ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام، امروزه اضافه کردن ادمین اینستاگرام یا فردی دیگر برای مدیریت صفحه اپلیکیشن اینستاگرام شما میتواندیکی از پر چالش ترین موضوع های پیش رو باشد.با گذشت زمان و آنلاین شدن کسب و کار و بیزینس ها این موضوع اهمیت زیادی پیدا کرده است.از این رو بیزینس ها      به دنبال ادمین اینستاگرام برای صفحه خود هستند و این نکته بسیار قابل اهمیت و مهم میباشد.در ادامه آموزش با سایت ایرانی فالو همراه باشید. اپلیکیشن اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های مجازی در حال حاضر می باشد که برای مدیریت بهتر آن ادمین اینستاگرام میتوان استخدام کرد.و طرفداران زیادی را به خود جذب نموده به حدی که اکثر شرکت ها ، هلدینگ ها و کسب و کارهای بازرگانی ، فروشگاهی ،تجاری ، بین المللی و … کارهای بزرگ و کسب و کارهای کوچک حتی مشاغل خانگی کوچک هم  به دلیل رشد سریع تر و رونق بیشتر فعالیت شانو کار خود هستند و همچنین نکته ی بسیار مهم و قابلیت عالی و بی نظیر این اپلیکیشن کارامد ، ایجاد امکان فعالیت درکل دنیا بدون هیچ محدودیتی ، اقدام به ایجاد صفحه ی تجاری  و یا ایجاد اکانت در این اپلیکیشن اینستاگرام نموده اند و صاحب درآمد بالا و دلاری خواهند شد . حال با توجه به اهمیت  و نقش مهم این اپلیکیشن کامل در کار و زندگی افراد نیاز است که به صورت حرفه ای تری به دنیای اینستاگرام نگاه کنیم تا بتوانیم به بهترین روش ممکن از این اپلیکیشن بی نظیر و قابلیت های نامحدودش استفاده نماییم و بهره ببریم تا زودتر به بازدهی و کسب درآمد برسیم . حال با توجه به اهمیت و پیشرفت سریع این شبکه ی اجتماعی در بین کاربران شبکه های اجتماعی و حضور پررنگ این اپلیکیشن قوی در دنیای کسب و کار و زندگی افراد ، در سالهای آینده ، کار کردن با اینستاگرام جزء الزامات شخصی هر فرد می باشد . در حال حاضر این اپلیکیشن بی نظیر به دلیل اهمیت و کارایی بالایی که در رشد سریع کسب و کار ها و همچنین بازدهی سریع در کسب درآمد بالا و همچنین توسعه و گسترش فعالیت ها و کسب و کارها در سطح بین المللی و در کل جهان داشته است ، توجه اکثر کسب و کارها و فعالیت ها را به خود جلب نموده و اکثر کسب و کارها و فعالیت ها در فضای شبکه ی اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارند و در حال کسب و کار و کسب درآمد و گسترش کسب و کار خود هستند و برای مدیریت کسب و کارهایی که در اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت دارند و کسب و کارشان رونق یافته و گسترش یافته نیاز است که همزمان چندین نفر در اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت کرده ادمین اینستاگرام همزمان مدیریت صفحه ی تجاری را بر عهده داشته باشند تا کارها کاملا مدیریت شوند. یعنی میتوان به صورت همزمان چند نفر در پیج اینستاگرام فعالیت داشته باشند و پیج را مدیریت نمایند.

ادمین اینستاگرام

سایت ایرانی فالو در ادامه شما را راهنمایی می کند که چگونه چند ادمین برای صفحه ی تجاری خود داشته باشید:

یکی ازمهم ترین نکات در پیج های تجاری و اداری و … که فعالیت زیادی در اپلیکیشن اینستاگرام دارند، استفاده همزمان چند نفر از اکانت اینستاگرام یک پیج است. بعنوان مثال یک صفحه ی تجاری در اپلیکیشن اینستاگرام در زمینه ی پوشاک فعالیت گسترده ای دارد زیرا این پیج نیاز به چند ادمین دارد تا یکی ادمین به دایرکت ها پاسخ دهد یک ادمین پست هایی جدید را تهیه کند و در پیج به اشتراک بگذارد و یک ادمین دیگر برای چک کردن واریزی ها و ارسال پوشاک نیاز است  و …. تا با همکاری چند ادمین بتوان پیج را مدیریت کرد .

اضافه کردن ادمین پیج در اینستاگرام

اضافه کردن ادمین به پیج اینستاگرام آنگونه که در شبکه های اجتماعی دیگر مثل تلگرام یا واتس اپ امکان اضافه کردن ادمین فراهم است ، وجود ندارد و تنها با اشتراک گذاری اطلاعات حساب است که میتوان چند نفر را به عنوان ادمین پیج به کار گرفت. زیرا پیج هایی که صفحه های تجاری در اینستاگرام دارند ، برای مدیریت پیج تجاری خود ، نیاز دارند که چند نفر همزمان پست ها و فعالیت ها را در اینستاگرام مدیریت کنند.

برای اضافه کردن ادمین پیج در اینستاگرام روش هایی وجود دارد اما از آنجایی که اینستاگرام سعی می کند یک اکانت یا حساب کاربری اینستاگرام به یک شخص حقیقی یا حقوقی تعلق دهد ، پس عملا اضافه کردن ادمین در آن نا ممکن است ، اما  کاربران با انجام چند روش این مشکل را می توانند حل نمایند. اضافه کردن ادمین به پیج برای صفحه هایی مناسب میباشد که دارای کسب و کار و مشتری با تعداد بالا هستند که یک فرد امکان پاسخ دهی به تعداد بالایی از مشتریان یا درخواست کنندگان را نخواهد داشت. داشتن چند ادمین باعث تقسیم شدن کارها و پاسخ دهی سریع به مشتریان و هندل کردن کارها با سرعت عمل زیاد میباشد. هدف برخی از صفحات هم از داشتن چندین ادمین این است که هر ادمین وظیفه ای را بر عهده دارد. برای مثال:یک ادمین فقط وظیفه پاسخ دهی به مشتریان را دارد،یک ادمین فقط وظیفه تولید محتوا را دارد و ادمین دیگری  وظیفه تبلیغات را بر عهده دارد.

  • ساده ترین راه برای اضافه کردن ادمین به اینستاگرام این است که باید نام کاربری و پس ورد آن حساب کاربری (صفحه ی تجاری ) را در اختیار افراد مورد نظر (ادمین ها ) قرار دهید. در این صورت با یک اکانت ، یک نام کاربری و یک پسورد چند نفر می توانند به صورت همزمان در یک پیج اینستاگرام ادمین باشند و فعالیت نمایند .انتخاب ادمین پیج خیلی مهم است و دقت نمایید که افرادی که به عنوان ادمین در نظر دارید که در پیج شما فعالیت نمایند معتمد شما یا شرکت شما باشند. زیرا ممکن است به هر دلیلی همکاری شما با ادمین پیج ، پایان یابد و با ادمین پیج تجاری خود قطع همکاری نمایید و آن شخص دیگر با شما کار نکند ولی تمام اطلاعات پیج بعنوان ادمین پیج مانند نام کاربری و رمز عبور و ایمیل صفحه ی تجاری شما را در اختیار دارد و ممکن است آن شخص از پیج تجاری شما با توجه به اطلاعاتی که از صفحه ی شما دارد سوء استفاده نماید برای حل این مشکل پس از اتمام همکاری با هر یک از ادمین ها ، رمز عبور و اطلاعاتی نظیر ایمیل بازسازی و شماره تماس را تغییر دهید و دیگر خیالتان از بابت سوء استفاده از پیج تجاری خود توسط ادمین سابق راحت می شود.
  • اگر شما قصد دارید که فقط ادمین پیج شما پست های پیج را به اشتراک بگذارد مثل اطلاعات ، معرفی محصول و یا خبرهایی در صفحه های شبکه های اجتماعی منتشر نمایند می توانید از ربات هایی که به همین منظور طراحی شده اند استفاده نمایید .
    با توجه به این موضوع که حیطه ی فعالیت ربات ها بسیار محدود است، زیرا شما زمانی می توانید از این قابلیت استفاده نمایید که قصدتان فقط اشتراک گذاری پست باشد اگر هدفتان مشخص شده باشد و از ربات استفاده نمایید در اینصورت دیگر نیاز به نگرانی نیست و نیاز نیست تا اطلاعات صفحه ی تجاری خود را در اختیار چند ادمین قرار دهید و به دنبال ادمین معتمدی باشید و یا زمانی که قطع همکاری با ادمین نمودید اطلاعات پیج را تغییر دهید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند