خرید ممبر واقعی تلگرام

توضیحات تکمیلی

عنوان محصول

خرید ممبر تلگرام

قیمت

۱۰۰ عدد، 9000تومان

نمونه درج لینک یا آیدی

https://t.me/yourchannel

زمان شروع سفارش

تا 6 ساعت پس از ثبت سفارش

سرعت تحویل به کاربر

10000 عدد در روز

ضمانت جبران ریزش

ندارد

کیفیت

بسیار عالی🤩

توضیحات

با خرید ممبر واقعی تلگرام، ممبرا های با پروفایل به کانال شما اضافه خواهند شد. به دلیل واقعی بودن کاربر ها امکان خروج کاربران از کانال یا گروه شما وجود دارد و به همین دلیل جبران ریزش ندارد.
این ممبر برای کانال و گروه ارائه میگردد.
برای گروه حتما باید کانال پرایویت بوده باشد.
و لطفا توجه کنید برای گروه باید لینک کامل Group link join (لینک دعوت) ارسال گردد تا سفارش به درستی انجام شود.
از گذاشتن لینک کوتاه خودداری کنید فقط لینک کامل قرار گیرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

خرید ممبر تلگرام ایرانی برای گروه یا کانال باکیفیت و ارزان (Telegram Members) در سایت ایرانی فالوو فراهم شده است. بسته‌های خرید ممبر کانال و خرید ممبر گروه تلگرام از طریق فرم بالا قابل تهیه می‌باشند. دقت نمایید تمامی بسته‌های سایت ایرانی فالو با حداکثر کیفیت و قیمتی رقابتی ارائه می‌شوند. گروه تلگرام و کانال خود را با پکیج خرید ممبر تلگرام ارتقا دهید.

خرید ممبر تلگرام برای کانال و گروه Telegram Members

محبوبیت تلگرام در کشورهای ترکیه، هند، اندونزی، کره جنوبی، روسیه، ازبکستان، فرانسه و آمریکا بسیار زیاد است. امروزه بیشتر مشاغل مانند ارزهای دیجیتال، بورس و …دارای کانال یا گروهی در این برنامه هستند. به همین منظور نیز جهت ارتقای کانال یا گروه خود نیازمند خرید ممبر واقعی تلگرام یا  ممبر فیک تلگرام ارزان می‌باشند.

وقتی امکان ایجاد یک کانال یا گروه به برنامه تلگرام اضافه شده بود، همه ما می دانستیم که افراد کانال‌ها و گروه‌های زیادی را براساس موضوعات مختلف ایجاد می‌کنند.

این برنامه امروزه به 400 میلیون کاربر فعال رسیده است. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که جذب و افزایش ممبر تلگرام رایگان و یا ممبر واقعی به صورت ارگانیک زمان بر است. ممکن است شما در کسب و کار خود وقت زیادی برای این کار نداشته باشید و نیازمند خرید ممبر فیک برای کانال یا گروه باشید.

با خرید ممبر کانال تلگرام فیک تعداد اعضای کانال خود را افزایش می‌دهید. که با افزایش اعضا بلافاصله اعتبار برند شما افزایش خواهد یافت. در هنگام ایجاد روابط و رشد کانال تلگرامی شما سریعاً مورد توجه قرار خواهید گرفت. بازدیدکنندگان گروه یا کانال شما به احتمال زیاد عضو خواهند شد و پست‌های شما را دنبال خواهند کرد.

خرید ممبر تلگرام - سرویس‌های تلگرام

خرید ممبر کانال تلگرام از سایت معتبر

هرچه اعضای کانال یا اعضای گروه و بازدید و ویو پست تلگرام شما بیشتر باشند، میزان اعتبار شما در شبکه‌های اجتماعی بیشتر است.

همچنین اگر محصول یا خدمتی را در فروشگاه تلگرامی خود تبلیغ می‌کنید، مهمترین چیز افزایش ممبر است. وقتی شروع به کار می‌کنید، افزایش مخاطبان و خرید ممبر کانال تلگرام یک چالش واقعی است و اینجاست که خرید ممبر فیک یا ممبر واقعی تلگرام به کار شما می‌آید.

شما می‌توانید اعضای کانال تلگرام خود را بلافاصله با خرید ممبر کانال تلگرام ارزان و باکیفیت روزبه روز افزایش دهید. اینکار به نوبه خود به برند شما اعتبار بیشتری بخشیده و ممبرهای ارگانیک زیادی نیز به سمت کانال شما می‌ایند. حداقل مزیت خرید ممبر فیک تلگرام دیده شدن بیشتر در جستجوی تلگرام است. پس عضو فیک باعث جذب عضو واقعی خواهد شد.

افزایش اعضای کانال یا گروه بدان معنی است که شما سفر خود در شبکه‌های اجتماعی را از هیچ شروع نمی‌کنید. با خرید ممبر ارزان شما چند پله جلوتر از رقیبان خود به کار ادامه می‌دهید.

صرفه‌جویی که خرید ممبر تلگرام در زمان و هزینه شما ایجاد می‌کند بسیار بیشتر از هزینه خرید ممبر می‌باشد.

خرید ممبر گروه تلگرام ارزان

با خرید ممبر گروه تلگرام ارزان کاربران واقعی با تصمیم خود عضو گروه شما خواهند شد. اما چگونه؟

برنامه‌های مختلف اندرویدی وجود دارد که کاربران واقعی زیادی دارند.  این برنامه‌ها پس از خرید اعضای اختیاری، درخواست را به تلفن کاربرانشان ارسال می کنند. آنها هنگام معرفی کانال شما درخواست عضویت می‌کنند. برای جذب 1000 عضو برای کانال شما، هزاران کاربر باید از تبلیغات شما در این برنامه‌ها دیدن کنند. پس دهها برابر تعداد اعضا تبلیغ نیز خواهید شد.

تعداد زیادی از این افراد گروه شما را بررسی می‌کنند و پس از آن، احتمالا آن را ترک می کنند. بنابراین می‌توانید بازدید ویژه‌ای به خصوص برای آخرین پست‌های خود نیز داشته باشید. یک تیر و دو نشان خواهید زد!

همانطور که می بینید خرید ممبر واقعی تلگرام برای گروه از فروشگاه ایرانی فالوو علاوه بر افزایش اعضای گروه شما (و همچنین برای کانال)، تبلیغات و بیشتر دیده شدن را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد. البته خرید ممبر فیک ارزان نیز مزایای کمتر ولی مشابهی دارد و طبیعتا ارزانتر نیز می‌باشد.

خرید ممبر واقعی تلگرام و سوالات احتمالی ثبت سفارش

سایت ایرانی فالو حتی فراتر از برنامه‌های مختلف اندرویدی می باشد و از روش‌های دیگری نیز برای افزایش ممبر تلگرام استفاده می‌کند. ایرانی فالو در خصوص خدمات تلگرام به شما خدماتی می‌‌دهد که دیگر لازم نیست تلاشی برای جذب ممبر کانال یا گروه خود داشته باشید.

شما میتوانید با خرید ممبر واقعی تلگرام خود اعتبار زیادی به کسب و کار و اعتبار کانال تلگرام خود بیفزایید. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به تبلیغات برای افزایش ممبر واقعی و یا تبادل لینک با کانال‌های تلگرامی دیگر ندارید! تفاوت خرید ممبر فیک ارزان و ممبر واقعی تلگرام بیان شد. درنظر داشته باشید نسبت به موقعیت فعلی کانال یا گروه شما، هر کدام از این بسته‌ها می‌توانند مزایای بیشماری ایجاد کنند.

درصورت داشتن هرگونه سوال در مورد خدمات تلگرامی سایت، با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمائید. کارشناسان ما در اسرع زمان پاسخگویی تمامی سوالات شما خواهند بود.

سبد خرید