امتیاز کاربران

خرید ممبر فیک، خرید ممبر واقعی، خرید ویو پست

154

هر 100 عدد

ممبر فیک تلگرام
3149 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
133

هر 1000 عدد

ویو پست تلگرام
6750تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
33

هر 100 عدد

خرید ممبر تلگرام
9000 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن

سرویس خدمات تلگرام ایرانی فالو

خرید سرویس خدمات تلگرام از وب سایت ایرانی فالو، یکی از ارائه دهنده های خدمات شبکه های اجتماعی در حال حاضر می باشد که بهترین سرویس های شبکه های اجتماعی مختلف را با نازل ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت در اختیار کاربران خود قرار می دهد. چرا که فقط کافی است یک نوبت به وب سایت ما مراجعه کرده و از سرویس های وب سایت ما استفاده کرده و تفاوت کیفیت را کاملا احساس خواهید کرد.

فروشگاه ایرانی فالو تاکنون به بیش از هزاران کانال و کسب و کار تلگرام خدمات اینترنتی بی شماری ارائه کرده است که یکی از خدمات تلگرام پیشنهادی به کاربران، خرید ممبر تلگرام می باشد که بهترین راه کار برای افزایش ممبر تلگرام شما می باشد.

برای خرید هر کدام از سرویس های بالا کافیست روی گزینه ثبت سفارش کلیک کرده و پس از انجام عملیات پرداخت از درگاه های امن اینترنتی، سفارش شما ثبت نهایی شده و در تعداد مشخص شده برای کانال شما فعال کرده، تا با کیفیت ترین و ارزان ترین سرویس های مورد نیاز شما را برای پیشرفت در هر حرفه ای که دارید در شبکه اجتماعی دریافت کرده و بیشترین بهره را از سرویس های موجود در وب سایت ایرانی فالو دریافت نمایید و جزو کاربران همیشگی این وب سایت شوید.

کاربران فروشگاه ایرانی فالو می توانند با عضویت در کانال تلگرام از اخبار و خدمات جدید این فروشگاه با خبر شوند.

خرید خدمات تلگرام بسیار مطمئن

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ایرانی فالو 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت مشتریان عزیز می باشد

خدمات هدفمند

تمام سرویس های طبق نیاز و خواست شما عزیزان بهینه سازی شده است.

بسیار امن و آسان

با خیالی آسوده سفارشات خود را از طریق درگاه های رسمی و معتبر بانکی ثبت کنید

ضمانت ریزش

خدمات ما دارای جبران ریزش ، تضمین کیفیت و قیمت و می باشند .

سوالات متداول

جهت به دست آوردن لینک کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

به این معنی است در خدماتی که عنوان ضمانت یا گارانتی در آن درج شده است هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش می توانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

سفارشات حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان شامل تخفیف می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری  فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

زمان انجام سفارشات از سمت سرور کاملا بستگی به حجم سفارش و شلوغی سرور ها دارد. سرویس های مختلف سرعت های تحویل متفاوت دارند که در جدول توضیحات هر سرویس درج شده است.

سبد خرید