افزایش بازدید و ویو اینستاگرام

بازدید و ویو  اینستاگرام یکی دیگر از اصطلاحاتی است که کاربران زیاد با آن مواجه می شوند. در اولین قدم شما باید بدانید بازدید و ویو چیست؟ در قدم های بعد می توانید برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام خود برنامه ریزی کنید.

بازدید و ویو اینستاگرام

ویو یک اصطلاح انگلیسی است. استفاده از شبکه های اجتماعی سبب ورود بسیاری از واژه های انگلیسی به زبان ما شده است. بسیاری از افراد حتی بدون توجه به معانی این واژه ها آنها را به کار می برند. ویو به معنی بازدید است. وقتی شخصی به صفحه اینستاگرام شما سر می زند یا پست های شما را می بیند عبارت بازدید و ویو به کار می رود. اما نکته مهم که در مورد صفحه اینستاگرام به چشم می خورد این است که این شبکه اجتماعی تنها برای پست های ویدیویی از عبارت بازدید و ویو اینستاگرام استفاده می کند. 

بازدید و ویو پست های اینستاگرام

حالا دیگر به خوبی می دانید که بازدید و ویو اینستاگرام در پست های ویدیویی انجام می شود. در اینجا انواع پست های ویدیویی را بررسی می کنیم:

ویدیو پست

با توجه به امکانات ایجاد شده در اینستاگرام، کاربران می توانند پست های ویدیویی را به اشتراک بگذارند. مدت زمان نمایش و اجرای این پست ها 59 ثانیه است. البته شما با استفاده از ترفندها و نرم افزارهایی قادر هستید که ویدیوهایی با زمان بیشتر را نیز به اشتراک بگذارید. به محض انتشار پست و یا در ساعات اولیه پس از انتشار تعداد زیادی از فالوورها به بازدید و ویو پست اینستاگرام شما می پردازند. با توجه به امکان موجود در اینستاگرام شما علاوه بر اطلاع از لایک ها یا کامنت ها، می توانید تعداد بازدید و ویو پست اینستاگرام را نیز بدانید. در زیر پست های نمایشی گزینه ای وجود دارد که با لمس یا کلیک بر روی آن می توانید به قسمت بازدیدکنندگان وارد شوید. این گزینه بازدید و ویو نام دارد. در این قابلیت حتی اگر کاربر پست نمایشی شما را لایک نکند نیز شما متوجه خواهید شد او پست شما را تماشا کرده است. برای نمایش تعداد بازدیدکنندگان در زیر پست های نمایشی و درست در مقابل گزینه بازدید و ویو اینستاگرام تعداد آنها به صورت عدد به نمایش در می آید. 

ایرانی فالو به پیشرفت پیج شما از جمله:افزایش ویو اینستاگرام،خرید ویو اینستاگرام،بازدید استوری اینستاگرام،ویو پست اینستا ،بازدید در یوتیوب ،بازدید تلگرام،خرید ویو اینستاگرام فوری ،ویو پست در استوری ،ویو پست رایگان ،بازدید استوری،بازدید پست تلگرام ،بازدید لایو،بازدید بگیر تلگرام،بازدید یوتیوب،بازدید استوری،و از جمله این خدمات به شما کمک میکند.

followers-likes-comments-social-media-notifications_72104-798

IGTV 

 

یکی دیگر از امکاناتی که اینستاگرام برای سهولت کار ارسال و اشتراک پست های نمایشی و ویدیویی در اختیار کاربران خود قرار داده، IGTV است. در حین استفاده از IGTV، شما می توانید کانالی با تعدادی از کاربران تشکیل دهید. در این کانال شما می توانید فیلم هایی به مدت 10 دقیقه را به اشتراک بگذارید. گزینه بازدید و ویو اینستاگرام برای آگاهی شما از تماشای فیلم توسط کاربران در این قسمت نیز کارایی دارد. در این مورد نیز نمایش تعداد بازدید و ویو به صورت عددی است. 

۵

استوری

یکی دیگر از امکانات برای انتشار و اشتراک پست در اینستاگرام، استوری است. شما در اینستاگرام می توانید پست های تصویری یا نمایشی بگذارید. یکی از نشانه هایی که در اینستاگرام برای تشخیص کاربران فعال و واقعی به کار می رود، استوری است. اینستاگرام پس از انتشار استوری، برای شما امکان پیگیری و اطلاع از بازدید و ویو آن را فراهم کرده است. شما در این مورد نیز مانند انتشار پست های ویدیویی و IGTV، شما از طریق گزینه بازدید و ویو و به صورت عددی می توانید از تعداد بازدیدکنندگان باخبر شوید.

system (1)

افزایش بازدید و ویو اینستاگرام

در مورد پست های نمایشی نیز استقبال و بازدید بالا برای کاربر بسیار مهم است. همه کاربران اینستاگرام تمایل به افزایش بازدید و ویو اینستاگرام خود دارند. راهکارهایی مختلف اما کاربردی برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام وجود دارد. شما می توانید با استفاده از این موارد به به موفقیت چشمگیری در افزایش بازدید و ویو در پست های خود برسید: :

  • اقدام به انتشار ویدیویی متناسب با سلیقه تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام
  • انتخاب مناسب ترین هشتگ برای انتشار پست های ویدیویی
  • انتخاب کپشن بسیار عالی برای هر ویدیو
  • انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست های ویدیویی
  • انتشار لینک این ویدیو در بیوگرافی یا استوری اینستاگرام

خرید بازدید و ویو ارزان

با توجه به موارد گفته شده که به صورت اصولی سبب افزایش تعداد بازدیدکنندگان پست های ویدیویی شما می شود. راه های دیگری نیز برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام وجود دارد. مدیران بسیاری از صفحه های اینستاگرام علاوه بر اینکه تمایل به افزایش تعداد لایک دارند، خواهان افزایش بازدید و ویو پست های ویدیویی خود هستند. آنها می خواهند با افزایش تعداد بازدیدکنندگان، فیلم خود را در اکسپلورر به نمایش در بیاورند. استفاده از روش های معمول برای افزایش بازدید و ویو اینستاگرام به زمان زیادی نیاز دارد. بسیاری از افراد مخصوصا مدیران صفحه های تجاری زمان زیادی برای رسیدن به بازدید و ویو دلخواه ندارند. آنها می خواهند در کوتاه ترین زمان به این هدف برسند. به همین منظور تمایل به خرید بازدید وویو ارزان و  فوری دارند. سایت های مختلفی در قبال دریافت مبلغی اندک نیاز این مدیران را برطرف می سازند. این روش آسانترین راه برای افزایش بازدید و ویو پست های ویدیویی است. شما بدون برنامه ریزی، بدون ضرورت توجه به زمانبدی در انتشار پست ها و استوری ها، و بدون صرف وقت برای نوشتن کپشن به تعداد بالای بازدید دست پیدا می کنید.

خدماتی که ایرانی فالو در این بخش به شما ارایه میدهد:

بازدید و  ویو،بازدید تلگرام،بازدید یوتیوب،بازدید استوری،ویو اینستاگرام،بازدید پست تلگرام

بازدید استوری اینستاگرام رایگان،بازدید در یوتیوب،بازدید بگیر تلگرام،بازدید لایو

بازدید استوری اینستاگرام،ویو اینستاگرام رایگان،ویو اینستاگرام چیست،ویو اینستاگرام برنامه

ویو اینستاگرام ارزان،ويو اینستاگرام،چگونه ویو اینستاگرام را ببینیم،ویو بگیر اینستاگرام

افزایش ویو اینستاگرام،خرید ویو اینستاگرام فوری،ویو پست اینستاگرام،ویو پست اینستا

ویو پست اینستاگرام چیست،ویو پست اینستاگرام رایگان،ویو پست تلگرام،ویو پست در استوری

ویو پست رایگان،ویو پست تلگرام رایگان،ویو پست در اینستاگرام،ویو پست اینستاگرام،ویو پست اینستاگرام چیست،ویو پست اینستاگرام رایگان،ویو پست اینستاگرام ارزان،خرید ویو پست اینستاگرام،چگونه ویو پست اینستاگرام را ببینیم،افزایش ویو پست اینستاگرام،مشاهده ویو پست اینستاگرام،ویو زدن پست اینستاگرام،تعداد ویو پست اینستاگرام