استوری اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام چند استوری بگذاریم؟

چگونه در اینستاگرام چند استوری بگذاریم؟

چگونه در اینستاگرام چند استوری بگذاریم؟ شما با خواندن کامل این مقاله و دنبال کردن تیم سایت ایرانی فالو به راحتی در چند مرحله کوتاه و ساده می تواند چند استوری پشت سر هم بگذارید با ما تا آخر این همراه باشید تا به شما آموزش مرحله به مرحله دهیم.

سرویس های پیشنهادی 👇

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

برای خرید ویو اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

برای خرید کامنت اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید فالور اینستاگرام

خرید فالور اینستاگرام

برای خرید فالور اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

برای اشتراک گذاری چند استوری پشت سر هم این گونه اقدام نمایید :

 • اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی هوشمند خود را باز نمایید مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام شما با آخرین نسخه ی بروزرسانی ارائه شده توسط اپلیکیشن اینستاگرام آپدیت شده است .
 • وارد صفحه ی هوم اینستاگرام شوید برای این منظور می توانید از قسمت پایی صفحه بر روی ٖآیکون شبیه خانه کلیک نمایید .
 • حال در صفحه ی هوم home  اینستاگرام تان بر روی گزینه ی گوشه ی سمت چپ بالای صفحه بنام your story کلیک نمایید .
 • چنانچه تصمیم به اشتراک گذاری استوری از قسمت گالری گوشی خود  را دارید کافی است پس از فعال شدن دوربین گوشی برای اشتراک گذاری استوری انگشت خود را روی صفحه قرار دهید و صفحه را از بالا  به سمت پایین لمس نمایید تا بتوانید از تصاویر گالری استفاده نمایید .
 • پس از اینکه اولین استوری خود را به اشتراک گذاشتید به صفحه ی home مراجعه نمایید و بر روی دوربین گوشه ی بالای سمت چپ صفحه ضربه بزنید .
 • حال به انتخاب خود ار دوربین گوشی استفاده نمایید و یا از قسمت گالری که در قسمت پایین و سمت چپ صفحه قرار دارد یک تصویر و یا ویدئوی مورد نظر را انتخاب نمایید .
 • پس از انتخاب تصویر مورد نظر، با استفاده از قابلیت های بالای صفحه، استیکر به تصویر اضافه نمایید و یا تصویر  را ویرایش کنید.
 • سپس بعد از ویرایش و اقدامات مورد نظر در پایان بر روی گزینه ی Your Story  که در قسمت پایین و سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید، به این صورت تصویر دوم نیز در قالب استوری به اشتراک گذاشته می شود .
 • با انجام همین مراحل برای هر یک از استوری ها می توانید چند استوری در اینستاگرام به صورت پشت سر هم به اشتراک بگذارید .

حال شما می توانید با استفاده از قابلیت استوری اپلیکیشن اینستاگرام روزمرگی ها و یا وقایع مهم را در قالب چند استوری و پشت سر هم با دنبال کنندگان حساب کاربری اینستاگرام تان به اشتراک بگذارید و بیشتر با کاربران اپلیکیشن اینستاگرام در تعامل باشید و محبوبیت خود را نیز در بین دنبال کنندگان پیج اینستاگرام تان افزایش دهید و ارتباط خود را با فالوور هایتان بیشتر نمایید .

برای اشتراک گذاری چند استوری پشت سر هم این گونه اقدام نمایید

همچنین شما می توانید چندین پست را در قالب یک استوری به اشتراک بگذارید به جای اینکه چندین عکس و ویدئو را یکی یکی آپلود نمایید :

 1. اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی هوشمند خود را باز نمایید مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام شما با آخرین نسخه ی بروزرسانی ارائه شده توسط اپلیکیشن اینستاگرام آپدیت شده است .
 2. وارد صفحه ی هوم اینستاگرام شوید برای این منظور می توانید از قسمت پایی صفحه بر روی ٖآیکون شبیه خانه کلیک نمایید .
 3. حال در صفحه ی هوم home  اینستاگرام تان بر روی گزینه ی گوشه ی سمت چپ بالای صفحه بنام your story کلیک نمایید .
 4. حال بر روی آیکون مربع گوشه ی سمت چپ صفحه کلیک نمایید .
 5. حال بر روی آیکون موجود در قسمت گوشه ی سمت راست بالایی  ( شبیه چند مربع روی هم می باشد ) برای افزودن چند عکس، کلیک نمایید.
 6. حال تصاویر و ویدئوهایی را که می‌خواهید در قالب استوری به اشتراک بگذارید ، انتخاب نمایید و سپس برای اشتراک گذاری بر روی گزینه ی  Your Story کلیک نمایید.

همچنین شما می توانید چندین پست را در قالب یک استوری به اشتراک بگذارید به جای اینکه چندین عکس و ویدئو را یکی یکی آپلود نمایید

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند