twitter

چگونه جستجوی اینستاگرام را پاک کنیم؟

چگونه جستجوی اینستاگرام را پاک کنیم؟

چگونه جستجوی اینستاگرام را پاک کنیم؟ اپلیکشن اینستاگرام در نسخه ها ی قدیمی قابلیتی ارائه کرده بود که با مراجعه به صفحه ی تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام با کلیک بر روی یک گزینه تمام تاریخچه ی جستجو در قسمت سرچ اینستاگرام حذف می گشت .

اما اپلیکیشن اینستاگرام در نسخه های بروزرسانی جدیدش این قابلیت را حذف نموده است و این موضوع که نتایج جستجوهای قبلی در صفحه ی سرچ اینستاگرام باقی می مانند ممکن است برای همه خوشایند نباشد و این امر برای کاربرانی آزار دهنده باشد و عده ای از کاربران نخواهد تا تاریخچه ی سرچ اینستاگرامشان  در قسمت جستجو در صفحه ی اکسپلور اپلیکیشن اینستاگرامشان باقی بماند .

سرویس های پیشنهادی 👇

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

برای خرید ویو اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

برای خرید کامنت اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید فالور اینستاگرام

خرید فالور اینستاگرام

برای خرید فالور اینستاگرام روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

جستجوی اینستاگرام

حال با توجه به اینکه قابلیت حذف کلی تاریخچه ی جستجو در اینستاگرام حذف شده است اما جایی برای نگرانی نیست زیرا اپلیکیشن اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربرانش قرار داده است تا در صورت  نیاز پس از جستجو یا سرچ در آن نسبت به پاک کردن تاریخچه ی سرچ اینستاگرام اقدام نمایند زیرا در اپلیکیشن اینستاگرام قابلیتی بنام قابلیت جستجو یا سرچ ارائه شده است که کاربران زمانی که یک عبارت را به هر دلیلی در قسمت سرچ صفحه ی اکسپلور اپلیکیشن اینستاگرام جستجو نمایند ،

آن عبارت به سرچ هیستوری یا تاریخچه ی جستجوی این اپلیکیشن اضافه می‌شود و به لیست یا آرشیو ذخیره شده ی جستجوها در قسمت جستجو در صفحه ی اکسپلور اپلیکیشن اینستاگرام اصطلاحا سرچ هیستوری  (Search History) یا تاریخچه ی جستجو گفته می شود .

در ادامه این مقاله سایت ایرانی فالوو به شما آموزش می دهد که در نسخه ی جدید اپلیکیشن اینستاگرام چگونه جستجو های قبلی خود را در سرچ اینستاگرام پاک کنید .

جستجوی اینستاگرام

برای این منظور چند روش وجود دارد که ما دراین مقاله دو روش را به شما آموزش می دهیم :

روش اول : حذف هیستوری اپلیکیشن اینستاگرام باید به صورت دستی پاک شود .که برای این منظور باید ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام  را بر روی گوشی تلفن هوشمند خود اجرا نمایید ، سپس به صفحه ی پروفایل خود مراجعه نمایید و بر روی آیکون سه نقطه ی عمودی در گوشه ی سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید ، حال وارد بخش تنظیمات یا همان Settings اینستاگرام شوید سپس بر روی گزینه ی  Search History ضربه بزنید در مرحله ی بعد بر روی گزینه Clear Search History  کلیک نمایید .

سپس پیامی نمایان می شود که برای اطمینان باید روی گزینه ی Yes, I’m Sure کلیک نمایید اینک باید سرچ هیستوری یا تاریخچه ی جستجو در صفحه ی اکسپلور اپلیکیشن اینستاگرام  شما حذف شده باشد و نباید حساب کاربری یا اکانت یا هشتگی در صفحه ی سرچ اپلیکیشن اینستاگرام  شما نمایش داده شود .

روش دوم : همان طور که می دانید در صفحه ی جستجوی اپلیکیشن اینستاگرام جستجوهای قبلی که در صفحه باقی می مانند،اپلیکیشن اینستاگرام سرچ های سابق  را تحت عنوان Suggested و یا Recent  به شما نشان می دهد . حال برای حذف هر نام کاربری و یا پروفایل و یا هشتگ و … باید آن حساب کاربری را لمس نمایید و انگشتتان را روی آن نگه دارید . تا منویی تحت عنوان Hide به معنی مخفی نمودن ،  ظاهر شود که با ضربه زدن بر روی گزینه Hide پروفایل و یا حساب کاربری و یا هشتگ مورد نظر از لیست نمایش در سرچ هیستوری یا صفحه ی جستجوی شما حذف شود و نباید حساب کاربری یا اکانت یا هشتگی در صفحه ی سرچ اپلیکیشن اینستاگرام  شما باقی مانده باشد.

برای این منظور چند روش وجود دارد که ما دراین مقاله دو روش را به شما آموزش می دهیم

.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند