close-up-hand-holding-phone_23-2148792186

آیا قصد دارید تا یک حساب توییتر بدون تأیید تلفن ایجاد کنید ؟

آیا قصد دارید تا یک حساب توییتر بدون تأیید تلفن ایجاد کنید؟ 📢

آیا قصد دارید تا یک حساب توییتر بدون تأیید تلفن ایجاد کنید؟ شما احتمالاً مثل من هستید که همیشه هر شش ماه یک حساب کاربری جدید توییتر ایجاد می کنید .

دلایل شما برای این کار ممکن است کاملاً متفاوت باشد .

این می تواند برای مشتری ، استفاده شخصی یا آزمایش پروژه باشد. برای مثال اخیراً من نیاز به ایجاد شش حساب جدید توییتر داشتم اما با یک مشکل کاملاً منحصر به فرد روبرو شدم ، و این واقعیت این بود که Twitter بدون تأیید شماره تلفن به من اجازه ساخت حساب جدیدی را نمی داد.

حتی برای دور زدن این مسئله من سعی کردم VPN و پروکسی را اجرا کنم اما توییتر راهی برای تشخیص آن داشت.

شما احتمالاً آن موقع مثل من هستید و فکر می کنید چگونه یک حساب توییتر بدون تأیید تلفن ایجاد کنید ،در ادامه با سایت ایرانی فالوو همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم .

حال این سوال پیش می آید که آیا قصد دارید تا یک حساب توییتر بدون تأیید تلفن ایجاد کنید ؟

ایجاد حساب کاربری توییتر بدون نیاز به تأیید تلفنی امکان پذیر است .

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به جای آن یک آدرس ایمیل ارائه دهید ، ممکن است لازم باشد آدرس جدیدی ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که رمز عبور را فراموش نمی کنید .

هنگامی که فرآیند را شروع می کنید ، با اعلانی مواجه می شوید که از شما می خواهد ایجاد ایمیل برای حساب ایجاد شده را تأیید کنید و  شما باید ایمیل استفاده شده برای تأیید حساب کاربری جدید را به خاطر بسپارید .

پیامی که دریافت می کنید از طرفپشتیبانی Twitter است و شما باید انواع اعلان هایی را که به آدرس ایمیل نیاز دارند را بررسی کنید.

سرویس های پیشنهادی 👇

خرید لایک توییتر

خرید لایک توییتر

برای خرید لایک توییتر روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید کامنت توییتر

خرید کامنت توییتر

برای خرید کامنت توییتر روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

خرید فالوور توییتر

خرید فالوور توییتر

برای خرید فالوور توییتر روی دکمه کلیک کنید
اینجا کلیک کنید

معاملات پشت سرگذاشته شده ی دقیق تأیید توییتر چیست ؟

معاملات پشت سرگذاشته شده ی دقیق تأیید توییتر چیست؟ اخیراً توییتر این واقعیت را بیان کرد که در واقع با حساب های هرزنامه و اتوماسیون مخرب چالش هایی داشته است.

همچنین این امر باعث شد که با تلاش های بسیاری ببیند که آنها به صورت پنهان در می آیند .

این شرکت اعلام کرد که ابزارهای یادگیری ماشینی آن را ساخته است تا حساب هایی را که با اتکا به کمک خارجی خودکار هستند شناسایی کند .

طبق گزارش های خود ، این شرکت توانسته است حدود ۱۰ میلیون حساب خودکار یا هرزنامه را شناسایی کند.

توییتر همچنین به دنبال محدود کردن دسترسی حساب هایی است که به عنوان نامه های ناخواسته تلقی می شوند، لحظه ای که سیستم توییتر چنین حسابی را تشخیص می دهد بلافاصله آن را از شمارش تعاملات و فالور ها خارج می کند و به گونه ای تحریم را برای آن اعمال می کند.

همچنین پیروی از آن را محدود می کند تا زمانی که یک نوع تأیید تصویب شود.

علاوه بر این ، توییتر تلاش می کند تا در وهله اول ایجاد حساب های هرزنامه ای را دشوار کند و همانطور که قبلاً اشاره شد ، اکنون کاربران برای تأیید حسابهای خود به ایمیل یا شماره تلفن احتیاج دارند .

همچنین ، در شرایطی که یک حساب فعالیت هایی را نشان می دهد که ممکن است برخی از ویژگی های مخرب را داشته باشد مانند حجم بالای توییت ها با استفاده از هشتگ خاص بدون پاسخ ، توییتر مجبور است چنین تست های حساب را انجام دهد .

معاملات پشت سرگذاشته شده ی دقیق تأیید توییتر چیست ؟

چگونه می توانم یک حساب توییتر روی دسک تاپ ایجاد کنم؟

 اگر می خواهید یک حساب Twitter در دسک تاپ خود راه اندازی کنید ، در اینجا چند مرحله آورده شده است که در این زمینه میتوانند به شما کمک کنند :

به آدرس اینترنتی Twitter.com بروید و برنامه را بارگیری کنید و پس از آن باید برای یک حساب Twitter وارد شوید.

لطفاً توجه داشته باشید که نام کامل منسوخ شده بطور خودکار نام نمایشی شما خواهد شد .

با این حال ، برخلاف آنچه در Facebook به دست می آید ، به راحتی می توانید نام نمایش را هر چند بار که تمایل دارید تغییر دهید ، به این معنی که اگر بخواهید می توانید ناشناس باشید.

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید زیرا این نوعی احراز هویت است که در صورت عدم استفاده صحیح از دسترسی به حساب خود می تواند به شما کمک کند، با این حال توصیه می شود از تلفنی استفاده کنید که به آن دسترسی دارید، زیرا مرحله بعدی به آن بستگی دارد .

مرحله بعدی که گفته شد انتخاب رمز عبور و اطمینان از امنیت آن است. مطمئناً نمی خواهید کسی به حساب شما دسترسی پیدا کند.

معاملات پشت سرگذاشته شده ی دقیق تأیید توییتر چیست ؟

ادامه مراحل ساخت یک حساب کاربری توییتر روی دسک تاپ

ممنون که تا اینجا همراه ما بودید، در این مرحله افرادی را به شما پیشنهاد می کند تا فالو کنید. با این وجود شرایطی وجود دارد که با انتخاب نماد جستجوی اکنون ، از این روند صرف نظر کنید.

 در مرحله بعد، به تنظیمات حریم خصوصی رفته و نام کاربری مورد نظر خود را انتخاب می کنید زیرا این نام کاربری است که افراد برای شناسایی شما استفاده می کنند. کافی است با انتخاب چیزی که دوست دارید اما فراموش نشدنی است و به راحتی برای دیگران قابل درک است بسازید.

مرحله ششم شما را ملزم به انتخاب آواتار می کند. شما در ساختن آواتار خود آزاد هستید .

همچنین باید بتوانید عکس هدر خود را از اینجا ویرایش کنید. با این حال ، بسیار آموزنده است که قوانین Twitter را در مورد تصاویر آواتار رعایت کنید تا آنها را نقض نکنید.

مرحله هفتم و آخر شما نیاز به ویرایش بیوگرافی خود داریدو می توانید محل کار و محل اقامت خود را مشخص کنید و در صورت داشتن وب سایت می توانید وب سایت خود را نیز درج کنید برای خواندن ادامه ی مقاله با سایت ایرانی فالوو همراه باشید .

ادامه مراحل ساخت یک حساب کاربری توییتر روی دسک تاپ

چگونه می توانم در توییتر جستجو کنم؟

شما میتوانید علایق خودتا را در توییتر جستجو کنید زیرا این امر به شما کمک می کند تا نمایه هایی را دنبال کنید که مورد علاقه شما هستند.

توییتر همچنین با توجه به علایق شما برخی از حساب ها را در دسترس شما قرار می دهد که می توانید براساس علایق خود دنبال کنید .

و برخلاف فیس بوک ، توییتر دوستانه نیست ، بلکه شامل دنبال کردن است. شما باید بتوانید افرادی را که می شناسید یا ستارگان ورزش و سینما را دنبال کنید. 

با حساب توییتر خود می توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید.

اگر می خواهید افراد را دنبال کنید ، به سادگی به جعبه سمت راست بالا برای افرادی که دوست دارید بروید.

به عنوان مثال ، می توانید آلن ایورسون یا دونالد ترامپ یا هر شخص دیگری را در باکس جستجو، جستجو کنید.

توییتر هیچوقت پیشنهادات شما درباره افرادی که می توانید دنبال کنید را متوقف نخواهد کرد و مرتب به شما پیشنهاد های جدید میدهد.

همچنین ، اگر از برنامه تلفن همراه استفاده می کنید ، باید ویژگی اتصال را امتحان کنید که براساس آنچه دوست داشته اید

یا توییت کرده اید ، توصیه هایی را به شما ارائه دهد .

چگونه می توانم در توییتر جستجو کنم؟

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند