر رغبت به تعامل با شما را از دست خواهند داد. اما در صورتی که میزان رای استوریتان بالا باشد کاربران دیگر نیز تشویق به شرکت و نظر دادن خواهند شد.

مزیت دیگر سرویس خرید رای استوری فروشگاه ایرانی فالو قیمت بسیار ارزان آن می باشد. فروشگاه ایرانی فالو هر 100 عدد رای نظرسنجی اینستاگرام خود را با قیمت 27000 تومان عرضه می کند. شما می توانید با مبلغ بسیار کمی آمار تعامل پیجتان را بسیار بالا ببرید.

با بالا رفتن تعامل شما با استفاده از سرویس افزایش رای استوری اینستاگرام، از دید دیگر مخاطبان شما یک پیج محبوب و پر طرفدار جلوه خواهید کرد. با جلب توجه کاربران دیگر، احتمال جذب مخاطبان جدید و بیشتر بسیار بالا می رود. همچنین در نهایت موجب رشد رنک و جایگاه پیج خود را در الگوریتم اینستاگرام شوید. از دیگر مزایای استفاده از سرویس خرید رای اینستاگرام این است که استوری های خود را از حالت یکنواختی خارج می کنید و در بین کاربران هیجان ایجاد خواهید کرد. همچنین تنوعی در بازاریابی پیج خود ایجاد خواهید کرد.

هر از چند گاهی استوری نظرسنجی با موضوع مرتبط با پیج اینستاگرام خود تهیه کنید و از نظرات و سلیقه دنبال کنندگان خود مطلع شوید. به طور کلی رای نظر سنجی اینستاگرام روشی برای شناختن مخاطبانتان می باشد. تا محصولات خود را به سمت سلیقه آنان سوق دهید. در نتیجه آمار فروش خود را بیش از اندازه بالا ببرید.

با وجود استفاده از سرویس خرید رای نظر سنجی اینستاگرام، نظر فالوورها و دیگر کاربران را به محتوای استوری خود بیشتر جلب خواهید کرد. بنابراین بازده بیشتری از استوری های خود خواهید دریافت کرد. ثمره آن ارتقاء رتبه پیج اینستاگرام شما ، دیده شدن بهتر تبلیغات و برند شما و فروش بیشتر محصولات خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید