یوتیوب

چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟

 

چگونه می توان فیلم های YouTube را در iPhone و Android دانلود کرد؟

دانلود فیلم یوتیوب یک برنامه عالی برای تماشای و به اشتراک گذاری فیلم ها است. اما اگر می خواهید آنها را در تلفن خود بارگیری کنید ، چه می کنید؟ بارگیری فیلم ها روی تلفن به این معنی است که می توانید هر زمان که خواستید ، هر زمان که بخواهید آنها را تماشا کنید – حتی اگر به اینترنت دسترسی ندارید. سه روش اصلی برای بارگیری فیلم های YouTube بر روی دستگاه شما وجود دارد. در اینجا تمام آنچه شما باید بدانید است در ادامه با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا بیشتر درباره ی دانلود فیلم در یوتیوب بدانید .

نحوه بارگیری فیلم های YouTube در iPhone یا دستگاه  Android

 1. 1. ثبت نام در YouTube Premium می توانید در YouTube Premium ثبت نام کنید
 2. تا فیلم ها را بارگیری کنید ، از فیلم های بدون تبلیغ لذت ببرید و به YouTube Music Premium
 3. (که در اصل نسخه Spotify YouTube است) دسترسی پیدا کنید.
 4. YouTube Premium یک ماه استفاده آزمایشی رایگان ارائه می دهد ، پس از آن شما باید ماهیانه
 5. 11.99 پوند پرداخت کنید.

اگر YouTube Premium دارید ، بارگیری فیلم ها به سادگی کلیک کردن روی دکمه “بارگیری” است.

 1. از برنامه شخص ثالث استفاده کنید دانلود فیلم یوتیوب آیا احساس پرداخت نمی کنید؟
 2. روش های رایگان برای بارگیری فیلم های YouTube وجود دارد.
 3. با این حال ، YouTube در حال سختگیری در مورد برنامه های شخص ثالث است –
 4. بنابراین بسیاری از آنها ممکن است کار نکنند.
 5. به سادگی برنامه ای مانند YouTube Downloader را بارگیری کنید ، ویدیویی را که می خواهید
 6. بارگیری کنید جستجو کنید ، قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید
 7. (mp4 برای یک فیلم یا mp3 برای یک فایل صوتی) ، و بارگیری را فشار دهید.
 8. بسته به برنامه ای که استفاده می کنید ، ویدیو برای تماشای برنامه ، پوشه بارگیری
 9. یا رول دوربین شما در دسترس خواهد بود.
 10. بارگیری ویدئو بر روی لپ تاپ / رایانه شخصی خود و انتقال پرونده می توانید
 11. فیلم های YouTube را از طریق تعدادی از وب سایت های YouTube downloader
 12. به راحتی روی رایانه یا لپ تاپ خود بارگیری کنید.
 13. به سادگی URL ویدیو را در سایت کپی و جایگذاری کنید ، کیفیت فیلم را انتخاب کنید ، “تبدیل” را فشار دهید ، “بارگیری” را فشار دهید و سلام پیش از آن: فیلم به صورت فایل MP4 مستقیماً روی رایانه شما بارگیری می شود.
 14. سپس می توانید تلفن خود را به رایانه متصل کرده و پرونده را مانند هر فیلم یا تصویر
 15. دیگری انتقال دهید. این فیلم را می توانید از رول دوربین خود بیابید.
دانلود فیلم یوتیوب - یوتیوب

بهترین برنامه رایگان بارگیری ویدیوی YouTube

دانلود فیلم یوتیوب یک پلت فرم محبوب برای به اشتراک گذاری ویدیو است که به کاربران کمک می کند تا فیلم ها را مشاهده ، پسندیده ، و نظر داده و بارگذاری کنند می توانید از طریق رایانه های رومیزی ، رایانه لوحی ، تلفن های همراه و لپ تاپ به فیلم دسترسی پیدا کنید. برای بارگیری فیلم ها در قالب های مختلف از جمله MP3 و MP4 می توانید از بارگذاران ویدیوی یوتیوب استفاده کنید. این برنامه ها با استفاده از برنامه هایی که از رزولوشن با کیفیت بالا و پایین متناسب با نیازهای شما پشتیبانی می کنند آسان هستند. در زیر لیستی از ابزارهای برتر بارگیری ویدیوی یوتیوب با ویژگی های محبوب و پیوندهای وب سایت انتخاب شده است. این لیست شامل هر دو نرم افزار منبع باز (رایگان) و تجاری (پولی) است.

بهترین YouTube Downloader برای و برنامه تلفن همراه :

 1. Itubegoنرم افزاری است که به شما کمک می کند فیلم های YouTubeرا بارگیری کنید.
 2. دارای مبدل داخلی YouTubeبرای تبدیل فیلم به فیلم های MP3 ، MP4 ، 4Kو HD MP4. این ابزار از چندین قالب صوتی و تصویری پشتیبانی می کند.
 3. Itubegoهنگام بارگیری هر ویدیویی ، به طور خودکار سریال ها و فیلم های آنلاین را برای زیرنویس جستجو می کند.
 4. By Click Downloaderبا کلیک بارگیری بین بسیاری از طرفداران محبوب می شود به طوری که ساده ترین روش برای بارگیری فیلم ها را دارد اما با این وجود ویژگی های پیشرفته ای مانند بارگیری لیست های پخش ، فیلم های زنده ، زیرنویس و غیره را به شما می دهد.
 5. برای بارگیری آن با یک کلیک. بارگیری بدون اصطکاک و بسیار آسان است.

 6. AllMyTubeابزاری است که به شما امکان می دهد فیلم های YouTubeرا با سهولت بارگیری کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا فقط با یک کلیک ماوس فیلم های YouTubeرا ذخیره کنید. می توانید هم کانال YouTubeو هم لیست پخش را بارگیری کنید. پشتیبانی از بیش از 10000 وب سایت.
 7. 4K Video Downloader یک بارگیری کننده ویدیوی بین پلتفرمی برای PC ، Mac و Linux است. بارگیری هر نوع لیست پخش YouTube با / بدون زیرنویس: “بعداً تماشا کنید” و “ویدیوی پسندیده شده” ، لیست های پخش شخصی مخلوط. کانالهای یوتیوب یا فیلم های منفرد را با کیفیت 4K ، 1080p یا 720p ذخیره کنید. صدا را از YouTube Music در MP3 ، M4A یا OGG استخراج کنید. پشتیبانی از فیلم های سه بعدی و 360 درجه
 8. Airyیک دانلود کننده ویدیوی YouTubeاست که به شما کمک می کند فیلم ها را در طیف وسیعی از فرمت ها از جمله FLVو 3GPبارگیری کنید. Airyمی تواند برای تبدیل فیلم های YouTubeبه MP3استفاده شود. همچنین می توانید آن را با مرورگرهایی مانند Google Chrome ، Firefox ، Internet Explorerو غیره ادغام کنید.
 9. Softorino YouTube Converterبه شما کمک می کند تا هر ویدیویی را با یک کلیک بارگیری و تبدیل کنید. به شما امکان می دهد فیلم ها را برای هر دستگاه اپل یا آیفون به MP3 ، MP4تبدیل کنید. این برنامه به شما امکان می دهد پیوند هر دانلود فیلم یوتیوب را بدون برنامه جستجو یا کپی کنید. Softorino YouTube Converterبه طور خودکار وب سایت منبع را شناسایی کرد

چند راهکار دیگر برای دانلود فیلم یوتیوب

 1. Allavsoftابزاری است که به شما امکان می دهد از بیش از 100 وب سایت فیلم بارگیری کنید. این برنامه به شما امکان می دهد کلیپ ها را با کیفیت 1080p ، 4K 4096pو موارد دیگر ذخیره کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا فقط با یک کلیک ماوس فیلم را بارگیری کنید. می توانید کلیپ ها را به FLV ، F4F ، F4V ، WebMو F4Mتبدیل کنید. این دستگاه پخش کننده داخلی برای پخش موسیقی و فیلم دارد.
 2. VideoProcاز YouTubeو بسیاری دیگر از سایت های رسانه های صوتی یا تصویری پشتیبانی می کند. برای بارگیری فیلم ها می توانید از این برنامه استفاده کنید. به شما کمک می کند فیلم ها را به انواع قالب ها ، از جمله MP4و MP3تبدیل کنید. VideoProcهمچنین به شما امکان می دهد متن های زیرنویس همسان را برای نمایش های تلویزیونی و فیلم ها  دانلود فیلم یوتیوب به صورت آنلاین جستجو کنید.
 3. Freemakeیک برنامه بارگیری آنلاین ویدیوی یوتیوب است که به شما امکان می دهد فقط با چسباندن URLیک فیلم YouTubeرا بارگیری کنید. می توانید از این ابزار برای ذخیره فیلم ها ، کانال ها یا لیست های پخش در قالب فایل های HD ، MP3 ، MP4و … استفاده کنید. Freemakeبه شما کمک می کند چندین فیلم را همزمان ذخیره کنید. این یکی از بارگیری کنندگان رایگان YouTubeاست که به شما امکان می دهد کلیپ ، نمایش تلویزیونی ، فیلم و … دریافت کنید.
 4. uTube Downloaderتوسط MinToolبه شما امکان می دهد فیلم های با کیفیت HDرا بارگیری کرده و به راحتی به قالب های MP3 ، MP4و wavتبدیل کنید. می توانید فایل ها را بارگیری و تبدیل کنید و همچنین لیست های پخش را بارگیری کنید.
 5. WinxDVDیک دانلود فیلم یوتیوب است که به شما امکان می دهد فیلم ها را به صورت دسته ای بارگیری کنید. این ابزار پس از نصب هیچ تبلیغی ندارد. WinxDVDبه شما امکان می دهد فیلم ها را در MP3 ، MP4 ، WebM (رسانه های سمعی و بصری) یا FLV (Flash Video) ذخیره کنید. می توانید از آن برای بارگیری فیلم ها با کیفیت 8Kاستفاده کنید. همچنین به شما کمک می کند فیلم های “بعداً تماشا کنید” را بارگیری کنید.
 6. Vidmateیک برنامه اندروید بارگیری کننده YouTubeاست که برای بارگیری YouTubeو سایر فیلم ها طراحی شده است. این یکی از بهترین برنامه های بارگیری ویدیوی YouTubeاست که شامل یک نوار جستجو برای جستجوی هر فیلم خاص است. این برنامه رایگان بارگیری کننده YouTubeبا کیفیت بالا به شما امکان می دهد فیلم های YouTubeرا با طیف وسیعی از کیفیت بارگیری کنید. برای بارگیری فیلم می توانید بر روی عنوان هر فیلم ضربه بزنید یا روی دکمه بارگیری بارگیری کنید.
 7. ClipGrabابزاری برای بارگیری YouTubeاست که برای ویندوز ، مک و لینوکس طراحی شده است. این یکی از بارگیری کنندگان رایگان YouTubeاست که به شما امکان می دهد فیلم بارگیری شده را به
MPEG4 (Moving Picture Experts Group), MP3یا هر قالب دیگر تبدیل کنید. از این وب سایت بارگیری کننده YouTube رایگان می توانید برای دانلود فیلم یوتیوب از وب سایت های دیگر مانند Facebook ، Vimeo و غیره نیز استفاده کنید.
برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند