توضیحات

برخی توضیحات درباره اپلیکیشن اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام همان طور که میدانید ،اینستاگرام یک ربات میباشد و دارای هوش مصنوعی است.کاربران راه های زیادی برای ارتباط با اینستاگرام دارند،یکی از راه های ارتباط،ارتباط از طریق ایمیل میباشد.از این رو سایت ایرانی فالو به شما آموزش میدهد تا چگونه از طریق ایمیل با ربات اینستاگرام،ارتباط بر قرار کنید.در حال حاضر اکثر کاربران شبکه های مجازی با اپلیکیشن اینستاگرام آشنایی دارند و همان‌ طور که می‌دانید امروزه اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های مورد علاقه ی کاربران شبکه های مجازی است و اکثر کاربران  این اپلیکیشن بی نظیر و پر مخاطب را بر روی گوشی هوشمند خود و یا کامپیوتر خود نصب دارند و در بین شبکه های مجازی موجود در حال حاضر بیشترینزمان را به این اپلیکیشن محبوب اختصاص می دهند. خود را با قابلیت‌های مختلف و جذاب این اپلیکیشن پربیننده باگذاشتن استوری ، اشتراک گذاشتن پست و share کردن پست های به اشتراک گذاشته شده با سایر دوستان و کاربران این شبکه ی مجازی پربازدید و سیو کردن پست ها و لایک کرد ن پست ها و همچنین کامنت گذاشتن برای پست مورد نظر خود سرگرم می نمایند .

کاربران شبکه های اجتماعی به ویژه کاربران اپلیکیشن اینستاگرام باید آگاه باشند که اپلیکیشن اینستاگرام قوانین و مقررات بسیار پیچیده و سختی را برای کاربرانش در استفاده از آن قرار داده است , پس اگر کاربران خلاف الگوریتم های اینستاگرام عمل کنند. پیجشان توسط اینستاگرام بلاک می گردد و ممکن است کاربران در حین کار کردن با این اپلیکیشن قانون مند ، ناخواسته قوانین ذکر شده را رعایت نکنند و از سمت اپلیکیشن اینستاگرام بلاک شوند یکی از دلایل بلاک شدن اکانت پیج شما کاربران عزیز می تواند.فالو کردن پشت سر هم و بی وقفه ی کاربران دیگر باشد و یا اینکه بلعکس آنفالوو کردن پشت سر هم و بی وقفه فالوورها باشد که در این صورت ممکن است اینستاگرام شما را با اسپم اشتباه بگیرد وشما را بلاک نماید و یا اینکه به خاطر فعال نکردن تایید دو مرحله ای اکانت خود هک شوند و …. کاربرانی که از اینستاگرام استفاده می کنند ممکن است به هر دلیل و یا برای موارد مختلفی برای حل مشکل پیش آمده نیاز به ارتباط مستقیم با اینستاگرام داشته باشند و یا حتی در پاره ای موارد برای گزارش یک اختلال و یا هک اینستاگرام با خود شرکت در ارتباط باشند .حال سایت ایرانی فالو به شما کاربران عزیز شبکه های مجازی آموزش می دهد که در صورت برخورد با چنین مشکلاتی چگونه به اینستاگرام ایمیل بفرستید و از این اپلیکیشن کمک بگیرید و مشکل خود را حل نمایید.

اپلیکیشن اینستاگرام

مراحل ارسال ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام :

برای رفع مشکلات پیش آمده در پیج اینستاگرام خود و ارتباط  با پشتیبانی اپلیکیشن اینستاگرام راه های متفاوتی وجود دارد

که یکی از این راه ها ارسال ایمیل به این اپلیکیشن می باشد ، کاربران عزیز شما میتوانید مشکل خود

را به صورت گزارش به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام به صورت مستقیم ارسال نمایید . مراحل ارسال ایمیل به پشتیبانی اپلیکیشن

اینستاگرام به صورت زیر می باشد :

 • ارسال ایمیل به اپلیکیشن اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام :

 1. از طریق کامپیوتر و یا گوشی خود وارد سایت اینستاگرام به آدرس https://help.inestagram.com مراجعه نمایید.
 2. اگر در مورد اکانت کاربری خود مشکل دارید و می خواهید برطرف نمایید گزینه ی somethings not working را انتخاب نمایید
 3. و در صورتیکه می خواهید اکانت کاربری خود را بازیابی نمایید گزینه ی cant log in را انتخاب نمایید و مشکل مورد نظر را برطرف نمایید.
 4. اگر قصد ارتباط عمومی و یا گزارش مشکلات دیگر را دارید گزینه ی report a broken feature را انتخاب نمایید .
 5. و در صورت هک شدن اکانت کاربری پیج اینستاگرام تان و یا سایر مشکلات امنیتی باید گزینه ی privacy & safety center سپس گزینه ی report something را انتخاب نمایید .
 6. در این مرحله باید گزینه ای مربوط به موضوع مشکل شما هست را انتخاب نمایید .

پس از انتخاب مشکل پیش آمده ی مورد نظر، گزارشی در مورد مشکل تان برای شما نشان داده می شود که نیاز است

تا چه کارهایی انجام دهید تا مشکل رفع شود در صورتی که با انجام و اجرای مراحل ذکر شده از سمت اپلیکیشن اینستاگرام

مشکل برطرف نشد در پایان گزارش گزینه Yes و No وجود دارد که شما با انتخاب گزینه ی NO میتوانید یک پیام به پشتیبانی

اپلیکیشن اینستاگرام ارسال نمایید و مشکل خود را بیان کنید  و تقاضای کمک از پشتیبانی نمایید.

 • ارسال ایمیل به اپلیکیشن اینستاگرام از طریق لینک :

 • ابتدا وارد لینک https://help.inestagram.com شوید.
 • در قسمت user name نام کاربری خود و در قسمت email آدرس ایمیل خود را وارد نمایید .
 • سپس در کادر مشخص شده مشکل خود را مطرح نمایید و شرح دهید که چه اتفاقی برای پیج اینستاگرام تان افتاده است .

در این صورت می توانید با پشتیبانی اپلیکیشن اینستاگرام از طریق ارسال ایمیل ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را مطرح نمایید و از پشتیبانی تقاضای کمک نمایید. پس از تقاضا کردن از اینستاگرام باید صبور باشید تا اینستاگرام به شما پاسخ دهد،ممکن است این پاسخ زمان بر باشد و ممکن است سریع به شما عزیزان پاسخ داده شود. اپلیکیشن اینستاگرام یک ربات میباشد که از قبل برنامه ریزی شده است که این روند پاسخ گویی به صورت دستی نمیباشد،دلیل زمان بر بودن پاسخ دهی هم به همین علت میباشد. با تشکر از شما کاربران عزیز شبکه های اجتماعی که تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند