تعلیق حساب توییتر

چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟

چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟

چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟ سایت ایرانی فالو این امکان را به شما می دهد که به ساده ترین روش اینستا گرام نصب شده بر روی گوشی هوشمند خود را پاک نمایید.

با رعایت نکات ذکرشده در سایت ایرانی فالوو مرحله به مرحله آموزش چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟ را خواهید دید.

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به قسمت پروفایل مراجعه نمایید سپس روی آیکون گوشه بالا سمت راست (که شبیه سه خط موازی است )کلیک نمایید از منو باز شده روی گزینه setting کلیک نمایید و بعدگزینه help را انتخاب نمایید و بعد از زیر منوی help  روی گزینه help center  کلیک کرده سپس وارد صفحه ی مرورگراینستاگرام می شویم و گزینه ی managing your account  را انتخاب می نماییم  و از منوی جدید گزینه ی delet your account  را انتخاب می کنیم و سپس صفحه ی جدیدی باز می شود که شامل دو گزینه می باشد که شما  باید گزینه ی how do I delet my account  را انتخاب نمایید سپس در صفحه ی جدید ازبین گزینه ها گزینه the delet your account page  را انتخاب نمایید . سپس وارد اکانت خود شوید و username,password خود را وارد نمایید اینک وارد صفحه ی جدید می شوید که دلیل حذف اکانتتان را می پرسد یکی از گزینه ها را از کادرانتخاب می کنیم و در انتهای صفحه یک گزینه بنام پسورد فعال می شود که با وارد کردن پسورد اینستاگرام تان وارد مرحله آخر حذف اکانت خود می شوید در نهایت کادر قرمز رنگ پایین صفحه را انتخاب و پس از نمایش اعلان اطمینان گزینه ok  را انتخاب نموده تا اکانت حذف شود.

چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟

 چگونه اینستا گرام نصب کنیم ؟

اینستاگرام یکی از پربازدید ترین و جذاب ترین شبکه های اجتماعی است که کاربران می توانند این اپلیکیشن را براحتی توسط سایت ایرانی فالوو برروی گوشی هوشمند خود نصب نمایند.

سایت ایرانی فالوو شما را با نحوه صحیح نصب برنامه اینستاگرام آشنا می نماید:

ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود می نمایید پس از اجرا برنامه سه گزینه پیش روی شما قرار خواهد گرفت که سایت ایرانی فالوو شما را راهنمایی می نماید :

 Register with Facebook-

زمانی این گزینه را انتخاب می‌کنیم که حساب کاربری فیس‌بوک داشته باشیم وهدفتان این است که حساب کاربری اینستاگرام را به آن متصل نمایید. با انتخاب این گزینه صفحه دیگری  باز خواهد شد که کلمه کاربری و رمز عبور فیس‌بوک را از شما می خواهد که باوارد نمودن آن، حساب اینستاگرام شما فعال می شود.

Register with Email-

راه دوم برای ثبت‌نام،  معرفی یک آدرس ایمیل معتبر می‌باشد .

Log In –

این گزینه را زمانی انتخاب می کنیم  که قبلا حساب کاربری ایجاد نموده‌ایم وبا همان حساب کاربری می خواهیم وارد اینستا گرام شویم حال سایت ایرانی فالوو شما را راهنمایی می کند تا به آسانی خواسته ی خود را عملی نمایید.

مراحل ثبت نام :

اگر برای ثبت‌نام ، گزینه ثبت‌نام با ایمیل را انتخاب کرده باشید باید تمام گزینه های  email, user name , password ,name ,phone را کامل نمایید پس از اتمام این مرحله، گزینه تیک آبی رنگی که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید تا به مرحله بعد بروید.
در این مرحله از شما سوال می شود که از ایمیل وارد شده اطمینان دارید یا خیر؟

درمرحله بعد به شما پیشنهاد می‌ شود دوستان‌تان در فیس‌بوک که در اینستاگرام  فعالند را بیابید.(find friends) در صورت تمایل به این کار با انتخاب گزینه Find your Facebook friends و وارد نمودن موارد مورد نیازاز حساب فیس‌بوک‌تان مراحل را ادامه دهید، در غیر این‌صورت با انتخاب گزینه Not now  و زدن دکمه  Yes, skip از آن صرف‌نظر نمایید.

در مرحله بعد سوال می شود که اجازه می‌دهید با جستجو در لیست کانتکت های موجود در دفترچه تلفن گوشی، اسامی دوستان‌تان که در اینستاگرام فعالیت دارند را به شما نشان دهد؟ در صورت تمایل گزینه Allow را انتخاب نمایید: با انتخاب این گزینه و زدن علامت + در سمت راست هر نام، می‌توانید به انتخاب خود آنها را دنبال (Follow) کنید البته آنها ابتدا باید درخواست دنبال کردن شما را بپذیرند تا شما بتوانید پست های آنها را مشاهده نمایید.

icons8 insert 100 حذف اینستاگرام دائمی

چگونه اینستاگرام را دی اکتیو کنیم :

چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟ ما در سایت ایرانی فالوو به شما آموزش می دهیم چگونه اینستاگرام خود را دی اکتیو نمایید:

اپلیکیشن اینستاگرام را باز نمایید در قسمت پروفایل گزینه ( edit profile) ویرایش پروفایل را انتخاب نمایید سپس سمت راست گوشه پایین صفحه روی گزینه ( temporarily disable my account)کلیک نمایید.

در این مرحله باید دلیل دی اکتیو کردن اینستاگرام را انتخاب نماییم سپس در مرحله بعد باید پورد اکانت را وارد نماییم و در آخرین مرحله گزینه ( temporar[ly disable account)را انتخاب نمایید.

 چگونه اینستاگرام را حذف دائمی کنیم :

چگونه اینستاگرام خود را پاک کنیم؟ سایت ایرانی فالوو با ساده ترین راهکار شما را راهنمایی می نماید:

ابتدا به لینک زیر (سایت حذف اکانت اینستاگرام) بروید: /https://www.nestagram.com  پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور گزینه log in را کلیک نمایید و وارد اکانت کاربری خود شوید در صفحه جدید از منوی کشویی گزینه why are you deleting your account علت حذف اکانت خود را انتخاب می نماییم سپس در قسمت to continue ,please re-enter your password رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد نمایید.سپس permanently delet account را انتخاب نمایید سپس پیغامی جهت اطمینان از حذف شدن اکانت ارسال می شود که می گوید اکانت شما حذف شده است.

چگونه اینستاگرام را مشکی کنیم:

یکی از رایج ترین ویژگی های اینستاگرام که کاربران به دنبال آن هستند حالت dark mode می باشد.سایت ایرانی فالوو به شما آموزش می دهد که چگونه حالت شب را فعال نمایید:

اول از هر چیز باید اینستاگرام خود را آپدیت نمایید زیرا این قابلیت در نسخه های قبلی وجود ندارد حالا برای مشکی کردن اینستاگرام خود باید گوشی خود را به حالت شب درآورید برای اینکار در نسخه اندروید به تنظیمات گوشی قسمت صفحه نمایش مراجعه نمایید و حالت نمایش را حالت شب انتخاب نماییدودر نسخه ios در قسمت تنظیمات گوشی بخش display &brightness رفته و حالت dark  را انتخاب نمایید.(اگردر قسمت صفحه نمایش گوشی شما حالت شب ندارد پس نمیتوانید اینستاگرام را به حالت شب تغییر دهید.)

چگونه اینستاگرام را انگلیسی کنیم:

سایت ایرانی فالوو مراحل را گام به گام به شما آموزش می دهد:

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به قسمت پروفایل مراجعه نمایید سپس روی آیکون گوشه بالا سمت راست (که شبیه سه خط موازی است )کلیک نمایید از منو باز شده روی گزینه setting کلیک نمایید و در تنظیمات اینستاگرام گزینه accountرا انتخاب نمایید سپس گزینه language را انتخاب نمایید حال می توانید زبان مورد نظر را انتخاب نمایید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند