erik-lucatero-UrhMJ6kfKlo-unsplash

چگونه در اینستاگرام چند عکس را در یک پست بگذاریم؟

چگونه در اینستاگرام چند عکس را در یک پست بگذاریم؟

چگونه در اینستاگرام چند عکس را در یک پست بگذاریم؟ در حال حاضر شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد و پرمخاطب در بین سایر شبکه های اجتماعی است.

که توانسته با قابلیت های ویژه ای که ارائه نموده روز به روز هزاران کاربر شبکه ی اجتماعی را به مخاطبین و کاربران خود بیافزاید و علاقه مندان بیشتری را به سمت خود جذب نماید البته در حال حاضر میلیون ها کاربر فعال در حال استفاده از این شبکه ی اجتماعی بی رقیب می باشند یکی از قابلیت هایی که اپلیکیشن اینستاگرام به قابلیت های خود افزوده قابلیت اشتراک گذاری چند عکس پشت سر هم در قالب یک پست می باشد یعنی شما می توانید زمانی که چندیدن عکس را از یک موضوع واحد تصویربرداری نموده اید  و انتخاب یک عکس در بین آنها برای شما دشوار و سخت است از این قابلیت جدید اپلیکیشن اینستاگرام استفاده نمایید.

و پست مورد نظر را به صورت چند عکس پشت سر هم و جداگانه و با کیفیت بالا به اشتراک بگذارید و یا اینکه تصمیم استفاده از قابلیت چند عکس پشت سر هم در قالب یک پست به دلیل اینکه هر عکس به صورت جداگانه در یک صفحه ی مجزا نمایش داده می شود دارای کیفیت بالایی است.

همچنین با استفاده از این قابلیت  می توانید از عکس و ویدئو به صورت ترکیبی استفاده نمایید در نتیجه چند عکس و ویدئو را پشت سرهم و در قالب یک پست به اشتراک بگذارید شما می توانید با استفاده از قابلیت اشتراک گذاری چند عکس پشت سر هم در قالب یک پست می توانی  ۱۰ تا عکس و ویدئو را به صورت پشت سرهم در قال یک پست به صورت جداگانه و با کیفیت بالا در اپلیکیشن اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

سرویس های پیشنهادی 👇

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

برای خرید ویو اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

برای خرید کامنت اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید فالور اینستاگرام

خرید فالور اینستاگرام

برای خرید فالور اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

قابلیت برش چندین تصویر در اینستاگرام 

که در این قابلیت شما می توانید چندیدن تصویر را برش زده و کنار هم بچسبانید و چند عکس را تبدیل به یک عکس نمایید و در قالب یک پست به اشتراک بگذارید البته به دلیل اینکه بتوانیم چندین تصویر را در یک عکس جای دهیم باید سایز تصاویر را کوچک کنیم تا چند عکس در یک عکس جای بگیرند در صورتی که سایز تصاویر کوچک شود کیفیت تصاویر کاهش می یابد و این روش به دلیل کیفیت پایین زیاد کاربردی ندارد و برای استفاده از آلبوم تصاویر باید نرم افزار Instagram Layout را دانلود نماییم  زیرا این اپلیکیشن وظیفه ی چسباندن تصاویر به یکدیگر را در اپلیکیشن اینستاگرام را بر عهده دارد .

در ادامه سایت ایرانی فالوو با ارائه ی راهکاری که به شما رائه می دهد می توانید از قابلیت اشتراک گذاری چند عکس و یا ویدئو به صورت ترکیبی به صورت پشت سرهم در قالب یک پست استفاده نمایید .

قابلیت برش چندین تصویر در اینستاگرام

قابلیت اشتراک گذاری چند عکس و یا ویدئو

  1. اپلیکیشن اینستاگرام اپدیت شده را اجرا نمایید  سپس بر روی آیکون پایین صفحه که شبیه ( +  ) است ضربه بزنید.
  2. در این قسمت گزینه ی  SELECT MULTIPLE  را انتخاب نمایید .
  3. حال در این مرحله تصاویر مورد نظر خود را از قسمت  گالری و پوشه ی عکس‌های دوربین گوشی خود ، حداکثر تا ۱۰ عکس یا ویدیو انتخاب نمایید تا به صورت پشت سر هم و به ترتیب انتخاب شما در پست شما افزوده شود .
  4. سپس بر روی گزینه ی Next  کلیک کنید .
  5. پس از انتخاب تصاویری که قصد اشتراک گذاری آن ها را در قالب یک پست به صورت پشت سر هم در اپلیکیشن اینستاگرام را دارید می توانید برای هر تصویر به صورت جداگانه  فیلتر مناسب را انتخاب کنید ، سپس بر روی گزینه ی Next  کلیک کنید .
  6. پس از انتخاب فیلتر مورد نظر برای هر تصویر و زدن گزینه ی next وارد مرحله ای جدید می شوید که در این قسمت می توانید تنظیمات مربوط به  لوکیشن ، تگ کردن دوستان ، کپشن را انجام دهید و هر کادر را به دلخواه پر کنید سپس گزینه ی share  را لمس نمایید .
  7. حال باید چند تصویر انتخابی شما در قالب یک پست به سایر پست های اشتراک گذاشته شده ی حساب کاربری اینستاگرام تان اضافه شده باشد .

قابلیت اشتراک گذاری چند عکس و یا ویدئو

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند