5/5 - (1 امتیاز)

خرید فالوور واقعی ، خرید لایک پست ، خرید ویو کلیپ

155

هر 100 عدد

فالوور تیک تاک
18000 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
مطالب آموزشی شبکه های اجتماعی

هر 100 عدد

لایک تیک تاک
9000 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن
66

هر 100 عدد

ویو تیک تاک
225 تومان
 • مطمئن و آسان
 • بدون نیاز به پسورد
 • پشتیبانی 24 ساعت
 • پرداخت امن

خدمات تیک تاک

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ایرانی فالو 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت مشتریان عزیز می باشد

خدمات هدفمند

تمام سرویس های طبق نیاز و خواست شما عزیزان بهینه سازی شده است.

بسیار امن و آسان

با خیالی آسوده سفارشات خود را از طریق درگاه های رسمی و معتبر بانکی ثبت کنید

ضمانت ریزش

خدمات ما دارای جبران ریزش ، تضمین کیفیت و قیمت و می باشند .

سوالات متداول

جهت به دست آوردن لینک کافی است فقط به پروفایل کاربری خود در شبکه اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید.

به این معنی است در خدماتی که عنوان ضمانت یا گارانتی در آن درج شده است  هنگام ریزش یا از دست رفتن برخی از مقدار سفارشتان کافی است تا به پشتیبانان ما اطلاع دهید و مقدار از دست رفته برایتان مجددا اضافه گردد.

به دلیل انجام سفارشات بدون نیاز به پسورد شما، باید توجه کنید که تا پایان انجام سفارش باید حسابتان در حالت عمومی یا Public باشد. پس از پایان سفارش میتوانید در حالت خصوصی Private قرار دهید. (این امر در مورد مخفی کردن تعداد لایک یا فالوور هایتان در  مورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز صادق است)

سفارشات حجم بالا و بالای 3 میلیون تومان شامل تخفیف می گردد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

تعداد ثبت سفارش نامحدود است. اما هنگام سفارش مجدد برای یک اکانت یا لینک تکراری فقط به این نکته توجه کنید که ابتدا صبر کنید تا سفارش فعلی تمام شده سپس سفارش بعدی را ثبت کنید. در مورد لینک ها یا حساب های به صورت همزمان مختلف محدودیتی ندارد.

زمان انجام سفارشات از سمت سرور کاملا بستگی به حجم سفارش و شلوغی سرور ها دارد. سرویس های مختلف سرعت های تحویل متفاوت دارند که در جدول توضیحات هر سرویس درج شده است.

سرویس های تیک تاک

امروزه شبکه های اجتماعی یک راه سریع و آسان برای جذب مخاطبان و درآمدزایی می باشند. یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا تیک تاک است که با پیروی از قوانین این شبکه اجتماعی در خصوص جذب مخاطبان می توان به راحتی در زمان کوتاهی به محبوبیت و درآمد فوق العاده بالایی رسید.

در اپلیکیشن تیک تاک هرچه تعداد بیشتری فالوور داشته باشید افراد به شما بیشتر اطمینان می کنند و همچنین تبلیغات بیشتری به شما پیشنهاد می شود اما جذب فالوور کار آسانی نیست و مدت زمان و هزینه زیادی را باید صرف رسیدن به تعداد فالوورهای قابل قبول نمود اما ایرانی فالوو با پیشنهاد بسته های شگفت انگیز به شما این اطمینان را می دهد که در کمترین زمان ممکن پیج شما را به چندین هزار فالوور برساند.

کافیست بر روی لینک های خرید فالوور کلیک کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور مورد نظر خود را جذب نمایید. لایک در این اپلیکیشن نشان دهنده علاقه کاربران به پست های به اشتراک گذاری شده توسط شما می باشد هرچه تعداد لایک پست های شما بیشتر یعنی محتوای عکس و فیلم شما با استقبال بیشتری از کاربران این شبکه اجتماعی همراه بوده که رسیدن شما را به قسمت اکسپلور این شبکه اجتماعی و بیشتر دیده شدن توسط کاربران واقعی تسهیل می کند.

تعداد لایک و تعداد فالوورهای باید نسبت منطقی داشته باشند اگرصفحه شما تعداد زیادی فالوور داشته باشد ولی پست های شما تعداد لایک های پایینی دریافت کند مخاطبان شما متوجه فیک بودن فالوورهای شما می شوند اما وقتی برای خرید تعداد لایک ها و فالوورهای فیک برنامه داشته باشید و به یک نسبت معین و درست فالوور و لایک جذب کنید صفحه شما به یک صفحه قابل اطمینان تبدیل می شود.

همچنین طبق الگوریتم های تیک تاک باید درصد بالایی از فالوورهای صفحه شما پست های جدیدتان را لایک نمایند تا پست های بعدیتان برای فالوورها نمایش داده شود و در قسمت اکسپلور این شبکه اجتماعی قرار بگیرید. با خرید سرویس‌های تیک تاک (لایک اتوماتیک) می توانید برای تعداد مشخصی از پست های خود به صورت خودکار و بدون نیاز به خرید لایک های جداگانه برای هر پست جدید خود تعداد لایک های مورد نظر خود را دریافت کنید.

قابلیت کامنت گذاری در این شبکه اجتماعی به کاربران این اجازه را می دهد که زیر پست های به اشتراک گذاری شده در این اپلیکیشن نظرات خود را بنویسند. در اینستاگرام اگر مشاهده کردید که یک پست تعداد زیادی لایک توسط کاربران گرفته است ولی تعداد معدودی کامنت دارد نشان می دهد که لایک های آن پست فیک هستند.

اغلب اوقات تعداد لایک ها چند برابر کامنت ها می باشد ولی درصد تفاوت تعداد لایک ها و کامنت ها نباید به میزان قابل توجهی  اختلاف داشته باشد تا مشخص نشود که لایک های پست مورد نظر فیک می باشند. در واقع تعداد لایک ها و کامنت های یک پست مکمل همدیگر هستند و حتما باید به تعداد کامنت ها توجه داشت که نشان دهنده توجه دنبال کنندگان شما به مطالب به اشتراک گذاری شده توسط شما است.صفحه هایی که به دنبال برند شدن در این اپلیکیشن هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که کاربران واقعی خود به کامنت ها توجه ویژه ای دارند.

اغلب میبینیم که بعد از به اشتراک گذاری یک پست افراد کنجکاوانه به بخش کامنت های زیر آن پست مراجعه می کنند تا نظرات کاربران دیگر را بخوانند و این قابلیت یکی از ویژگی های جذاب مخاطبان تیک تاک است و همچنین می توانند کامنت افراد را زیر پست شما لایک کنند و به آنها پاسخ دهند و هرچه این فعالیت ها زیر پست های شما بیشتر باشد نشان می دهد مخاطبان با صفحه شما و مطالب آن ارتباط بیشتری بر قرار کرده اند و پست های شما روی مخاطبان شما تاثیر زیادی می گذارد.

توجه داشته باشید که اغلب کاربرانی که در زیر پست های شما کامنت می گذارند حتما باید کامنت های فارسی بگذارند و ایرانی باشند زیرا اگر کامنت ها اکثرا به زبان های دیگر باشند نشان دهنده فیک بودن کامنت های زیر پست شما می باشد. با خرید کامنت برای پست های خود می توانید در مخاطبان واقعی خود علاقه فعالیت بیشتر را در صفحه اینستاگرامتان ایجاد نمایید و به آنها نشان دهید که دنبال کنندگان شما واقعی هستند. ایرانی فالوو با ایجاد کامنت های فارسی توسط کاربران واقعی مخاطبان واقعی شما را افزایش داده و کمک می کند تا صفحه شما سریعتر برند شود.