امروزه شبکه های اجتماعی یک راه سریع و آسان برای جذب مخاطبان و درآمدزایی می باشند. یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا اینستاگرام است که با پیروی از قوانین این شبکه اجتماعی در خصوص جذب مخاطبان میتوان به راحتی در زمان کوتاهی به محبوبیت و درآمد فوق العاده بالایی رسید.

استوری

قدرت استوری اینستاگرام را هرگز دست کم نگیرید.استوری یکی از فرایند های جذب مخاطب است،اگر از محتوای مناسب در استوری اینستاگرام خود استفاده کنیداحتمال بالا بردن پیج خود را بالا میبرید.

هایلات استوری

حتما برای شما پیش آمده استوری هایی که برایتان ارزشمند هستند را در پیج خود هایلایت میکنید.و میتوانید هر وقت که خواستید مجدد آن ها را مرور کنید.ایرانی فالوو خدماتی را به شما ارایه میدهد که نگرانی شما را برای بازدید استوری هایلایت از بین میبرد.از زمانیکه اینستاگرام قابلیت اشتراک گذاری استوری را برای کاربران خود فراهم کرد بازدید استوری نسبت بهپست بسیار بیشترمورد توجه قرار گرفت کاربران مطالبی که اهمیت کمتری داشتند را در ابتدا در استوری هایخود به اشتراک میگذاشتند و مطالب پر اهمیت تر را پست می کردند ولی به مرور زمان و افزوده شدن قسمتهایلایت استوری ها در اینستاگرام  استوری به میزانی با استقبال مخاطبان مواجه گردید.در حال حاضر کاربران برای به اشتراک گذاری مطالب مهم هم از استوری استفاده میکنند و همانطور که هر روزهدر اینستاگرام میبینیم اکثر تبلیغات درقسمت استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود زیرا در کمترین زمانمیتوان محتوای مورد نظر را با مخاطبان به اشتراک گذاشت و بازدید استوری به همین علت از بازدید پست هایاشتراک گذاری شده بیشترشده است پس از اهمیت ویو استوری ها نباید غافل شد.استوری باعث میشود تا شمابا مخاطبان خود به صورت مستمر در ارتباط باشید و حتی زمانی که پست جدیدی به اشتراک میگذارید از طریقاستوری به مخاطبان خود اعلام کنید تا پست های شما ویو و لایک بیشتری بگیرند و روند برند شدن صفحه شما در اینستاگرام سریعتر پیش رود .

کاربر گرامی توجه داشته باشد لینک خود را به صورت صحیح در‌جدول زیر وارد نمایید تا سفارش شما به طور کامل و بدون مشکل انجام شود.
مثال :https://www.instagram.com/username

خدماتی که ایرانی فالو در این بخش به شما ارایه میدهد:

بازدید هایلایت اینستاگرام،بازدید هایلایت،مشاهده بازدید هایلایت اینستاگرام،بازدید استوری هایلایت،خرید بازدید هایلایت،افزایش بازدید هایلایت،بازدید کننده های هایلایت
نشان ندادن بازدید هایلایت اینستاگرام،دیدن بازدید هایلایت،نمایش بازدید هایلایت اینستاگرام
هایلایت اینستاگرام