خرید فالوور تیک تاک

فالوور تیک تاک

هر 100 عدد: 13,500 تومان

خرید لایک تیک تاک - سرویس های تیک تاک

لایک تیک تاک

هر 100 عدد: 6,500 تومان

خرید ویو تیک تاک

ویو تیک تاک

هر 100 عدد: 900 تومان

سرویس های تیک تاک

امروزه شبکه های اجتماعی یک راه سریع و آسان برای جذب مخاطبان و درآمدزایی می باشند. یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا اینستاگرام است که با پیروی از قوانین این شبکه اجتماعی در خصوص جذب مخاطبان میتوان به راحتی در زمان کوتاهی به محبوبیت و درآمد فوق العاده بالایی رسید.

در اپلیکیشن تیک تاک هرچه تعداد بیشتری فالوور داشته باشید افراد به شما بیشتر اطمینان می کنند و همچنین تبلیغات بیشتری به شما پیشنهاد می شود اما جذب فالوور کار آسانی نیست و مدت زمان و هزینه زیادی را باید صرف رسیدن به تعداد فالوورهای قابل قبول نمود اما ایرانی فالوو با پیشنهاد بسته های شگفت انگیز به شما این اطمینان را میدهد که در کمترین زمان ممکن پیج شما را به چندین هزار فالوور برساند.

کافیست بر روی لینک های خرید فالوور کلیک کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور مورد نظر خود را جذب نمایید.

 لایک در این اپلیکیشن نشان دهنده علاقه کاربران به پست های به اشتراک گذاری شده توسط شما می باشد هرچه تعداد لایک پست های شما بیشتر یعنی محتوای عکس و فیلم شما با استقبال بیشتری از کاربران این شبکه اجتماعی همراه بوده که رسیدن شمارا به قسمت اکسپلور این شبکه اجتماعی و بیشتر دیده شدن توسط کاربران واقعی  تسهیل میکند.

تعداد لایک و تعداد فالوورهای  باید نسبت منطقی داشته باشند اگرصفحه شما تعداد زیادی فالوور داشته باشد ولی پست های شما تعداد لایک های پایینی دریافت کند مخاطبان شما متوجه فیک بودن فالوورهای شما میشوند اما وقتی برای خرید تعداد لایک ها و فالوورهای فیک برنامه داشته باشید و به یک نسبت معین و درست فالوور و لایک جذب کنید صفحه شما به یک صفحه قابل اطمینان تبدیل میشود.

همچنین طبق الگوریتم های تیک باید درصد بالایی از فالوورهای صفحه شما پست های جدیدتان را لایک نمایند تا پست های بعدیتان برای فالوورها نمایش داده شود و درقسمت اکسپلور این شبکه اجتماعی قرار بگیرید .با خرید سرویس‌های لایک اتوماتیک میتوانید برای تعداد مشخصی از پست های خود به صورت خودکار و بدون نیاز به خرید لایک های جداگانه برای هر پست جدید خود تعداد لایک های مورد نظر خود را دریافت کنید.

کامنت در اپلیکیشن تیک تاک

قابلیت کامنت گذاری در این شبکه اجتماعی به کاربران این اجازه را میدهد که زیر پست های به اشتراک گذاری شده در این اپلیکیشن نظرات خود را بنویسند. در اینستاگرام اگر مشاهده کردید که یک پست تعداد زیادی لایک توسط کاربران گرفته است ولی تعداد معدودی کامنت دارد نشان میدهد که لایک های آن پست فیک هستند.

اغلب اوقات تعداد لایک ها چند برابر کامنت ها می باشد ولی درصد تفاوت تعداد لایک ها و کامنت ها نباید به میزان قابل توجهی  اختلاف داشته باشد تا مشخص نشود که لایک های پست مورد نظر فیک می باشند. در واقع تعداد لایک ها و کامنت های یک پست مکمل همدیگر هستند و حتما باید به تعداد کامنت ها توجه داشت که نشان دهنده توجه دنبال کنندگان شما به مطالب به اشتراک گذاری شده توسط شما است.

صفحه هایی که به دنبال برند شدن در این اپلیکیشن هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که کاربران واقعی خود به کامنت ها توجه ویژه ای دارند.

اغلب میبینیم که بعد از به اشتراک گذاری یک پست افراد کنجکاوانه به بخش کامنت های زیر آن پست مراجعه می کنند تا نظرات کاربران دیگر را بخوانند و این قابلیت یکی از ویژگی های جذاب مخاطبان تیک تاک است و همچنین می توانند کامنت افراد را زیر پست شما لایک کنند و به آنها پاسخ دهند و هرچه این فعالیت ها زیر پست های شما بیشتر باشد نشان میدهد مخاطبان با صفحه شما و مطالب آن ارتباط بیشتری بر قرار کرده اند و پست های شما روی مخاطبان شما تاثیر زیادی میگذارد.

توجه داشته باشید که اغلب کاربرانی که در زیر پست های شما کامنت میگذارند حتما باید کامنت های فارسی بگذارند و ایرانی باشند زیرا اگر کامنت ها اکثرا به زبان های دیگر باشند نشان دهنده فیک بودن کامنت های زیر پست شما می باشد.با خرید کامنت برای پست های خود می توانید در مخاطبان واقعی خود علاقه فعالیت بیشتر را در صفحه اینستاگرامتان ایجاد نمایید و به آنها نشان دهید که دنبال کنندگان شما واقعی هستند.

ایرانی فالوو با ایجاد کامنت های فارسی توسط کاربران واقعی مخاطبان واقعی شما را افزایش داده و کمک میکند تا صفحه شما سریعتر برند شود.

5/5 - (1 امتیاز)