ک

چگونه اینستاگرام برای کامپیوتر نصب کنیم؟

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین و پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر می باشد که اینستاگرام هر لحظه در حال بهبود عملکرد و افزایش قابلیت های این اپلیکیشن محبوب است.

امروزه کاربران شبکه های اجتماعی زمان زیادی را در اپلیکیشن اینستاگرام سپری می نمایند و در واقع اینستاگرام بخشی از زندگی کاربران این اپلیکیشن کامل و محبوب ، شده است. به دلیل اینکه کاربران در طول شبانه روز تعداد دفعات زیادی به این اپلیکیشن مراجعه می نمایند و همچنین از آن کسب درآمد می نمایند و یا دلایل مختلف دیگر سعی بر نصب اپلیکیشن اینستاگرام بر روی کامپیوتر خود دارند تا مجبور نباشند فقط با گوشی همراه خود از این اپلیکیشن استفاده نمایند. امکان نصب اینستاگرام روی کامپیوتر مانند نسخه اندروید در ویندوز در دسترس کاربران است. فقط ممکن است نصب اینستاگرام برای ویندوز به آسانی نصب این نرم افزار بر روی سیستم عامل‌های اندروید نباشد و نیاز به کمی راهکار داشته باشد.
در این مقاله به شما توضیح میدهم که چگونه اینستاگرام خود را در کامپیوتر نصب کنید.
ولی اگر بخواهید میتوانید بدون نصب کردن برنامه اینستاگرام با وارد شدن به مرورگرتان و تایپ کردن سایت رسمی اینستاگرام و وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان به برنامه اینستاگرام وارد شوید اما باید بدانید که در سایت اینستاگرام به تمام قابلیت‌های جذابی که در گوشی در برنامه اینستاگرام دارید دسترسی ندارید.
بنابراین کاربرانی که قصد دارند نسبت به نصب و استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام در کامپیوتر خود اقدام نمایند، می توانند از چند روش مختلف برای نصب اپلیکیشن اینستاگرام در کامپیوتر خود استفاده کنند که باید اول یک محیط کاربری را در کامپیوتر نصب کنند. در ادامه ما به شما چند تا نرم افزار معرفی می‌کنیم ، که بدون هیچ مشکلی، فقط با دانلود آن، بتوانید اینستاگرام را روی کامپیوتر خود داشته باشید .

حال کاربران می توانند به کمک سایت ایرانی فالو و انجام گام به گام مراحل ذکر شده اپلیکیشن اینستاگرام را روی کامپیوتر خود نصب نمایند:

۱ ) دانلود اپلیکیشن Grid Instagram برای کامپیوتر

یکی از بهترین و کامل ترین روش‌هایی که می توانید از طریق آن نسبت به نصب و استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام در کامپیوتر خود اقدام نمایید ، نرم افزارهای شبیه ساز اندروید می باشند. این نرم افزارها، نرم افزارهایی هستند که پس از نصب در کامپیوتر، محیط سیستم عامل اندروید را شبیه سازی می‌ نمایند . بنابراین اگر کاربران شبکه های مجازی از این نرم افزارهای شبیه ساز استفاده نمایند، می‌توانند نسبت به نصب نسخه اصلی اپلیکیشن اینستاگرام در آن‌ها پرداخته و به طور مستقیم اپلیکیشن اینستاگرام را در کامپیوتر اجرا نمایند. نرم افزاری‌های شبیه ساز اندروید نسبتا متعددی هم اکنون موجود می باشد و انتخاب یک نرم افزار مناسب در بین آن‌ها می‌تواند کمی دشوار باشد.  Grids for Instagram یک برنامه کامل و جامع برای مدیریت حساب‌های اینستاگرام در محیط ویندوز می باشد .کاربران با دانلود گریدز تمامی امکانات ، اپلیکیشن اینستاگرام را بر روی کامپیوتر خود خواهند داشت.

به کمک سایت ایرانی فالو نصب برنامه ی Grids for Instagram  کار سختی نیست و این سایت شما را گام به گام راهنمایی می نماید:

 1. ابتدا برنامه ی گریدز را دانلود نمایید
 2. از حالت فشرده خارج نمایید. (توجه : قبل از دانلود برنامه ، آنتی ویروس خود را خاموش نمایید).
 3. پس از دانلود برنامه ، پوشه Patch را باز نمایید ، و روی فایل bat کلیک راست نمایید ، و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید. سپس منتظر بمانید که دستورات در محیط  Command Prompt  اجرا شوند.
 4. اکنون برنامه اصلی را نصب و اجرا کنید.
 5. اطلاعات مربوط به اکانت اینستاگرام خود را وارد نمایید و وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.
 6. اکنون از برنامه خارج شوید و آن را ببندید.
 7. حال دوباره به پوشه Patch مراجعه نمایید (فایلی را که با همین نام موجود است را در محل نصب برنامه کپی نمایید برای یافتن محل نصب برنامه Grids نیز، روی آیکون آن کلیک راست نمایید و گزینه Properties را انتخاب و بعد گزینه Open File Location را انتخاب نمایید.
 8. پس از کپی، بر روی این فایل (فایل Patch کپی شده در محل نصب برنامه ) راست کلیک و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید.
 9. حال درصفحه ی جدید باز شده بر روی گزینه ی Patch کلیک نمایید و منتظر بمانید تا عملیات به پایان برسد.

حال با اتمام این مرحله برنامه ی  grids  را بر روی کامپیوتر شما نصب شده است.

کاربران عزیز شبکه های اجتماعی جالب است بدانید با دانلود  grids for Instagram  کرک شده می‎‌توانید برای طولانی مدت از همه امکانات اینستاگرام بر روی کامپیوتر خود بهره ببرید.

ویژگی‌های  اپلیکیشن Grids for Instagram :

 • امکان گذاشتن استوری و دیدن استوری
 • قابلیتIGTV  و دایرکت
 • امکان نصب بر روی ویندوز ۷/۸/۸٫۱/۱۰
 • آپشن به اشتراک گذاشتن پست
 • اتصال به چند حساب و سوییچ کردن بین آن‌
 • قابلیت تگ کردن افراد، هشتگ گذاری، لوکیشن و…
 • رابط ‌کاربری ساده و کارآمد
 • دسترسی به دایرکت و امکان دریافت و ارسال پیام
 • امکان تگ کردن افراد، قرار دادن لوکیشن و اضافه کردن هشتگ
 • استفاده از چند اکانت در یک برنامه

به همین راحتی میتوانید اینستاگرام خود را بر روی کامپیوتر و یا لب تاب خود داشته باشید.

در نتیجه تمام قابلیت ها و امکاناتی که اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی هوشمند دارد را در اپلیکیشن اینستاگرام گرید؛ روی کامپیوتر خود داشته باشید.

۲) دانلود و نصب نرم افزار شبیه ساز بلواستکس(bluestack)  

بلواستک کامل ترین نرم افزار شبیه ساز اندروید می باشد که با نصب آن روی کامپیوتر،  هر اپلیکیشن اندرویدی که دوست دارید را می توانید رایگان نصب نمایید.

 1. نرم افزار بلو استکسرا دانلود نمایید.
 2. نرم افزار را روی کامپیوتر نصب نمایید.
 3. برای نصب برنامه BlueStakcs و اجرای فایل بر روی گزینه Next کلیک نمایید.

۴. در این مرحله ، محل نصب نرم افزار را انتخاب نمایید.

2

۵.تیک هر دو گزینه App store access و Application Communications را بزنید و بر روی گزینه Install کلیک کنید .

3

۶.حال پس از نصب، اپلیکیشن بلواستکس را اجرا نمایید.

۷.گزینه ی(Android)  را انتخاب کنید سپس روی دکمه Search کلیک کنید و عبارت Instagram را تایپ و جستجو کنید. بعد روی آیکون اینستاگرام کلیک کنید.

4

۸.از صفحه ای که با عنوان One Time Setup نمایش داده می‌شود گزینه Continue را انتخاب نمایید.

5

۹.در این مرحله اکانت گوگل یا جیمیل خود را وارد کنید . برای انجام این کار روی گزینه Existing کلیک نمایید و مشخصات اکانت گوگل خود را وارد نمایید و بر روی گزینه  Sign In کلیک نمایید تا فرآیند ورود به اکانت خود را تکمیل کنید.

6

۱۰.در این مرحله تیک دو گزینه موجود را بردارید .

7

۱۱.حال در صفحه One Time Setup بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

8

۱۲.در این مرحله باید اکانت جیمیل خود را انتخاب نمایید و بعد بر روی گزینه OK کلیک نمایید.

9 1

۱۳.دومرتبه به صفحه One Time Setup منتقل می‌شوید. در این مرحله هم گزینه Continue  را انتخاب نمایید

10

۱۴.در این مرحله باید اپلیکیشن اینستاگرام در شبیه ساز BlueStacks نصب ‌شود. برای نصب این برنامه گزینه Install را انتخاب نمایید اجازه دهید تا اپلیکیشن اینستاگرام در شبیه ساز BlueStacks نصب شود. سپس آن را اجرا نمایید.

11

۱۵.مشخصات اکانت اینستاگرام خود را وارد نمایید و از طریق شبیه ساز اندروید BlueStacks وارد اکانت اینستاگرام‌ خود شوید

12

حال می‌توانید از طریق شبیه ساز اندروید BuleStacks از تمام قابلیت‌های اینستاگرام در کامپیوتر یا لپ تاپ خود استفاده کنید.

۳) استفاده از برنامه‌ شبیه ساز ( Gramblr ) اینستاگرام در کامپیوتر

امروزه در شبکه های مجازی برنامه هایی عرضه شده که می توانید از آن‌ها نسبت به شبیه سازی اینستاگرام در کامپیوتر استفاده نمایید. این برنامه‌ به دلیل شبیه سازی بعضی از ویژگی‌های اصلی اپلیکیشن اینستاگرام را ندارند. برنامه شبیه ساز اینستاگرام Gramblr یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن های شبیه ساز اینستاگرام در کامپیوترمی باشد .این برنامه شامل دو نسخه ویندوزی و مک او اسی می‌ باشد که این برنامه قابل استفاده در مک بوک های اپل هم می باشد .

در حال حاضر نسخه ی ویندوزی برنامه Gramblr با ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۸.۱ و ویندوز ۱۰ همخوانی دارد. مراحل استفاده از این برنامه در نسخه مک بوک را سایت ایرانی فالوو گام به گام به شما کاربران عزیز شرح  میدهد. نسخه ویندوزی این برنامه هم به همین شکل قابل اجرا می باشد :

 •  برنامه Gramblr را اجرا کنید و مشخصات اکانت اینستاگرام خود را  وارد نمایید و فرآیند لاگین را انجام دهید.
 • حال  عکسی را که می خواهید به اشتراک بگذارید را انتخاب نمایید.
 • یک توضیح به عکس  اضافه نمایید.
 • بر روی گزینه Upload کلیک کنید
 •  اکنون می‌توانید برنامه Gramblr را به عنوان یک برنامه واسط شبیه ساز اینستاگرام استفاده نمایید.

برنامه Pixsta یا Instapic هم دو نمونه دیگر از این دسته برنامه‌های شبیه ساز اینستاگرام هستند که این دو اپلیکیشن دارای محدودیت‌های هستند.

با تشکر از شما کاربران عزیز و طرفداران سایت ایرانی فالوو که تا اینجا مقاله با ما هماه بودید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند