امروزه شبکه های اجتماعی یک راه سریع و آسان برای جذب مخاطبان و درآمدزایی می باشند. یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا اینستاگرام است که با پیروی از قوانین این شبکه اجتماعی در خصوص جذب مخاطبان میتوان به راحتی در زمان کوتاهی به محبوبیت و درآمد فوق العاده بالایی رسید.

فالوور=در اینستاگرام هرچه تعداد بیشتری فالوور داشته باشید افراد به شما بیشتر اطمینان می کنند و همچنین تبلیغات بیشتری به شما پیشنهاد می شود اما جذب فالوور کار آسانی نیست و مدت زمان و هزینه زیادی را باید صرف رسیدن به تعداد فالوورهای قابل قبول نمود اما ایرانی فالوو با پیشنهاد بسته های شگفت انگیز به شما این اطمینان را میدهد که در کمترین زمان ممکن پیج شما را به چندین هزار فالوور برساند .کافیست بر روی لینک های خرید فالوور کلیک کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور مورد نظر خود را جذب نمایید

add

لایک= لایک در اینستاگرام نشان دهنده علاقه کاربران به پست های به اشتراک گذاری شده توسط شما می باشد هرچه تعداد لایک پست های شما بیشتر یعنی محتوای عکس و فیلم شما با استقبال بیشتری از کاربران اینستاگرام همراه بوده که رسیدن شمارا به قسمت اکسپلور اینستاگرام و بیشتر دیده شدن توسط کاربران واقعی اینستاگرام تسهیل میکند.تعداد لایک و تعداد فالوورهای اینستاگرام باید نسبت منطقی داشته باشند اگرصفحه شما تعداد زیادی فالوور داشته باشد ولی پست های شما تعداد لایک های پایینی دریافت کند مخاطبان شما متوجه فیک بودن فالوورهای شما میشوند اما وقتی برای خرید تعداد لایک ها و فالوورهای فیک برنامه داشته باشید و به یک نسبت معین و درست فالوور و لایک جذب کنید صفحه شما به یک صفحه قابل اطمینان تبدیل میشود .همچنین طبق الگوریتم های اینستاگرام باید درصد بالایی از فالوورهای صفحه شما پست های جدیدتان را لایک نمایند تا پست های بعدیتان برای فالوورها نمایش داده شود و درقسمت اکسپلور اینستاگرام قرار بگیرید .با خرید سرویس های لایک اتوماتیک میتوانید برای تعداد مشخصی از پست های خود به صورت خودکار و بدون نیاز به خرید لایک های جداگانه برای هر پست جدید خود تعداد لایک های مورد نظر خود را دریافت کنید.

خرید لایک از سایت ایرانی فالوو نسبت به خدمات ارایه شده توسط این سایت بسیار مقرون یه صرفه هست و شما

با خرید لایک از ایرانی فالوو میتوانید استاندارد های  صفحه خود را حفظ کنید و جزء صفحه های پر بازدید اینستاگرام باشید.

instagram-sketched

ویو پست= در اینستاگرام به اشتراک گذاری ویدیو بیشتر از عکس بر روی مخاطبان تاثیر گذار است اما محتوای ویدیو های اشتراک گذاری شده باید برای مخاطبان جذاب باشد و هرچه خلاقیت شما در ساخت ویدیو ها بیشتر باشد ویو پست شما بیشتر خواهد شد . اگر ویدیو اشتراک گذاری شده نوآورانه باشد اشتراک گذاری آن به صورت قابل توجهی بالا می رود که برای جذب مخاطبان راهکار بسیار موثری هست حتما بارها با ویدیو هایی مواجه شده اید که با یک خلاقیت و ابتکار بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و باعث محبوبیت صفحه اینستاگرام اشخاص شده اند از طرفی هرچه تعداد ویو پست ها بیشتر باشد شانس دیده شدن در قسمت اکسپلور اینستاگرام بیشتر میشود که باعث میشود به مرور زمان مخاطبان واقعی زیادی پیدا کنید پس به اشتراک گذاری ویدیو های با محتوای جذاب و خرید ویو برای پست به اشتراک گذاری شده باعث میشود به سرعت توسط کاربران اینستاگرام دیده شوید و به محبوبیت و کسب در آمد برسید. با توجه به حساسیت اینستاگرام روی فالوور های فیک باید این نکته را در نظر داشت که با مجموعه حرفه ای جهت بالا بردن ویو پست های خود همکاری کنید که ویوهای پست شمارا به صورت طبیعی بالا ببرد برای مثال پروفایل های بازدید کننده از پست شما باید عکس و تعدادی پست داشته باشند و به صورت مستمر در اینستاگرام فعالیت کنند تا برای اینستاگرام و مخاطبان واقعی شما فیک به نظر نرسند .

مجموعه ما به صورت حرفه ای بازدید پست های شما را در یک مدت زمان مشخص با اکانت هایی که از هویت معین بهره مند هستند بالا میبرد تا به بهترین نتیجه دست یابید.

viral-marketing

کامنت=قابلیت کامنت گذاری در اینستاگرام به کاربران این اجازه را میدهد که زیر پست های به اشتراک گذاری شده در اینستاگرام نظرات خود را بنویسند. در اینستاگرام اگر مشاهده کردید که یک پست تعداد زیادی لایک توسط کاربران گرفته است ولی تعداد معدودی کامنت دارد نشان میدهد که لایک های آن پست فیک هستند . اغلب اوقات تعداد لایک ها چند برابر کامنت ها می باشد ولی درصد تفاوت تعداد لایک ها و کامنت ها نباید به میزان قابل توجهی  اختلاف داشته باشد تا مشخص نشود که لایک های پست مورد نظر فیک می باشند .در واقع تعداد لایک ها و کامنت های یک پست مکمل همدیگر هستند و حتما باید به تعداد کامنت ها توجه داشت که نشان دهنده توجه دنبال کنندگان شما به مطالب به اشتراک گذاری شده توسط شما است. صفحه هایی که به دنبال برند شدن در اینستاگرام هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که کاربران واقعی خود به کامنت ها توجه ویژه ای دارند . اغلب میبینیم که بعد از به اشتراک گذاری یک پست افراد کنجکاوانه به بخش کامنت های زیر آن پست مراجعه می کنند تا نظرات کاربران دیگر را بخوانند و این قابلیت یکی از ویژگی های جذاب مخاطبان اینستاگرام است و همچنین می توانند کامنت افراد را زیر پست شما لایک کنند و به آنها پاسخ دهند و هرچه این فعالیت ها زیر پست های شما بیشتر باشد نشان میدهد مخاطبان با صفحه شما و مطالب آن ارتباط بیشتری بر قرار کرده اند و پست های شما روی مخاطبان شما تاثیر زیادی میگذارد. توجه داشته باشید که اغلب کاربرانی که در زیر پست های شما کامنت میگذارند حتما باید کامنت های فارسی بگذارند و ایرانی باشند زیرا اگر کامنت ها اکثرا به زبان های دیگر باشند نشان دهنده فیک بودن کامنت های زیر پست شما می باشد.با خرید کامنت برای پست های خود می توانید در مخاطبان واقعی خود علاقه فعالیت بیشتر را در صفحه اینستاگرامتان ایجاد نمایید و به آنها نشان دهید که دنبال کنندگان شما واقعی هستند. ایرانی فالوو با ایجاد کامنت های فارسی توسط کاربران واقعی مخاطبان واقعی شما را افزایش داده و کمک میکند تا صفحه شما سریعتر برند شود.

comment

IGTV

IGTV=

 قبل از اضافه شدن قابلیت (آی جی تی وی) به اینستاگرام کاربران فقط میتوانستند ویدیو های یک دقیقه ای را با مخاطبان به اشتراک بگذارند اما با اضافه شدن قسمت (آی جی تی وی) به اینستاگرام افراد میتوانند ویدیو های بالای یک دقیقه را در اینستاگرام پست کنند که این قابلیت در انتقال محتوای مفید به کاربران اینستاگرام بسیار مفید است. اگر میخواهید موضوعی را برای مخاطبان خود شرح دهید(آی جی تی وی) بهترین قابلیت است اما باید توجه داشت که  ابتدای (آی جی تی وی) بسیار در جذب بازدید کنندگان مهم می باشد اگر ابتدای ویدیو شما برای مخاطبان جذاب باشد مخاطب علاقه مند می شود تا آخر (آی جی تی وی)  را مشاهده کند .

 برای افراد معمولی در اینستاگرام این قابلیت وجود دارد که (آی جی تی وی) خود را تا ده دقیقه و برای افرادی با تعداد فالوور بالاتر و مخاطبان بیشتر این امکان وجود دارد که (آی جی تی وی) یک ساعته را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارند حتی این امکان وجود دارد که افراد میتوانند لایو اینستاگرام خود را به صورت (آی جی تی وی) هم پست کنند تا مخاطبانشان بتوانند در هر زمانی که فرصت دارند لایو آنها را مشاهده نمایند و همچنین با دیگران به اشتراک بگذارند که این فرصت خوبی برای معرفی شما به دیگر کاربران اینستاگرام می باشد .(آی جی تی وی) فرصتی است که شما دانش و مطالب مهمی که از آنها آگاه هستید با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید و آنها را علاقه مند به دنبال کردن صفحه خود نمایید . در اینستاگرام قسمتی هست به عنوان(آی جی تی وی) های محبوب که با توجه به تعداد بازدیدکنندگان (آی جی تی وی) پست شده هر(آی جی تی وی) که بیشتر بازدید شده باشد در آن قسمت قرار میگیرد و بازدیدکنندگان واقعی بیشتری را جذب صفحه شما در اینستاگرام میکند پس می توانید با خرید ویو(آی جی تی وی) بازدید ویدیو های خود را افزایش دهید و به سرعت وارد قسمت اکسپلور اینستاگرام شوید و مخاطبان واقعی بیشتری را جذب نمایید. خرید ویو(آی جی تی وی) از ایرانی فالوو تضمینی برای سریعتر دیده شدن توسط مخاطبان علاقه مند به محتوای شما در اینستاگرام می باشد .

سایت ایرانی فالوو با تضمین سرعت و کیفیت و قیمت مناسب بهترین خدمات افزایش مخاطب در اینستاگرام را ارایه می دهد با ما همراه شوید تا به سرعت به محبوبیت و درآمد بالا برسید.

icons8-igtv-480

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند