امتیاز کاربران

استفاده از هشتگ های توییتر به منظور برجسته کردن و جلب توجه کاربران به پست ها برای برندها و افراد مشهور بسیار چالش برانگیز است. برندها جهت بیشتر نمایان کردن محتوای خود می توانند از هشتگ های مناسب استفاده نموده و تفاوت را ایجاد و احساس کنند. هشتگ های پرطرفدار باعث افزایش بازدید در هر توییت می شوند. نمایش و بازدید بیشتر منجر به لایک ها، پاسخ ها و ریتوییت های بیشتر می شود.

به طور کلی استفاده از هشتگ های مرتبط و محبوب موجب بالا رفتن چشم گیر تعامل توییت شما می شود. اگر از هشتگ استفاده نمی کنید، محتوای شما در دریایی از توییت ها فرو می رود.

از طرف دیگر اگر بیش از حد از هشتگ استفاده می کنید پیام شما ارزش خود را از دست می دهد.

با سایت ایرانی فالو ، شما می آموزید که چگونه هشتگ های مناسب مربوط به مخاطبان خود را در توییتر پیدا کرده و از آنها استفاده کنید.

معرفی مختصر هشتگ های توییتر و نحوه استفاده از آنها

هشتگ ها از سال 2007 در توییتر ایجاد شده اند اما امروزه از آنها در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، به ویژه اینستاگرام و همچنین کمپین های تلویزیونی و ویدیویی استفاده می شود. هشتگ ها ترکیبی از کلمات کلیدی بدون هیچ علامت یا فاصله است که در پشت آن # قرار می گیرد.

هشتگ شامل دو قسمت است: نماد هش – # – که در ایالات متحده گاهی اوقات به آن نماد پوند می گویند. بلافاصله با یک کلمه کلیدی یا عبارت همراه است. به عنوان مثال ، قرار دادن نماد # در مقابل کلمات “جام جهانی” (بدون فاصله) آن را به هشتگ تبدیل می کند: # جام جهانی #WorldCup .

فهرست نهایی محبوب ترین و پر طرفدارترین هشتگ های توییتر 2022

هشتگ های پر کاربرد و پر طرفدار معمولا بسیار عمومی هستند و توسط اکثر برندها قابل استفاده هستند. ما لیستی از بهترین هشتگ ها را برای شما گردآوری کرده ایم اما به مرور زمان با تغییر رونده ، هشتگ های محبوب نیز تغییر خواهند کرد.

محبوب ترین هشتگ ها با بالاترین عملکرد :

Influencer.#

#competition.

#cryptocurrency.

#bitcoin.

#cryptocurrencies.

#java.

#blockchain.

#competition.

#datascience.

#fintech.

#womenintech.

#metoo.

#deeplearning.

#science.

#sxsw.

#cloudsecurity.

#blessed.

#goals.

Influencermarketing.#

#fridayfeeling.

#MondayMotivation.

#tbt.

#traveltuesday.

#vegan.

#fitness.

#wcw.

#love.

#ethereum.

#crowdfunding.

#blackhistorymonth.

#womenshistorymonth.

Photography#

#COVID19.

#presforprogress.

#olympics.

#piday.

#pharmtech.

#art.

#MarchMadness.

#tuesdaymotivation.

#wordwaterdy.

محبوب ترین هشتگ ها برای بازتوییت:

#ico.

#aca.

#win.

#qa.

#opioid.

#ootd.

#medicare.

#authentication.

#medicaid.

#giveaway.

#Crowdfunding.

#internationalwomensday.

#womenistem.

محبوب ترین هشتگ ها برای دریافت لایک:

#pets.

#friends.

#crypto.

#funny.

#iwd2019.

#happybirthday.

#womensday.

بهترین هشتگ ها برای دریافت پاسخ در توییتر :

#merrychristmas.

#ff. (Follow Friday)

#metoo.

#TBT. (Throwback Thursday)

#alcohol.

#gold.

#birthday.

#running.

#movies.

#thankful.

#blockchain.

محبوب ترین هشتگ در توییتر در چند دسته قرار می گیرند:

هشتگ های محبوب و پر طرفدار موضوعاتی هستند که در زندگی روزمره و اخبار زیاد مطرح می شوند.

 • هشتگ های مرتبط با سلامت یا مراقبت های بهداشتی : #aca #medicaid #healthinsurance #opioid
 • Cryptocurrency افزایش اخیر ارزهای دیجیتال: #ico #ethereum #cryptocurrency #crypto #bitcoin
 • History Months ماه های تاریخ : #blackhistorymonths #womenshistorymonth #happyeaster #happybirthday #interntionalwomensday #piday #wordwaterday #starwarsday #fathersday #maythe4thbewithyou # memorialday
 • توییت های انگیزشی به همراه هشتگ که شامل نقل قول ها یا نکات مربوط به زندگی و کار است : #MondayMotivation #TravelTueday #TBT این هشتگ ها بسیار جذاب می باشند زیرا الهام بخش افراد برای امتحان چیزهای جدید است.
 • Contests مسابقات : #contest #giveaway
 • Evergreen Content محتوای همیشه سبز : #photography #pets #funny
 • هشتگ هایی برای شیک پوشان یا لباس روز : #OOTD

چرا باید از هشتگ در توییتر استفاده کرد؟

چیزی که هشتگ ها را به ابزارهای مفیدی تبدیل می کند این است که هشتگ ها یک روش مفید برای گروه بندی و دسته بندی توییت ها در مورد یک موضوع مشابه است. بنابراین اگر کاربر یک هشتگ خاص را جستجو کند تمام پست های عمومی که از آن هشتگ اتفاده کرده اند ظاهر می شوند.

در نتیجه به کاربران کمک می کند تا موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنند. هر کسی که به دنبال یک موضوع خاص است ، می تواند بلافاصله توییت های مربوطه را پیدا کند به جای این که مجبور شود از طریق فید توییتر خود پیمایش کند.

با این وجود اگر از هشتگ ها هوشمندانه استفاده کنید ، کشف پست های شما آسان تر خواهد بود. بنابراین برند شما بیشتر دیده شده و موجب کمک به برند شما می شود. چرا که با استفده از هشتگ ها دسترسی خود را به کاربران فراتر از فالوورهای فعلی خود ازایش خواهید داد.

تحقیقات توییتر نشان داد که توییت های دارای هشتگ میزان جذابیت را افزایش می دهند. توییت های دارای هشتگ می توانند میزان تعامل را برای افراد تقریباً 100٪ و برای مارک ها 50٪ افزایش دهند.

بنابراین باید از هشتگ برای کمک به مردم در کشف و تعامل با محتوا استفاده کنید. با سایت ایرانی فالو همراه باشید.

چه زمانی باید از هشتگ در توییتر استفاده کنم؟

هر زمان به موضوع خاصی اشاره می کنید می توانید از هشتگ استفاده کنید.

به عنوان مثال ، می توانید از هشتگ برای موارد زیر استفاده کنید:

 • Events – رویدادها #TrumpUKVisit : #Wimbledon #CMIWorld
 • Places – اماکن #NYC : #London
 • Themes – مضامین : #ThursdayThoughts
 • Things – موارد : #coffee #computers #cars
 • Verbs – افعال : #golfing #cooking #writing
 • Industry terms – اصطلاحات صنعت : #socialmedia #photography #tech

همچنین هشتگ های مورد استفاده برای چت های توییتر را مشاهده خواهید کرد.

به عنوان مثال #QChat #SEMRushChat.

چه زمانی نباید از هشتگ در توییتر استفاده کنم ؟

اگر می خواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید از هشتگ در تبلیغات خود استفاده نکنید. توییتر دریافت که تبلیغات بدون # هشتگ 23% کلیک بیشتر ایجاد می کند.

از # هشتگ در نسخه خود پرهیز کنید تا مخاطبان شما روی تبلیغ شما کلیک نکنند.

بهترین روش های نحوه استفاده از هشتگ در توییتر

چند ​​نکته برای دنبال کردن هشتگ ها وجود دارد:

 • در هر کجای توییت خود می توانید از یک یا چند هشتگ استفاده کنید.
 • توییتر توصیه می کند که بیش از دو هشتگ در هر توییت استفاده نکنید. اما شما می توانید از هر تعداد مورد نظر خود استفاده کنید.
 • حرف اول هر کلمه را با حروف بزرگ بنویسید تا در دسترس تر باشد.
 • از فضاها در هشتگ استفاده نکنید.
 • از علائم نگارشی در هشتگ استفاده نکنید.

چگونه هشتگ های محبوب توییتر را پیدا کنیم

استفاده از هشتگ اگر کسی به دنبال آن نباشد فایده ای ندارد. برای کمک به شما در یافتن هشتگ های محبوب و پرطرفدار برای توییت های خود از این ابزارها استفاده کنید.

 1. توییتر : برای بررسی و شناسایی هشتگ های پر طرفدار توییتر نیازی به جستجو در برنامه خاصی نمی باشد. در داشبورد توییتر خود می توانید از بخش Explore برای مشاهده فهرستی از هشتگ ها و موضوعاتی که متناسب محتوای شما و پر طرفدار هستند استفاده کنید. در نوار کناری سمت چپ زیر اکانت خود یک لیست شخصی از 10 روند برتر را پیدا خواهید کرد. Trends for you.

این روش رایگان می باشد. اما یک مشکل دارد و آن هم این است که برخلاف سایر ابزارهای پولی، توییتر توانایی زوم کردن روی موضوعات و هشتگ هایی که مخاطب هدف شما برای آن ها جالب باشد را ندارد .برخی از این روندها به جای هشتگ، موضوع می باشند.

روندها و گرایش ها بر اساس موقعیت مکانی شما و افرادی که دنبال می کنید برای شما طراحی می شوند. در صورتی که اپلیکیشن توییتر را بر روی موبایل خود نصب نموده اید ابتدا 5 ترند برتر را برای شما نمایش می دهد که برای مشاهده موارد بیشتر در پایین صفحه سمت چپ گزینه Show more راانتخاب نمایید تا لیستی از 20 مورد برتر نمایش داده شود.

 1. Hashtagify : ابزاری عالی برای یافتن هشتگ های پرطرفدار می باشد. با این ابزار می توانید بهترین و تاثیرگذارترین هشتگ ها را پیدا کنید.
 2. Trendsmap نقشه روند : این ابزار آخرین روندهای توییتر را برای هر نقطه از هان به شما نشان می دهد. با کلیک روی کلمه یا هشتگ موجود در نقشه می توانید نتایج مربوط به آن مکان را دریافت کنید. با Trendsmap می توانید ببینید مکان های مختلف چگونه واکنش نشان می دهند.
 3. Rite Tag : از ابزارهای عالی برای بررسی هشتگ های پر طرفدار و محبوب می باشد. هر کلمه یا عبارتی را که وارد می کنید Rite Tag دو لیست تولید می کند.

برای نتایج سریع تر از هشتگ های سبز رنگ استفاده کنید. برای نتایج محبوب طولانی مدت از هشتگ های آبی رنگ استفاده کنید تا در طول زمان دیده شوید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها