خدمات ایرانی فالو در خصوص فالوور

امروزه شبکه های اجتماعی یک راه سریع و آسان برای جذب مخاطبان و درآمدزایی می باشند. یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا اینستاگرام است که با پیروی از قوانین این شبکه اجتماعی در خصوص جذب مخاطبان میتوان به راحتی در زمان کوتاهی به محبوبیت و درآمد فوق العاده بالایی رسید.

 

 

فالوور

فالوور: در اینستاگرام هرچه تعداد بیشتری فالوور داشته باشید افراد به شما بیشتر اطمینان می کنند و همچنین تبلیغات بیشتری به شما پیشنهاد می شود اما جذب فالوور کار آسانی نیست و مدت زمان و هزینه زیادی را باید صرف رسیدن به تعداد فالوورهای قابل قبول نمود اما ایرانی فالوو با پیشنهاد بسته های شگفت انگیز به شما این اطمینان را میدهد که در کمترین زمان ممکن پیج شما را به چندین هزار فالوور برساند .کافیست بر روی لینک های خرید فالوور کلیک کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور مورد نظر خود را جذب نمایید.

در خرید فالوور فیک هیچ محدودیتی وجود ندارد و هرچه بیشتر فالوور خریداری کنید.

 صفحه شما مخاطبان بیشتری را جذب می نماید اما با توجه به الگوریتم های جدید اینستاگرام فالوور های فیک باید مشخصه های خاصی داشته باشند تا از نظر اینستاگرام فیک به نظر نرسند و با ریزش تعداد مخاطبان مواجه نشوید .

 این فالوور ها باید دارای عکس و تعدادی پست به اشتراک گذاری شده در فواصل زمانی باشند و در اینستاگرام فعال باشند تا اکانت هایی با هویت واقعی برای اینستاگرام شناخته شوند.

 همچنین موقعیت مکانی این فالوورها برای اینستاگرام قابل توجه است ،

برای مثال اگر شما در ایران پست های خود را به اشتراک میگذارید اما اکثر فالوور های شما به

 فرض از کشور کانادا باشد اینستاگرام تشخیص میدهد که فالوور های شما فیک هستند،

 پس باید فالوورهای خریداری شده اکثرا در مکان جغرافیایی نزدیک شما باشند .

علاوه بر این زمانی که تعداد فالوورهای یک صفحه در اینستاگرام بالا میرود فالوورهای واقعی توجه بیشتری نسبت به فعالیت دیگر کاربران و هویت آنها در صفحه شما نشان میدهند پس برای اینکه محبوبیت خود را حفظ  کنید،

 باید فالوور های خریداری شده توسط شما واقعی به نظر برسند که با خرید فالوور از سایت ایرانی فالوو میتوانید مطمئن باشید که تمامی فالوور ها خریداری شده دارای هویت هستند.

بسیاری معتقدند که خرید فالوور سودی برای افزایش درآمد و محبوبیت آنها ندارد اما اگر بخواهیم مثالی برای شما بزنیم هر فالوور مانند یک سکه طلا می ماند هرچه سکه های شما بیشتر توجه دیگران به شما بیشتر می گردد و به پشتوانه همین تعداد فالوورها افراد علاقه مند میشوند تا پیج شما را دنبال نمایند و به شما اطمینان کنند.

ایرانی فالوو مسیررسیدن به درآمد واقعی از اینستاگرام را برای شما فراهم میکند کافیست تعداد فالوور درخواستی خود را انتخاب نمایید و سپس تغییرات مثبت را در صفحه خود مشاهده نمایید و به نتایج دلخواه خود برسید .

بسیاری از افراد معروف اینستاگرام برای رسیدن و حفظ موقعیت خود در این شبکه اجتماعی فالوور فیک خریداری می کنند و توانسته اند مخاطبان زیادی را از سراسر دنیا جذب نمایند.

ایرانی فالوو با مشاوره رایگان به شما بهترین بسته پیشنهادی را با توجه به زمینه فعالیت و تعداد مخاطب مورد نظربه شما پیشنهاد میدهد و با تیم پشتیبانی 24 ساعته در کوتاهترین زمان ممکن تمام مشکلات را رفع و به سوالات شما پاسخ میدهد..

۲۸۶۲۹۷۲