ایمپرشن!

اینستاگرام اپلیکیشن مناسبی را برای شما فراهم می کند تا انواع عکس یا محتوای ویدیویی را به اشتراک بگذارید و با روش های جدید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

ماهانه 1 میلیارد کاربر فعال

تقریباً در رنج سنی 18-29 ساله از اینستاگرام استفاده می کنند.

80٪ از مشاغل پیروی میکنند!

ماهانه 2 میلیون تبلیغ کننده فعال هستند.

کاربر گرامی توجه داشته باشد لینک خود را به صورت صحیح در‌جدول زیر وارد نمایید تا سفارش شما به طور کامل و بدون مشکل انجام شود.
مثال : https://www.instagram.com/p/B910VxfgEIO

در صورت رعایت نکردن حداقل و حداکثر تعداد و یا عدم ورود لینک به طور صحیح ایرانی فالو هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد،چون تمامی موارد به صورت کامل توضیح داده شده است.

کلیک کنید👇

محصولات پیشنهادی

منظور از ایمپرشن چیست؟

تعداد دفعاتی که محتوای شما برای کاربران نشان داده شده است!

  1. ایمپرشن تعداد دفعاتی است که ممکن است محتوای شما دیده شود. اگر ایمپرشن شما بیشتر از حد مجاز شماست ، این علامت آن است که مخاطبان شما چندین بار محتوای شما را مشاهده می کنند.

در مقابل ، تعداد کاربران بی نظیر را مشاهده می کنید که پست یا تبلیغ شما را مشاهده می کنند. بنابراین ، اگر پست شما 100 بار به همان شخص نشان داده شود ، برداشت های شما 100 خواهد بود ، اما میزان دسترسی شما یکی خواهد بود.

هر کاربر اینستاگرام پست شما را می بیند. اگر یکی از کاربران 5 بار پست شما را ببیند ، باید 5 برداشت بیشتر به تعداد کل ایمپرشن اضافه کنید.

 هر کاربر که پست شما را می بیند یک بار حساب می شود ، مهم نیست که یک بار یا چند بار آن را ببیند.

وقتی می خواهید پست های خود را به صورت لحظه به لحظه چک کنید ، ایمپرشن نیز مفید است. اگر تبلیغ را به کار می گیرید و فوراً بدون تأثیرگذاری ناچیز می شوید ، این می تواند نشانه اولیه باشد که مشکلی در محتوای پست وجود دارد.

ایمپرشن ها می توانند در مورد نحوه عملکرد محتوای شما در لحظه چیزهای زیادی را به شما بگویند. اما مهم است که به یاد داشته باشید که آنها چیزی راجع به اینکه کسی واقعاً  محتوای شما را کلیک کرده یا درگیر آن نشده است ، به شما چیزی نمی گوید!

خدماتی که ایرانی فالو در این بخش به شما ارایه میدهد:

ایمپرشن اینستاگرام,ایمپرشن اینستا چیست,ایمپرشن اینستاگرام کجاست,ایمپرشن رایگان
اتو ایمپرشن,خرید اتو ایمپرشن,ایمپرشن,ایمپرشن اینستاگرام کجاست,ایمپرشن در اینستاگرام چیست
خرید ایمپرشن اینستاگرام,ایمپرشن در اینستاگرام,ایمپرشن توییتر,ایمپرشن چیست
ایمپرشن اینستاگرام چیست,ایمپرشن یعنی چی,ایمپرشن یعنی چه,ایمپرشن در اینستا چیست
ایمپرشن اینستاگرام,ایمپرشن استوری چیست,ایمپرشن در اینستاگرام,ایمپرشن کوپینگ,ویو ایمپرشن چیست,خرید ویو ایمپرشن,اتو ایمپرشن,فروش اتو ایمپرشن,افزایش اتو ایمپرشن,پنل افزایش اتو ایمپرشن,ایمپرشن و ریچ چیست,خرید ریچ و ایمپرشن,لایک ایمپرشن,افزایش ایمپرشن,معنی ایمپرشن در اینستاگرام