کاربران عزیز ایرانی فالوو خرید شما از سایت ایرانی فالوو به منزله پذیرش قوانین ذیل می باشد
لطفا قوانین را پیش از ثبت هر سفارش بررسی نمایید تا در صورت تغییر قوانین از آنها آگاه گردید.
توجه داشته باشید که سایت ایرانی فالوو تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک عمل می نماید.
سایت رسمی ایرانی فالوو به آدرس www.iranifollow.com می باشد و ایرانی فالوو تنها توسط این سایت به کاربران خود خدمات ارائه می دهد .
ایرانی فالوو با سایر سایت های با نام مشابه هیچگونه فعالیتی نداشته و فقط توسط ارسال تیکت و ایمیل معتبر ایرانی فالوو به نشانی poshtibani.iranifollowteam@gmail.comبا کاربران خود تماس برقرار مینماید و هرگونه ثبت سفارش در سایت های با نام مشابه یا بر قراری تماس خارج از ارسال ایمیل قید شده در این بند و تیکت در پنل شخصی کاربران مربوط به ایرانی فالوو نبوده و مسولیت مشکلات پیش آمده برای کاربران به عهده ایرانی فالوو نمی باشد.
قوانین ثبت سفارش
برای ثبت سفارش در سایت ایرانی فالوو ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید تا در صورت نیاز به پشتیبانی توسط ثبت تیکت با کارشناسان ایرانی فالوو در ارتباط باشید.
در هر بار ثبت سفارش فرم ثبت اطلاعات کاربری در اختیار شما قرار میگیرد و قسمت های الزامی معین شده توسط خریدار الزاما باید وارد شوند در غیر این صورت سفارش شما ثبت نمی گردد.
ایرانی فالوو هیچ گونه مسولیتی در قبال اشتباه وارد کردن لینک سفارش توسط کاربر و ثبت اطلاعات هویتی اشتباه توسط کاربران خود را ندارد.
قوانین ایرانی فالوو
1_برای خرید سرویس های ارایه شده در ایرانی فالوو باید صفحه خود را حتما در حالت عمومی(public) قرار دهید و اگرصفحه شما در حالت خصوصی (private) قرار داشته باشد ایرانی فالوو هیچگونه مسولیتی در قبال عدم بازدهی سرویس خریداری توسط کاربر را نخواهد داشت.
2_ایرانی فالوو هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای منتشر شده در صفحات مشتریان خود ندارد و در صورت مشاهده سفارش برای محتوای خارج از قوانین کشور و محتوای مجرمانه میتواند به پلیس فتا اطلاع دهد و سفارش خریدار را انجام ندهد.

3_تمامی سفارشات به صورت اتوماتیک اجرا میشوند و وجه سفارش دهنده تنها زمانی عودت داده میشود که سفارش اجرا نشده باشد اگر سفارش کاربر انجام نگردد پس از ثبت تیکت و بررسی کارشناسان ایرانی فالوو وجه شما طی 48 ساعت به شماره حساب ثبت شده واریز میگردد در غیر این صورت ایرانی فالوو پس از ثبت سفارش وجه کاربر را عودت نمیدهد زیرا سفارشات به صورت اتوماتیک بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت  شروع شده و امکان انصراف و پشیمانی از سفارش وجود ندارد .

4_تمامی اطلاعات پنل کاربران ایرانی فالوو محفوظ است و ایرانی فالوو تعهد میدهد که از اسرار مشتریان خود محافظت نماید .کاربران نیز موظف به حفظ اطلاعات کاربری خود می باشند و در صورت عدم حفظ اطلاعات حساب و رمز خود ایرانی فالوو هیچ گونه مسولیتی در قبال تغییرات رخ داده ندارد.
5-پس از ثبت سفارش توسط کاربر، ایرانی فالوو با توجه به زمان بندی اجرای سرویس های گوناگون خود، در سریعترین زمان ممکن سفارشات را انجام میدهد .بروز هرگونه مشکل فنی در تمامی سایت ها طبیعی می باشد و ایرانی فالوو هیچگونه مسولیتی در قبال مشکلات فنی به وجود آمده برای سایت یا قطعی اینترنت را ندارد.
6_تمامی لوگو ها و متون ثبت شده در www.iranifollow.com مربوط به سایت ایرانی فالوو می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از انها پیگرد قانونی دارد.

ایرانی فالوو با ارایه مناسبترین قیمت ها و حفظ اطلاعات کاربران خود همیشه حامی حقوق مشتریان خود می باشد

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند