ابزارهای مدیریت توییتر چیست؟

ابزارهای مدیریت توییتر Sprout Social یک راه حل کامل برای نیازهای توییتر کسب و کار شما ارائه می دهند . نه تنها می توانید زمان واقعی ذکر Twitter را مشاهده کنید ، بلکه می توانید جستجوهای خاص را ذخیره کرده و مکالمه با کاربرانی را که از شما نام می برند به راحتی دنبال کنید .

شما می توانید از Sprout Social برای ذخیره جستجوی کلمات کلیدی با مارک های مختلف استفاده کنید و جدیدترین توییت ها را در داشبورد خود مشاهده کنید . از این برای پیگیری نامهای برچسب گذاری نشده از نام تجاری خود مانند # نام شرکت و ” نام شرکت ” استفاده کنید .

موارد ذکر شده در Twitter را با Sprout Social پیگیری کنید

پس از اتمام این مرحله ، داشبورد شما به جای اجرای سه جستجوی جداگانه ، همه جدیدترین توییت های حاوی آن جستجوهای خاص را به شما نشان می دهد. این به شما کمک می کند تا هیچ نامی از نام تجاری خود را در توییتر از دست ندهید . داشتن همه این اطلاعات در یک مکان نیز پاسخ را آسان می کند .

ویژگی های نظارت بر توییتر Sprout Social همچنین برقراری ارتباط با اعضای تیم و مشتریان را آسان تر می کند. به عنوان مثال ، وقتی کسی نام تجاری شما را با مشکل پشتیبانی فنی ذکر می کند ، تیم اجتماعی شما می تواند آن Tweet را به عنوان کاری برای تکرارهای پشتیبانی مشتری شما تعیین کند تا پیگیری کند .

چگونه می توان نام های بیشتر توییتر را دریافت کرد

در دنیای عالی ، مشتریان و طرفداران هر زمان که محتوای شما را به اشتراک می گذارند یا از شرکت شما در توییتر نام می برند ، از شما نام می برند . دریافت @ mention در Tweets باعث می شود حساب کاربری شما بیشتر نمایان شود ، که می تواند به شما کمک کند دنبال کنندگان جدیدی کسب کنید.

برخی از کاربران به ناچار فقط نام تجاری شما را تایپ می کنند بدون اینکه دسته توییتر شما در توییت باشد. چند نکته برای تشویق مردم برای استفاده از دستگیره توییتر شما هنگام ذکر نام تجاری وجود دارد:

  • وب سایت خود را برای اشتراک اجتماعی تنظیم کنید.
  • دکمه های اشتراک اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید که به شما امکان می دهد.
  • محتوا را در فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn ، Pinterest و سایر شبکه های اجتماعی که مشخص کرده اید به اشتراک بگذارید.
  • اگر این دکمه ها را به درستی تنظیم کنید ، وقتی کسی پست شما را در توییتر به اشتراک می گذارد ، متن ذکر شده با نام کاربری @ شرکت شما (به عنوان مثال “از طریق نام کاربری @) به انتهای Tweet اضافه می شود.

این تاکتیک ساده پیگیری اینکه چه کسی چه محتوایی را از وب سایت شما به اشتراک می گذارد آسان تر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادغام دکمه های رسانه های اجتماعی در وب سایت خود ، این مقاله را بررسی کنید.

از هشتگ ها استفاده کنید

هشتگ ها برای ردیابی مطالب در سایت های رسانه های اجتماعی ، به ویژه توییتر ، استفاده می شوند. هشتگ ها به افراد با علایق مشابه امکان پیدا کردن محتوای افراد همفکر را می دهند. آنها همچنین به عنوان شروع کننده مکالمه عمل می کنند.

اگر مطمئن نیستید کدام هشتگ ها را استفاده کنید ، این راهنمای محبوب ترین هشتگ ها را در توییتر بررسی کنید.

مکالمات را شروع کنید

به جای اینکه منتظر باشید شخصی مکالمه با شما را شروع کند ، خود او را شروع کنید! به محض ارسال یک توییت با ذکر یک کاربر دیگر ، احتمالاً آنها پاسخ خواهند داد و از شما نام خواهند برد.

مکالمه ها در جریان توییت و پاسخ های شخص دیگر نشان داده می شوند ، که ممکن است توسط افراد دیگری که در حال مشاهده حساب خود هستند مورد توجه قرار گیرد.

در صنعت خود با مقامات و افراد تأثیرگذار درگیر شوید و این روش می تواند شما را به رسمیت بشناسد – این قدرت ارتباط است.

با توییتهای دیگران درگیر شوید

با لایک یا پاسخ به توییت های آنها با توییت های دیگران ارتباط برقرار کنید. با ایجاد مجدد توییتر در محتوای تأثیرگذار صنعت یا شخص دیگری که برای برقراری ارتباط با او ، اصل متقابل را اجرا می کنید.

مردم دیگران را یادداشت می کنند که توییتهای خود را بازتوییت می کنند . retweeting یک عمل تأیید است ، که می تواند از طریق تأثیرگذار با مخاطبان متشکل از افراد مشابه بازار هدف شما بسیار قدرتمند باشد .

امتیاز کاربران
برچسب‌ها: بدون برچسب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها