بهترین هشتگ های توییتر

آیا از هشتگ های توییتر استفاده می کنید تا حداکثر میزان نمایش را برای حساب توییتر مارک یا مشتری خود داشته باشید؟ اگر از هشتگ استفاده نمی کنید ، محتوای شما در دریایی از توییت ها فرو می رود.

از طرف دیگر،اگر بیش از حد از هشتگ استفاده می کنید، پیام شما ارزش خود را از دست می دهد.

با سایت ایرانی فالوو ، شما می آموزید که چگونه هشتگ های مناسب مربوط به مخاطبان مشتری خود را در توییتر پیدا کرده و از آنها استفاده کنید .

معرفی مختصر هشتگهای توییتر و نحوه استفاده از آنها

هشتگ چیست؟ هشتگ ها از سال 2007 در توییتر ایجاد شده اند،اما امروزه از آنها در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، به ویژه اینستاگرام و همچنین کمپین های تلویزیونی و ویدیویی استفاده می شود.

هشتگ شامل دو قسمت است:نماد هشتگ – # – که در ایالات متحده گاهی اوقات به آن نماد پوند می گویند- بلافاصله با یک کلمه کلیدی یا عبارت همراه است. به عنوان مثال ، قرار دادن نماد # در مقابل کلمات “جام جهانی” (بدون فاصله) آن را به هشتگی تبدیل می کند: # جام جهانی #WorldCup .

چرا باید از هشتگ استفاده کرد؟ هشتگ ها یک روش مفید برای گروه بندی و دسته بندی توییت ها است و به آنها کمک می کند تا موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنند . هر کسی که به دنبال یک موضوع خاص است ، می تواند بلافاصله توییت های مربوطه را پیدا کند به جای اینکه مجبور شود از طریق فید توییتر خود پیمایش کند.

تحقیقات توییتر نشان داد که توییت های دارای هشتگ میزان جذابیت را افزایش می دهند- کلیک ها ، بازتوییت ها ، موارد دلخواه و پاسخ ها- برای افراد و مارک ها. توییت های دارای هشتگ می توانند میزان تعامل را برای افراد تقریباً 100٪ و برای مارک ها 50٪ افزایش دهند.

بنابراین باید از هشتگ برای کمک به مردم در کشف و تعامل با محتوا استفاده کنید. با سایت ایرانی فالوو همراه باشید.

چه زمانی باید از هشتگ در توییتر استفاده کنم؟

هر زمان به موضوع خاصی اشاره می کنید می توانید از هشتگ استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید از هشتگ برای موارد زیر استفاده کنید:

  • رویدادها : #TrumpUKVisit ، # ویمبلدون ، #CMIWorld
  • اماکن : #NYC ، # لندن
  • مضامین : # اندیشه های پنج شنبه
  • موارد : # قهوه ، # کامپیوتر ، # ماشین
  • افعال : # گلف ، # آشپزی ، # نوشتن
  • اصطلاحات صنعت : # رسانه های اجتماعی ، # عکس ، # فناوری

همچنین هشتگ های مورد استفاده برای چتهای توییتر را مشاهده خواهید کرد . به عنوان مثال ، #QChat ، #SEMRushChat .

چه زمانی نباید از هشتگ در توییتر استفاده کنم ؟

اگر می خواهید به وب سایت خود مراجعه کنید از هشتگ در تبلیغات خود استفاده نکنید . توییتر دریافت که تبلیغات بدون # هشتگ، 23 درصد کلیک بیشتر ایجاد می کند.

جای تعجب نیست که بهترین روش آنها بیان می کند.

از # هشتگ در نسخه خود پرهیز کنید تا مخاطبان شما روی تبلیغ شما کلیک نکنند.

نحوه استفاده از هشتگ در توییتر

در اینجا سه ​​نکته هشتگ برای دنبال کردن وجود دارد:

  • در هر کجای توییت خود می توانید از یک یا چند هشتگ استفاده کنید.
  • توییتر توصیه می کند که بیش از دو هشتگ در هر توییت استفاده نکنید ، اما شما می توانید از هر تعداد مورد نظر خود استفاده کنید.
  • از فضاها در هشتگ استفاده نکنید.
  • از علائم نگارشی در هشتگ استفاده نکنید.

اکنون می دانید هشتگ چیست ، چرا و چه زمانی از آن ها استفاده کنیم ، بیایید ببینیم چگونه می توانید آنها را در پست های خود بگنجانید.

چگونه هشتگهای محبوب توییتر را پیدا کنیم

استفاده از هشتگ اگر کسی به دنبال آن نباشد فایده ای ندارد . برای کمک به شما در یافتن هشتگهای محبوب و پرطرفدار برای توییت های خود، از این ابزارها استفاده کنید.

 

امتیاز کاربران
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها