فالوور

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام؟

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام ؟

نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام؟ کاربران اپلیکیشن اینستاگرام که به صورت حرفه ای در این اپلیکیشن فعالیت می نمایند تماما یک هدف خاص را دنبال می کنند و آن هم افزایش تعداد دنبال کنندگان و فالوور می باشد زیرا زمانی که کاربری به هر دلیلی وارد پیج و یا حساب کاربری اینستاگرام شما می شود اولین موردی که توجه کاربر را به سمت خود جلب می نماید تعداد فالوور های پیج مربوطه می باشد زیرا تعداد فالوور ها اعتبار حساب کاربری و پیج را نشان می دهد و نشان می دهد که محتوا و کیفیت پیج به چه صورت است  که این امر بر پایه ی رعایت یک سری اصول و قوانین کاربردی می باشد که در ادامه سایت ایرانی فالوو به شما راهکارهایی معرفی می نماید که با انجام آنها قطعا تعداد فالوور اینستاگرام تان افزایش می یابد.

سرویس های پیشنهادی 👇

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

برای خرید ویو اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

برای خرید کامنت اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید فالور اینستاگرام

خرید فالور اینستاگرام

برای خرید فالور اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

افزایش تعداد فالوورها با ایجاد تولید محتوای با کیفیت :

زمانی که پیجی دارای محتوای با کیفیت و خوب باشد قطعا این امر بی سبب نیست و نشان دهنده ی پیجی قوی و حرفه ای است  و این امر خود دلیل کافی است تا منجر به افزایش تعداد فالوور و دنبال کنندگان حساب کاربری شود  برخی از کاربران اپلیکیشن اینستاگرام دارای پیجی با محتوا و کیفیت پایین هستند به همین دلیل نتوانستند تا فالوور و دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهند و برای اینکه بتوانند به پیج خود اعتبار و کیفیت ببخشند نیاز به تولید محتوای با کیفیت دارند پیج هایی که د ارای محتوای خوبی نیستند و قصد جذب فالوور از طریق تبلیغات را دارند تا خود را به سایر کاربران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام معرفی نمایند تا بتوانند خدمات و سرویس و فعالیت خود را به کاربران بیشتری عرضه نمایند.

اقدام به عملیاتی با هزینه ها ی بالایی می نمایند که نیز زمان بر است و ممکن است این عملیات برای جذب فالوور مورد نیاز شما کافی نباشد و شما برای رسیدن به این هدف ناکام بمانید زیرا کاربر به دنبال کیفیت است زمانی که پیج شما محتوا  و کیفیتی پایینی دارد کاربر دلیلی برای دنبال کردن پیج شما نمی یابد و از فالوو نمودن شما صرف نظر می نماید.

پس نتیجه می گیریم که اگر می خواهید پیج خود را تبلیغ نمایید تا بیشتر دیده شوید ابتدا محتوا و کیفیت پیج خود را بالا ببرید بعد اقدام به دیده شدن نمایید زیرا دیده شدن در کنار مفید بودن کامل می شود و شما را برای رسیدن به هدفتان که افزایش فالوور می باشد یاری می نماید . حال پیش از تبلیغات ابتدا کیفیت پیج را  با انجام  نکات زیر بالا ببرید .

افزایش تعداد فالوورها با ایجاد تولید محتوای با کیفیت

زمینه ی فعالیت پیج خود را مشخص نمایید :

سعی نمایید پیج اینستاگرام خود را طوری برنامه ریزی و طراحی نمایید که کاربری که برای اولین بار وارد پیج شما می شود در عرض چند ثانیه متوجه زمینه ی فعالیت پیج شود باید طوری عمل نمایید تا نظر کاربر را به پیج خود جلب نمایید برای این کار می توانید در قسمت بالای صفحه توضیحاتی راجب زمینه فعالیت پیج و سایت های مرتبط با خدماتتان را درج نمایید در این صورت متوجه زمینه ی کاری شما می شوند و اینکه متوجه می شوند آیا دنبال کردن این پیج به آنها کمکی می کند.

و یا ممکن است آن پیج نیاز شان را براورده نماید و بیزنسی بودن پروفایل در اپلیکیشن اینستاگرام نشان دهنده ی حرفه ای عمل نمودن شما در این اپلیکیشن است .

و اگر در زمینه ی آشپزی فعالیت می نمایید دیگر دلیلی ندارد پستی مثلا در زمینه ی آرایشگری به اشتراک بگذارید و حتما این نکته ی مهم را در پیج خود رعایت نمایید و جزء اصول خود قرار دهید .

اگر  شما به کامنت های پست به اشتراک گذاشته شده توجه نمایید و آنها را بخوانید ، متوجه نیازها و خواسته ها و علایق و سلایق کاربران و دنبال کندگان پیج خود می شوید در نتیجه سعی  می کنید تا پست هایی متناسب با سلایق و نیاز آنها به اشتراک بگذارید تا کاربران را سمت به خود بکشانید و با دیدن مکرر پست های مورد فالوور ها از سمت پیج شما ، ترغیب می شوند تا پست های شما را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند که این امر بسیار به موفقیت شما  کمک شایانی خواهد نمود.

 • حرفه ای عکاسی نمایید :

شاید این گونه فکر کنید که شما نیاز ی به عکاسی حرفه ای و یا عکاسی اصولی ندارید اما این را بدانید که سخت در اشتباه هستید زیرا اگر عکاسی شما اصولی و درست نباشد نمی توانید کاربر را به پست خود جذب نمایید و آن را درگیر پست به اشتراک گذاشته شده نمایید زیرا هنر عکاسی دارای نکات جزئی و تاثیر گذار است که اگر نکات را در نظر بگیرید، عکستان شگفت انگیز و خیلی زیبا تر خواهد شد شما می توانید بدون صرف هزینه فالوور با دنبال نمودن پیج های ٖآموزش عکاسی ،  حرفه ای تر در عکاسی عمل نمایید و عکسی را که قصد اشتراک گذاری آن را دارید می توانید برای بهتر دیده شدن و حرفه ای به نظر آمدن ، بر روی آن ادیت هایی با نرم افزار های متعدد که در این زمینه وجود دارند انجام دهید و عکس منحصر بفردی را خلق نمایید .

 • صفحه ی پروفایل جذاب و منظمی را ایجاد نمایید :

سعی کنید پست های به اشتراک گذاشته شده در پیج تان را طوری چیدمان نمایید که وقتی کاربری وارد پیج شما می شود از چیدمان پست ها و رنگ و هارمونی پست ها لذت ببرد و نظرش به پست های شما جلب شود و تصمیم به دیدن بیشتر پست های شما نماید و وقت بیشتری را برای دیدن پست های شما بگذارد نه اینکه زمانی که وارد پیج اینستاگرام شما شد به دلیل آشفتگی در چیدمان و رنگ و هارمونی پست ها ، صفحه ی نامنظم و ناخوشایندی  پیش رویش قرا گیرد و تصمیم به خروج  از پیج بگیرد .

در نتیجه سعی کنید از روش های خلاقانه استفاده نمایید و پست های فالوور خود را طوری چیدمان و رنگ بندی نمایید که مثلا هر چند پست یک تم رنگی د اشته باشند و یا به صورت شطرنجی به پست های اشتراک گذاشته شده ی خود یک تم رنگی دهید و…. ولی معمول ترین و خوشایندترین روش حفظ یک هارمونی کلی در پیج می باشد تا در میان پست های به اشتراک گذاشته شده در پیج یک هماهنگی کلی ایجاد نمایید .

 • صبور باشید :

تصور نکنید که پیجی که شما تازه ایجاد نموده اید سریعا با انتشار چند پست به بازدهی برسد و شما در مدت کوتاهی به محبوبیت برسید و در کوتاه مدت فالوور بالایی جذب نمایید و به درآمد برسید اگر قصد ماندن و فعالیت در این اپلیکیشن را دارید باید پافشاری نمایید و زود عقب نکشید و فعالیت خود را افزایش دهید و خسته نشوید و بهتر و حرفه ای تر از قبل عمل نمایید و صبور باشد و هدف خود را مشخص نمایید و طبق برنامه ریزی جلو بروید و  بر اساس اصول و ضوابط تعیین شده ، جلو بروید و ادامه دهید تا به هدف خود برسید.

 • پیجی با محتوای خاص ایجاد نمایید :

حال اگر پیج شما موفق به جلب نظر کاربر شده باشد اینجا است که محتوای خاص و منحصر بفرد می تواند برای پیج شما کارساز باشد و به کمک شما آید حال باید خیلی حرفه ای و دقیق عمل نمایید سعی کنید زیاد از محصول و قیمت آنها تعریف نکنید و راجب آنها صحبت نکنید زیرا کیفیت مهم اصل است پس با محتوای باکیفیت سعی بر جذب کاربر نمایید و سعی کنید کپشن قوی و کاملی بنویسید زیرا کپشن یک راه تعامل بسیار قوی می باشد .

 • اشتراک گذاری پست در زمان مناسب :

سعی کنید در زمان مناسب و منظم پست به اشتراک بگذارید مثلا روزانه تعداد زیادی پست به اشتراک نگذارید که بیشتر آنها تبلیغات باشد این امر منجر به خسته شدن مخاطب می شود سعی کنید پست های تان را با برنامه ودر تایم های مشخص و محتوای مشخص به اشتراک بگذارید و اگر در ابتدای تاسیس پیج خود هستید روزانه تعداد زیاد پست به اشتراک نگذارید و بهتر است که یک پست به اشتراک بگذارید تا با گذشت زمان تعداد پست های به اشتراک گذاشته شده را افزایش دهید و پیج خود را گسترش دهید.

 • اینسایت پست های به اشتراک گذاشته شده در پیج را چک نمایید :

پیج های بیزنسی دارای قابلیت اینسایت می باشند که این قابلیت منجر می شود تا اپلیکیشن اینستاگرام میزان عملکرد پست ها را گزارش دهد .

این  قابلیت به شما نشان می دهد که این پست توسط چند نفر از فالوور های پیج مشاهده شده است و همچنین توسط چند نفر از کاربرانی که پیج را فالوو نداشتند دیده شده است و همچنین نشان می دهد که چند کاربر با دیدن پست به اشتراک گذاشته شده ترغیب به فالوور نمودن پیج شده اند و چه تعدادی از کاربران اپلیکیشن اینستاگرام پست به اشتراک گذاشته شده را مشاهده نمودند ولی تمایل به فالوور نمودن پیج نداشتند .

 • اشتراک گذاری پست ها در اشکال مختلف :

سعی کنید پست های خود را در قالبت عکس ، ویدئو ، استوری ، IGTV ،تصاویر گرافیکی به اشتراک بگذارید و از تمام اشکال مختلف اشتراک گذاری استفاده نمایید و صرفا پیج خود را محدود به استفاده از عکس و یا ویدئو محدود نمایید زیرا شما با رائه ی اشکال مختلف اشتراک گذاری پست ها متوجه می شوید که مخاطبان تان از کدام اشکال بیشتر استقبال می نمایند که البته کاربران اینستاگرام بیشتر تمایل به دیدن پست های ویدئویی کوتاه هستند و این امر خود منجر به راهیابی شما به صفحه ی اکسپلور اینستاگرام نیز می شود که در این صورت کاربران بیشتری پست شما را می بینند و از بین آنها مخاطبان خاص پیج خود را می یابید و در نتیجه فالوور هایتان افزایش می یابد .

 • چیدمان مرتب هایلایت استوری :

بعضی از پیج های اینستاگرام بی هدف و نامنظم عمل می نمایند و همین امر منجر می شود تا پیجی بی برنامه و بی اصول  به نظر بیایند زیرا که استوری ها به صورت نامنظم و نامرتبط هایلایت شده اند که این امر تاثیر مستقیم و مخرب بر روی دنبال کنندگان پیج دارد در صورتی که اگر هایلایت استوری را در دسته های تفکیک شده و منظم با یک تم مشخص قرار دهید این نشان دهنده ی هدف مند بودن پیج و نظم و اصولی بودن فعالیت شما در پیج اینستاگرام است.

 • میزان اشتراک گذاری پست :

کاربرانی که پیج شما را فالوور می نمایند و کاربرانی که جدیدا به پیج شما افزوده اند از شما توقع دارند تا مرتب در پیج فعالیت نمایید و اگر مدتی در پیج فعالیت نکنید وپستی به اشتراک نگذارید دنبال کنندگان پیج شما از نحوه ی فعالیت شما در پیج این چنین برداشت می نمایند که شما برای این پیج برنامه ریزی وهدف خاصی ندارید که در پیج فعالیتی نمی کنید .

زیرا در صورتی که شما به طور منظم در پیج اینستاگرام خود فعالیت نمایید میزان دیده شدن پیج خود را متوجه می شوید که چه اندازه ای ریچ داشته و یا ایمپرشن داشته است و ….

 • جوابگوی دنبال کنندگان و یا فالوورهای پیج خود باشید :

زمانی که شما به دایرکت ها و کامنت های دریافتی خود پاسخ می دهید این خود نشان دهنده ی کیفیت و اعتبار پیج است و همچنین نشان می دهید که شما داری پیجی متعهد هستید و یک هدف خاص را دنبال می نمایید و آن هم رضایت مشتری می باشد .

زمانی که کاربر ببیند شما کامنت ها را پاسخ می دهید و پاسخگوی فالوورها و مشتریان خود هستید این امر خود منجر به رضایت مشتری می شود و کاربر از طریق کامنت ها متوجه تعهد شما می شود و ترغیب به خرید از پیج شما می شود .

زمانی که شما پاسخگوی کامنت ها باشید قطعا اکثر فالوورها راجب محصولات و خدمات شما سوالاتی را از طریق کامنت مطرح می نماید که تعداد بالای کامنت خود منجر به دیده شدن پست در صفحه ی اکسپلور اینستاگرام می شود و در این صورت کاربران بیشتری با پیج و زمینه ی فعالیت پیج شما و محصولات و خدمات شما آشنا می شود و پیج شما بیشتر دیده می شود و فروش محصولات نیز افزایش می یابد .

 • تبلیغ پیج :

با رعایت نکاتی که در بالا گفته شد و پیاده کردن این نکات در پیج اینستاگرام خود قطعا شما در حال حاضر داری یک پیج قوی با کیفیت بالا و محتوای مرتبط با زمینه ی فعالیتتان و ظاهری دلچسب و خیره کننده خواهید داشت و حال شما صاحب پیجی مفید و کامل هستید و شرایط لازم برای بیشتر دیده شدن و جذب بیشتر کاربران شبکه ی مجازی اینستاگرام را دارید و می توانید از طریق سایر پیج های تبلیغاتی اقدام به تبلیغ پیج خود نمایید کاربرانی در اپلیکیشن اینستاگرام در حال فعالیت در زمینه ی تبلیغات هستند که مدل تبلیغ شان معرفی محصول شما به صورتی که خود و آشنایان تجربه ی استفاده از این محصول را دارند و رضایت مند هستند  و با در نظر گرفتن خواسته ها و نیاز مشخص دنبال‌ کنندگان‌ شان ، قدرت این کار را دارند که فالوور های شان را متقاعد نمایند تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند  و تا کنون این روش تبلیغ بسیار کارامد بوده است .

زمینه ی فعالیت پیج خود را مشخص نمایید

تاثیر مستقیم استفاده از هشتگ در جذب مخاطب :

کاربران می توانند با سرچ هشتگ مورد نظر خود به خواسته ها و نیازشان دست یابند و به راحتی محصول و خدمات خود را تهیه نمایند و پیج مورد نیاز خود را نیز بیابند و فالوو نمایند و شما نیز برای اینکه بتوانید پیج خود را به مخاطبان خاص خود معرفی نمایید تا آنها شما را بیابند می توانید از هشتگ ها استفاده نمایید تا مخاطبان خاص خود را به فالوور پیج تان تبدیل نمایید فقط در استفاده از هشتگ ها دقت نمایید که هشتگی که در پست استفاده می نمایید متناسب و مرتبط با محتوای پست به اشتراک گذاشته شده باشد و همچنین در همه ی پست ها از هشتگ های تکراری استفاده نکنید سعی کنید هشتگ متناسب با هر پست را استفاده کنید و توجه نمایید که هشتگ های برند و پرکاربرد را با هشتگ های معمولی ترکیب نمایید .

 • از اخبار روز استفاده نمایید :

اگر شما به طور هوشمندانه و زیرکانه از این اخبار داغ که هر از چندگاهی در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام مثل بمب منفجر می شود و همه از آن مطلع می شوند و به دنبال دیدن و مطلع شدن از آن موضوع  فالوور می باشند استفاده نمایید البته این موضوع را در نظر بگیرید که هر خبر داغی متناسب با رشد پیج شما نیست شما باید به دنبال اخباری باشید که مرتبط با پیج و زمینه ی فعالیت شما است در غیر اینصورت اگر شما بخواهید از موضوعات و اخبار نامرتبط با محتوای و زمینه ی فعالیت پیج تان استفاده نمایید این امر منجر به چالش کشیده شدن پیج تان می شود که برای دنبال کنندگان پیج تان خوشایند نیست پس در نتیجه سعی نمایید در مسائلی ورود نمایید که مرتبط با محتوای پیج تان باشد و اگر برای حل آن راهکاری دارید آن را هکارها را رائه نمایید تا مخاطباناز آن ها برای حل مشکل خود استفاده نمایند  .

 • به نحوی پست به اشتراک بگذارید که کاربران درگیر آن شوند :

شما باید زمانی که پستی را به اشتراک می گذارید علاوه بر اینکه آن پست کیفیت بالایی داشته باشد باید طوری عمل نمایید که کاربر تعامل بیشتری با پست شما و همچنین پیج شما برقرار نماید و زمان بیشتری را برای دیدن پست های شما بگذارد و آن را برای دیگران SHARE نمایید و یا سیو نماید و یا منشن کند و … که این تعامل را می توانید از طریق کپشن برقرار نمایید.

به طوری که کاربر را به چالش بکشید مثل مطرح نمودن یک سوال و یا انتقاد در مورد پست به اشتراک گذاشته شده و یا نظر سنجی و برقرار کردن یک مسابقه در صورت گذاشتن لایک و کامنت و …

برای پست انتخابی شما ، که این موارد خود تاثیر مثبت و مستقیمی در دیده شدن پست به اشتراک گذاشته شده ی شما در صفحه ی اکسپلور اینستاگرام دارد.

تاثیر مستقیم استفاده از هشتگ در جذب مخاطب

 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند